Smaakmaker STVV: "Niemand toont interesse in mij"

door
Smaakmaker STVV:

STVV is al jaren een club die best wel goed verkoopt. De Kanaries doen het sportief ook al jaren niet onaardig, want sinds de komst van Japanners zijn ze minder een jojoclub geworden, die het voordien toch wel was geworden. STVV speelt jaarlijks mee voor de play-offs.


De Japanse eigenaars kregen al veel kritiek, maar STVV kent al jaren inzake sportieve resultaten toch wel de nodige stabiliteit. Er kan zeker eens een minder seizoen tussenzitten, maar dat is toch meer een uitzondering geworden. De Japanse spelers leverden de club ook al het nodige geld op, maar vreemd genoeg is er voor de toch wel zeer goede doelman Daniel Schmidt amper interesse.

100 WEDSTRIJDEN

"Geen enkele club is geïnteresseerd in mij, ik maak geen schijn van kans op een transfer, dat is vandaag nog altijd zo. Misschien speel ik dus ooit wel mijn 200ste wedstrijd voor STVV, wie weet. Om één of andere reden zijn Japanse doelmannen niet populair in Europa. Vraag me niet waarom", laat de Japanner weten bij Het Belang van Limburg. Schmidt is 31 jaar en een zeer betrouwbaar sluitstuk. Hij is voetballend sterk en heeft heel veel présence in doel. Het is daarom best vreemd dat hij niet wordt gelinkt aan grotere ploegen. Zo zou hij zeker niet misstaan bij een Belgische topclub, maar daar zijn de posities al zeer duur.

Schmidt speelt sinds de zomer van 2019 voor STVV en kwam sindsdien in 100 wedstrijden in actie voor de Truienaars. Daarin wist hij toch 32 keer de nul te houden, wat voor een doelman van een middenmoter zeker geen slechte cijfers zijn.

LEES OOK: Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

🔥 Wat iedereen nu leest

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

8
8
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

85
85
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

238
238
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

300
300
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

106
106
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

43
43
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

126
126
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1034
1034
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

564
564
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

250
250
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

171
171
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

585
585
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

308
308
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

493
493
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

65
65
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

968
968
'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

388
388
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

323
323
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

199
199
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

174
174
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

757
757
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

618
618
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

215
215
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

441
441
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

172
172

Meer sportnieuws