Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

door
Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

Dé transfersoap van januari was die van Tolu Arokodare naar KRC Genk. Didier Frenay speelde een vreemde rol in deze zaak en loodste hem naar Genk in plaats van naar Anderlecht. Bij TVL Sportcadé kwam er meer duiding over deze toch wel vreemde zaak.


Stijn Stijnen stelde zich de nodige vragen. “Mij lijkt het, vanop afstand weliswaar, een coup van een makelaar die ergens voelt dat hij buitenspel wordt gezet. Die komt dan via een telefoontje bij jullie terecht. Hoe werkt dit?”, vroeg hij aan Sem Franssen bij TVL Sportcafé. Hij is Technical Coördinator Football bij KRC Genk.

"Met Anderlecht en de makelaar hebben wij weinig te maken. Rond de middag zag het er naar uit dat Onuachu naar Southampton ging vertrekken. Wij hebben Arokodare altijd op de radar gehad en dan zijn we contact beginnen leggen met de entourage van de speler om te vragen of er nog mogelijkheden waren om tot een transfer te komen. Niet echt wetende wat er allemaal nog speelde. Zijn entourage heeft positief geantwoord op onze vraag. Dat hij op dat moment bij Anderlecht zat, was voor ons bijkomstig. Of we al eerder contact hadden? Ja, ze wisten van de interesse van Genk maar er was geen reden om eerder concreet te worden aangezien Onuachu er nog was", verklaarde hij.

In de wandelgangen circuleren geruchten dat bepaalde makelaars tijdens de mercato (in meerdere dossiers) meteen een statement wensten te maken richting nieuwkomer Jesper Fredberg. Een teken dat er toch nog een grote weg is af te leggen na 'Propere Handen'. 

LEES OOK: Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Valt Genk iets te verwijten?

Meest recent

Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

1
1
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

26
26
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

239
239
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

11
11
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

195
195
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

126
126
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

120
120
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

262
262
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

149
149
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

48
48
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

217
217
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

79
79
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

299
299
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

163
163
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

198
198
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

254
254
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

79
79
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

218
218
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

282
282
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

92
92
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

832
832

Meer sportnieuws