Alderweireld zwaar onder de indruk: "Nog niet vaak gezien"

door
Alderweireld zwaar onder de indruk:

Royal Antwerp FC speelde afgelopen weekend 0-0 gelijk op de Bosuil tegen Club Brugge. De Great Old en Blauw-Zwart hielden de boel goed gesloten, waardoor er weinig kansen te noteren vielen. Toby Alderweireld speelde opnieuw een goede partij achterin.


De Rode Duivel was samen met William Pacho het slot op de deur in het team van Mark van Bommel. Een linie hoger konden ze de bal bovendien altijd kwijt aan Arthur Vermeeren. Ook het jeugdproduct speelde weer sterk en was opnieuw niet onder de indruk van de omstandigheden. Alderweireld speelde al bij Ajax, Atlético Madrid en Tottenham, maar heeft wat Vermeeren doet, nog maar zelden gezien. Dat verklaarde hij aan de tafel van Extra Time.

"Of ik soms met open mond sta te kijken? Zeker", vertelde de Antwerpenaar. "Iedereen weet perfect wat hij moet doen in balbezit en in balverlies. Dan komen de kwaliteiten van zo'n jongen bovendrijven. Wat hij laat zien op zijn leeftijd is fantastisch. Dat heb ik nog maar weinig gezien", voegde hij er nog aan toe. Alderweireld prees ook het leervermogen van Vermeeren. "Hij is door omstandigheden in de ploeg gekomen en nu leert hij heel snel. Hij leest alles heel goed. Zijn potentieel is enorm."

GOUDKLOMPJE
Met Vermeeren lijkt Antwerp een goudklompje in handen te hebben. Vermeeren zelf lijkt heel rustig te blijven onder alles en doet gewoon waar hij goed in is: voetballen. Het speelt alleen maar in het voordeel stamnummer één en de Rode Duivels, waar Vermeeren op termijn wel eens een vaste pion zou kunnen worden op het middenveld.

LEES OOK: Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Zal Vermeeren een basisspeler worden bij de Rode Duivels?

Meest recent

Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

2
2
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

48
48
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

21
21
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

89
89
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

52
52
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

393
393
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

328
328
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

146
146
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

131
131
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

181
181
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

223
223
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

148
148
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

123
123
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

197
197
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

53
53
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

76
76
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

333
333
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

279
279
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

271
271
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

75
75
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

111
111

Meer sportnieuws