Tedesco laat zich uit over mogelijke terugkeer Hazard

door
Tedesco laat zich uit over mogelijke terugkeer Hazard

De kogel is door de kerk: Domenico Tedesco werd woensdag voorgesteld als de nieuwe coach van de Rode Duivels. De Duitser met Italiaanse roots moet de Belgen naar het EK in 2024 loodsen. Tedesco mocht meteen zijn zegje doen voor de verzamelde pers. Hij ging daarbij geen onderwerpen uit de weg.


Zo had Tedesco het onder meer over Eden Hazard, die nog niet zo lang geleden afscheid nam van de Duivels. Is een terugkeer aan de orde? Als we Tedesco mogen geloven niet. "Als een speler gestopt is, zoals Eden Hazard, dan is dat met een reden. Ik zal alle spelers contacteren en vooral in het begin wedstrijden kijken. Dat is het belangrijkste", vertelde hij over de speler van Real Madrid.

Tedesco kijkt zo dus vooruit en zal misschien wel stilaan de nodig generatiewissel gaan doorvoeren. Al zijn er ook pionnen van de 'Gouden Generatie' die nog wel een hele tijd door kunnen gaan. Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois bijvoorbeeld zitten beiden nog op de top van hun kunnen. Dat is wel anders bij Hazard, die bij Real Madrid al jaren op zoek is naar zijn beste niveau van bij Chelsea.

ZWEDEN
Tedesco moet nu zo vlug mogelijk het mislukte WK doen vergeten. Daar kan hij al aan beginnen in maart, wanneer de Belgen tegen Zweden hun EK-kwalificatiecampagne op gang trappen. Diezelfde maand spelen ze ook een oefenduel tegen Duitsland, een interessante test voor Tedesco en co tegen een Europees topland. Mogelijk zijn we dan al wat wijzer over de aanpak en de sportieve visie de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

Zal Hazard terugkomen op zijn besluit?

Meest recent

'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

0
0
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

29
29
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

17
17
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

343
343
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

306
306
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

33
33
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

290
290
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

111
111
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

47
47
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

96
96
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

82
82
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

325
325
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

218
218
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

227
227
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

199
199
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

121
121
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

294
294
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

330
330
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

919
919
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

61
61
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

391
391
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

80
80
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1420
1420

Meer sportnieuws