'Chelsea pakt uit met Nederlands international'

128 stemmen
'Chelsea pakt uit met Nederlands international'

Chelsea beleeft niet meteen het beste seizoen uit de clubgeschiedenis, een understatement. De Londenaren spelen geen rol van betekenis dit seizoen in de Premier League. In de wintermercato probeerde Chelsea daarom het een en ander recht te zetten.


Zo werd er heel wat geld gespendeerd. Mykhaylo Mudryk werd voor om en bij de 100 miljoen euro weggeplukt bij Shakhtar Donetsk. Daarnaast haalden The Blues ook Enzo Fernández weg bij Benfica voor 121 miljoen euro, een absolute recordsom in de Premier League. Ook onder meer Joao Felix kwam de rangen versterken. De Portugees wordt gehuurd van Atlético Madrid. De investeringen hadden nog niet het beoogde effect. Thuis tegen Fulham bleef Chelsea steken op een zoutloze 0-0.

Chelsea lijkt niet af te stoppen op de transfermarkt en zou volgens Fichajes wel nog even door kunnen gaan. Het medium meldt dat de Engelse topclub wel eens zou kunnen aankloppen bij Internazionale voor Denzel Dumfries. De Nederlander was een van de sterkhouders van Inter, maar kende een terugval. Daardoor zouden de Nerazzurri misschien wel aan tafel willen gaan zitten bij een goed bod. Inter kan het geld namelijk nog steeds goed gebruiken.

CHALOBAH
Chelsea zou Trevoh Chalobah kunnen gaan betrekken in de deal. Inter zou zo een nieuwe centrale verdediger mogen verwelkomen, die ze zullen kunnen gebruiken wanneer Milan Skriniar de club komende zomer verlaat voor meer dan waarschijnlijk Paris Saint-Germain. Dumfries zou dan richting Londen moeten gaan, voor wat bijkomend geld, kunnen we ons inbeelden. Voor de Nederlander zou het het eerste avontuur zijn in de Premier League, na onder meer een succesvolle passage bij PSV in eigen land.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Moet Chelsea Dumfries halen?

Meest recent

Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

23
23
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

59
59
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

121
121
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

26
26
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

108
108
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

295
295
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

174
174
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

77
77
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

251
251
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

89
89
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

311
311
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

109
109
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

70
70
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

518
518
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

107
107
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

238
238
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

102
102
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

87
87
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

146
146
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46

Meer sportnieuws