Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

door
Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

Dé transfersoap van januari was die van Tolu Arokodare naar KRC Genk. Didier Frenay speelde een vreemde rol in deze zaak en loodste hem naar Genk in plaats van naar Anderlecht. Bij TVL Sportcadé kwam er meer duiding over deze toch wel vreemde zaak.


Stijn Stijnen stelde zich de nodige vragen. “Mij lijkt het, vanop afstand weliswaar, een coup van een makelaar die ergens voelt dat hij buitenspel wordt gezet. Die komt dan via een telefoontje bij jullie terecht. Hoe werkt dit?”, vroeg hij aan Sem Franssen bij TVL Sportcafé. Hij is Technical Coördinator Football bij KRC Genk.

"Met Anderlecht en de makelaar hebben wij weinig te maken. Rond de middag zag het er naar uit dat Onuachu naar Southampton ging vertrekken. Wij hebben Arokodare altijd op de radar gehad en dan zijn we contact beginnen leggen met de entourage van de speler om te vragen of er nog mogelijkheden waren om tot een transfer te komen. Niet echt wetende wat er allemaal nog speelde. Zijn entourage heeft positief geantwoord op onze vraag. Dat hij op dat moment bij Anderlecht zat, was voor ons bijkomstig. Of we al eerder contact hadden? Ja, ze wisten van de interesse van Genk maar er was geen reden om eerder concreet te worden aangezien Onuachu er nog was", verklaarde hij.

In de wandelgangen circuleren geruchten dat bepaalde makelaars tijdens de mercato (in meerdere dossiers) meteen een statement wensten te maken richting nieuwkomer Jesper Fredberg. Een teken dat er toch nog een grote weg is af te leggen na 'Propere Handen'. 

LEES OOK: Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

Valt Genk iets te verwijten?

Meest recent

'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

2
2
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

15
15
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

104
104
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

85
85
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

185
185
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

369
369
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

147
147
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

511
511
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

69
69
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

53
53
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

121
121
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

54
54
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

81
81
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

378
378
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

229
229
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

79
79
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

113
113
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

229
229
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

181
181
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

408
408
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

249
249
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

103
103

Meer sportnieuws