Tedesco laat zich uit over mogelijke terugkeer Hazard

door
Tedesco laat zich uit over mogelijke terugkeer Hazard

De kogel is door de kerk: Domenico Tedesco werd woensdag voorgesteld als de nieuwe coach van de Rode Duivels. De Duitser met Italiaanse roots moet de Belgen naar het EK in 2024 loodsen. Tedesco mocht meteen zijn zegje doen voor de verzamelde pers. Hij ging daarbij geen onderwerpen uit de weg.


Zo had Tedesco het onder meer over Eden Hazard, die nog niet zo lang geleden afscheid nam van de Duivels. Is een terugkeer aan de orde? Als we Tedesco mogen geloven niet. "Als een speler gestopt is, zoals Eden Hazard, dan is dat met een reden. Ik zal alle spelers contacteren en vooral in het begin wedstrijden kijken. Dat is het belangrijkste", vertelde hij over de speler van Real Madrid.

Tedesco kijkt zo dus vooruit en zal misschien wel stilaan de nodig generatiewissel gaan doorvoeren. Al zijn er ook pionnen van de 'Gouden Generatie' die nog wel een hele tijd door kunnen gaan. Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois bijvoorbeeld zitten beiden nog op de top van hun kunnen. Dat is wel anders bij Hazard, die bij Real Madrid al jaren op zoek is naar zijn beste niveau van bij Chelsea.

ZWEDEN
Tedesco moet nu zo vlug mogelijk het mislukte WK doen vergeten. Daar kan hij al aan beginnen in maart, wanneer de Belgen tegen Zweden hun EK-kwalificatiecampagne op gang trappen. Diezelfde maand spelen ze ook een oefenduel tegen Duitsland, een interessante test voor Tedesco en co tegen een Europees topland. Mogelijk zijn we dan al wat wijzer over de aanpak en de sportieve visie de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Zal Hazard terugkomen op zijn besluit?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

179
179
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

47
47
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

28
28
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

101
101
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

300
300
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

170
170
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

360
360
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

162
162
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

208
208
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

49
49
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

634
634
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

759
759
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

129
129
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

307
307
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

382
382
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

462
462
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

405
405
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

393
393
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

609
609
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

409
409
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

465
465
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

239
239
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws