Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

door
Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

Dé transfersoap van januari was die van Tolu Arokodare naar KRC Genk. Didier Frenay speelde een vreemde rol in deze zaak en loodste hem naar Genk in plaats van naar Anderlecht. Bij TVL Sportcadé kwam er meer duiding over deze toch wel vreemde zaak.


Stijn Stijnen stelde zich de nodige vragen. “Mij lijkt het, vanop afstand weliswaar, een coup van een makelaar die ergens voelt dat hij buitenspel wordt gezet. Die komt dan via een telefoontje bij jullie terecht. Hoe werkt dit?”, vroeg hij aan Sem Franssen bij TVL Sportcafé. Hij is Technical Coördinator Football bij KRC Genk.

"Met Anderlecht en de makelaar hebben wij weinig te maken. Rond de middag zag het er naar uit dat Onuachu naar Southampton ging vertrekken. Wij hebben Arokodare altijd op de radar gehad en dan zijn we contact beginnen leggen met de entourage van de speler om te vragen of er nog mogelijkheden waren om tot een transfer te komen. Niet echt wetende wat er allemaal nog speelde. Zijn entourage heeft positief geantwoord op onze vraag. Dat hij op dat moment bij Anderlecht zat, was voor ons bijkomstig. Of we al eerder contact hadden? Ja, ze wisten van de interesse van Genk maar er was geen reden om eerder concreet te worden aangezien Onuachu er nog was", verklaarde hij.

In de wandelgangen circuleren geruchten dat bepaalde makelaars tijdens de mercato (in meerdere dossiers) meteen een statement wensten te maken richting nieuwkomer Jesper Fredberg. Een teken dat er toch nog een grote weg is af te leggen na 'Propere Handen'. 

LEES OOK: ‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Valt Genk iets te verwijten?

Meest recent

Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

58
58
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

58
58
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

229
229
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

747
747
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

98
98
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

257
257
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

110
110
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

202
202
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

267
267
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

29
29
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

218
218
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

298
298
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

109
109
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

180
180
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

148
148
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

321
321
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

187
187
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

209
209
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

226
226
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

270
270
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

360
360
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

185
185
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

254
254

Meer sportnieuws