Tedesco laat zich uit over mogelijke terugkeer Hazard

door
Tedesco laat zich uit over mogelijke terugkeer Hazard

De kogel is door de kerk: Domenico Tedesco werd woensdag voorgesteld als de nieuwe coach van de Rode Duivels. De Duitser met Italiaanse roots moet de Belgen naar het EK in 2024 loodsen. Tedesco mocht meteen zijn zegje doen voor de verzamelde pers. Hij ging daarbij geen onderwerpen uit de weg.


Zo had Tedesco het onder meer over Eden Hazard, die nog niet zo lang geleden afscheid nam van de Duivels. Is een terugkeer aan de orde? Als we Tedesco mogen geloven niet. "Als een speler gestopt is, zoals Eden Hazard, dan is dat met een reden. Ik zal alle spelers contacteren en vooral in het begin wedstrijden kijken. Dat is het belangrijkste", vertelde hij over de speler van Real Madrid.

Tedesco kijkt zo dus vooruit en zal misschien wel stilaan de nodig generatiewissel gaan doorvoeren. Al zijn er ook pionnen van de 'Gouden Generatie' die nog wel een hele tijd door kunnen gaan. Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois bijvoorbeeld zitten beiden nog op de top van hun kunnen. Dat is wel anders bij Hazard, die bij Real Madrid al jaren op zoek is naar zijn beste niveau van bij Chelsea.

ZWEDEN
Tedesco moet nu zo vlug mogelijk het mislukte WK doen vergeten. Daar kan hij al aan beginnen in maart, wanneer de Belgen tegen Zweden hun EK-kwalificatiecampagne op gang trappen. Diezelfde maand spelen ze ook een oefenduel tegen Duitsland, een interessante test voor Tedesco en co tegen een Europees topland. Mogelijk zijn we dan al wat wijzer over de aanpak en de sportieve visie de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Zal Hazard terugkomen op zijn besluit?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

62
62
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

55
55
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

101
101
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

73
73
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

293
293
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

134
134
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

150
150
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

138
138
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

97
97
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

390
390
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

51
51
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

149
149
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

325
325
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

77
77
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

379
379
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

331
331
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

209
209
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

534
534
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

189
189
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

226
226
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

171
171
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws