Smaakmaker STVV: "Niemand toont interesse in mij"

door
Smaakmaker STVV:

STVV is al jaren een club die best wel goed verkoopt. De Kanaries doen het sportief ook al jaren niet onaardig, want sinds de komst van Japanners zijn ze minder een jojoclub geworden, die het voordien toch wel was geworden. STVV speelt jaarlijks mee voor de play-offs.


De Japanse eigenaars kregen al veel kritiek, maar STVV kent al jaren inzake sportieve resultaten toch wel de nodige stabiliteit. Er kan zeker eens een minder seizoen tussenzitten, maar dat is toch meer een uitzondering geworden. De Japanse spelers leverden de club ook al het nodige geld op, maar vreemd genoeg is er voor de toch wel zeer goede doelman Daniel Schmidt amper interesse.

100 WEDSTRIJDEN

"Geen enkele club is geïnteresseerd in mij, ik maak geen schijn van kans op een transfer, dat is vandaag nog altijd zo. Misschien speel ik dus ooit wel mijn 200ste wedstrijd voor STVV, wie weet. Om één of andere reden zijn Japanse doelmannen niet populair in Europa. Vraag me niet waarom", laat de Japanner weten bij Het Belang van Limburg. Schmidt is 31 jaar en een zeer betrouwbaar sluitstuk. Hij is voetballend sterk en heeft heel veel présence in doel. Het is daarom best vreemd dat hij niet wordt gelinkt aan grotere ploegen. Zo zou hij zeker niet misstaan bij een Belgische topclub, maar daar zijn de posities al zeer duur.

Schmidt speelt sinds de zomer van 2019 voor STVV en kwam sindsdien in 100 wedstrijden in actie voor de Truienaars. Daarin wist hij toch 32 keer de nul te houden, wat voor een doelman van een middenmoter zeker geen slechte cijfers zijn.

LEES OOK: Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

0
0
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

34
34
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

11
11
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

14
14
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

342
342
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

34
34
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

52
52
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

74
74
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

86
86
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

155
155
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

93
93
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

679
679
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

454
454
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

72
72
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

321
321
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

152
152
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

97
97
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

226
226
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

364
364
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

85
85
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

33
33
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

70
70
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

696
696
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49

Meer sportnieuws