'Chelsea pakt uit met Nederlands international'

door
'Chelsea pakt uit met Nederlands international'

Chelsea beleeft niet meteen het beste seizoen uit de clubgeschiedenis, een understatement. De Londenaren spelen geen rol van betekenis dit seizoen in de Premier League. In de wintermercato probeerde Chelsea daarom het een en ander recht te zetten.


Zo werd er heel wat geld gespendeerd. Mykhaylo Mudryk werd voor om en bij de 100 miljoen euro weggeplukt bij Shakhtar Donetsk. Daarnaast haalden The Blues ook Enzo Fernández weg bij Benfica voor 121 miljoen euro, een absolute recordsom in de Premier League. Ook onder meer Joao Felix kwam de rangen versterken. De Portugees wordt gehuurd van Atlético Madrid. De investeringen hadden nog niet het beoogde effect. Thuis tegen Fulham bleef Chelsea steken op een zoutloze 0-0.

Chelsea lijkt niet af te stoppen op de transfermarkt en zou volgens Fichajes wel nog even door kunnen gaan. Het medium meldt dat de Engelse topclub wel eens zou kunnen aankloppen bij Internazionale voor Denzel Dumfries. De Nederlander was een van de sterkhouders van Inter, maar kende een terugval. Daardoor zouden de Nerazzurri misschien wel aan tafel willen gaan zitten bij een goed bod. Inter kan het geld namelijk nog steeds goed gebruiken.

CHALOBAH
Chelsea zou Trevoh Chalobah kunnen gaan betrekken in de deal. Inter zou zo een nieuwe centrale verdediger mogen verwelkomen, die ze zullen kunnen gebruiken wanneer Milan Skriniar de club komende zomer verlaat voor meer dan waarschijnlijk Paris Saint-Germain. Dumfries zou dan richting Londen moeten gaan, voor wat bijkomend geld, kunnen we ons inbeelden. Voor de Nederlander zou het het eerste avontuur zijn in de Premier League, na onder meer een succesvolle passage bij PSV in eigen land.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Moet Chelsea Dumfries halen?

Meest recent

Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

7
7
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

10
10
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

166
166
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

30
30
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

71
71
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

309
309
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

103
103
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

129
129
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

119
119
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

303
303
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

418
418
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

152
152
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

611
611
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

319
319
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

197
197
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

320
320
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

270
270
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1002
1002
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

459
459
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

318
318
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

149
149
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

250
250
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

224
224

Meer sportnieuws