De Ketelaere en Milan krijgen fikse opsteker

door
De Ketelaere en Milan krijgen fikse opsteker

Het loopt vierkant bij AC Milan. De regerende Italiaanse kampioen laat de laatste weken serieus van zijn pluimen en is in vrije val in de Serie A. Na 21 speeldagen staan de Rossoneri pas op de zesde plaats in de laars.


Milan verloor afgelopen weekend de Milanese derby tegen Inter met 1-0. Een extra pijnlijke nederlaag voor de club van Charles De Ketelaere en enkele andere landgenoten. Het team van Stefano Pioli moet duidelijk de koppen bij elkaar steken. Daarbij krijgen ze nu wel een opsteker. Zlatan Ibrahimovic (41) staat namelijk dicht bij zijn terugkeer bij Milan. De Zweed trainde dinsdag voor het eerst een volledige oefensessie mee met zijn ploegmaats en lijkt stilaan opnieuw klaar voor de strijd.

Ibrahimovic was lange tijd out met een knieblessure, die hem al langer teisterde. Hij werd op het einde van vorig seizoen geopereerd en kwam dit seizoen nog niet in actie voor zijn ploeg. De terugkeer van Ibra zou de Milanezen wat nieuwe moed kunnen geven in een zeer moeilijke periode. Milan neemt het vrijdag al op tegen Torino, de nummer zeven in de Serie A. Afwachten of een eventuele selectie van de ervaren aanvaller meteen voor de kentering zal zorgen.

CHAMPIONS LEAGUE
De terugkeer van Ibrahimovic zou ook een opsteker kunnen zijn voor de Champions League. Milan neemt het daarin op tegen Tottenham in de achtste finales. De heenwedstrijd staat op 14 februari op het programma, terwijl de terugwedstrijd op 8 maart afgewerkt wordt. Met of zonder Ibrahimovic?

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Zal Ibrahimovic voor de ommekeer zorgen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

130
130
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

35
35
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

82
82
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

21
21
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

181
181
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

160
160
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

65
65
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

136
136
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

50
50
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

509
509
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1349
1349
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

704
704
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws