Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

1230 stemmen
Genk geeft hét verhaal over transfersoap Arokodare

Dé transfersoap van januari was die van Tolu Arokodare naar KRC Genk. Didier Frenay speelde een vreemde rol in deze zaak en loodste hem naar Genk in plaats van naar Anderlecht. Bij TVL Sportcadé kwam er meer duiding over deze toch wel vreemde zaak.


Stijn Stijnen stelde zich de nodige vragen. “Mij lijkt het, vanop afstand weliswaar, een coup van een makelaar die ergens voelt dat hij buitenspel wordt gezet. Die komt dan via een telefoontje bij jullie terecht. Hoe werkt dit?”, vroeg hij aan Sem Franssen bij TVL Sportcafé. Hij is Technical Coördinator Football bij KRC Genk.

"Met Anderlecht en de makelaar hebben wij weinig te maken. Rond de middag zag het er naar uit dat Onuachu naar Southampton ging vertrekken. Wij hebben Arokodare altijd op de radar gehad en dan zijn we contact beginnen leggen met de entourage van de speler om te vragen of er nog mogelijkheden waren om tot een transfer te komen. Niet echt wetende wat er allemaal nog speelde. Zijn entourage heeft positief geantwoord op onze vraag. Dat hij op dat moment bij Anderlecht zat, was voor ons bijkomstig. Of we al eerder contact hadden? Ja, ze wisten van de interesse van Genk maar er was geen reden om eerder concreet te worden aangezien Onuachu er nog was", verklaarde hij.

In de wandelgangen circuleren geruchten dat bepaalde makelaars tijdens de mercato (in meerdere dossiers) meteen een statement wensten te maken richting nieuwkomer Jesper Fredberg. Een teken dat er toch nog een grote weg is af te leggen na 'Propere Handen'. 

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Valt Genk iets te verwijten?

Meest recent

Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

36
36
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

68
68
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

202
202
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

198
198
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

260
260
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

176
176
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

399
399
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

292
292
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

307
307
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

150
150
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

55
55
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

255
255
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

313
313
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

454
454
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

246
246
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1543
1543
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

600
600
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

254
254
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

162
162
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

356
356
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

331
331
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

1008
1008
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

393
393
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

144
144

Meer sportnieuws