Alderweireld zwaar onder de indruk: "Nog niet vaak gezien"

272 stemmen
Alderweireld zwaar onder de indruk:

Royal Antwerp FC speelde afgelopen weekend 0-0 gelijk op de Bosuil tegen Club Brugge. De Great Old en Blauw-Zwart hielden de boel goed gesloten, waardoor er weinig kansen te noteren vielen. Toby Alderweireld speelde opnieuw een goede partij achterin.


De Rode Duivel was samen met William Pacho het slot op de deur in het team van Mark van Bommel. Een linie hoger konden ze de bal bovendien altijd kwijt aan Arthur Vermeeren. Ook het jeugdproduct speelde weer sterk en was opnieuw niet onder de indruk van de omstandigheden. Alderweireld speelde al bij Ajax, Atlético Madrid en Tottenham, maar heeft wat Vermeeren doet, nog maar zelden gezien. Dat verklaarde hij aan de tafel van Extra Time.

"Of ik soms met open mond sta te kijken? Zeker", vertelde de Antwerpenaar. "Iedereen weet perfect wat hij moet doen in balbezit en in balverlies. Dan komen de kwaliteiten van zo'n jongen bovendrijven. Wat hij laat zien op zijn leeftijd is fantastisch. Dat heb ik nog maar weinig gezien", voegde hij er nog aan toe. Alderweireld prees ook het leervermogen van Vermeeren. "Hij is door omstandigheden in de ploeg gekomen en nu leert hij heel snel. Hij leest alles heel goed. Zijn potentieel is enorm."

GOUDKLOMPJE
Met Vermeeren lijkt Antwerp een goudklompje in handen te hebben. Vermeeren zelf lijkt heel rustig te blijven onder alles en doet gewoon waar hij goed in is: voetballen. Het speelt alleen maar in het voordeel stamnummer één en de Rode Duivels, waar Vermeeren op termijn wel eens een vaste pion zou kunnen worden op het middenveld.

LEES OOK: Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Zal Vermeeren een basisspeler worden bij de Rode Duivels?

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

33
33
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

42
42
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

274
274
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

97
97
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

146
146
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

612
612
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

378
378
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

324
324
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

307
307
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws