Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

door
Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

Dé transfersoap van januari was die van Tolu Arokodare naar KRC Genk. Didier Frenay speelde een vreemde rol in deze zaak en loodste hem naar Genk in plaats van naar Anderlecht. Bij TVL Sportcadé kwam er meer duiding over deze toch wel vreemde zaak.


Stijn Stijnen stelde zich de nodige vragen. “Mij lijkt het, vanop afstand weliswaar, een coup van een makelaar die ergens voelt dat hij buitenspel wordt gezet. Die komt dan via een telefoontje bij jullie terecht. Hoe werkt dit?”, vroeg hij aan Sem Franssen bij TVL Sportcafé. Hij is Technical Coördinator Football bij KRC Genk.

"Met Anderlecht en de makelaar hebben wij weinig te maken. Rond de middag zag het er naar uit dat Onuachu naar Southampton ging vertrekken. Wij hebben Arokodare altijd op de radar gehad en dan zijn we contact beginnen leggen met de entourage van de speler om te vragen of er nog mogelijkheden waren om tot een transfer te komen. Niet echt wetende wat er allemaal nog speelde. Zijn entourage heeft positief geantwoord op onze vraag. Dat hij op dat moment bij Anderlecht zat, was voor ons bijkomstig. Of we al eerder contact hadden? Ja, ze wisten van de interesse van Genk maar er was geen reden om eerder concreet te worden aangezien Onuachu er nog was", verklaarde hij.

In de wandelgangen circuleren geruchten dat bepaalde makelaars tijdens de mercato (in meerdere dossiers) meteen een statement wensten te maken richting nieuwkomer Jesper Fredberg. Een teken dat er toch nog een grote weg is af te leggen na 'Propere Handen'. 

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Valt Genk iets te verwijten?

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

1
1
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

61
61
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

107
107
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

33
33
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

280
280
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

210
210
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

58
58
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

44
44
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

129
129
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

488
488
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

252
252
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

54
54
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

55
55
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

406
406
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

325
325
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

128
128
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

201
201
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

131
131
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

207
207
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

459
459

Meer sportnieuws