'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

door
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

AC Milan nam het gisteren in de stadsderby op tegen Internazionale. De Rossoneri slaagde er niet in om indruk te maken tegen de troepen van Simone Inzaghi, en ging onderuit met het kleinste verschil. Een rake kopbal van Lautaro Martinez kort voor de rust bezorgde de Nerazzurri een hemels moment. Ondertussen blijft men bij Milan zijn wonden likken.


Stefano Pioli koos er tegen Inter voor om drie Belgen op de bank te zetten. Alexis Saelemaekers, Asther Vranckx en Charles De Ketelaere werden niet goed genoeg bevonden door de Italiaan om aan de partij te mogen beginnen. Divock Origi kreeg op zijn beurt dan wel weer een basisplaats gegund, al kon die allerminst indruk maken tegen de uitgekookte Nerazzurri.

Alexis Saelemaekers was in de tweede helft ook de enige Belg die nog mocht invallen van Pioli. Charles De Ketelaere bleef dus opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd. Een nieuwe domper voor de jongeling, die zich steeds meer zorgen moet beginnen maken over zijn toekomst bij de Milanese topclub.

Voorkeur voor Diaz

De Ketelaere lijkt dan ook Brahim Diaz definitief aan zich voorbij te moeten laten gaan in de pikorde. De Spanjaard kreeg in tegenstelling tot de Rode Duivel wél een invalbeurt gegund van Pioli, en wist met enkele goede acties zelfs een goede indruk na te laten. Volgens de Italiaanse pers heeft Milan ook beslist om het vanaf nu bijzonder rustig aan te gaan pakken met De Ketelaere. Zo zou hij meer zijn kansen krijgen tegen de ‘kleinere clubs’ waar de druk op zijn schouders een pak lichter is. Op die manier wil Milan hem dan stilaan klaarstomen voor een belangrijke rol volgend seizoen.

LEES OOK: 'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

20
20
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

6
6
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

66
66
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

26
26
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

64
64
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

114
114
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

54
54
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

299
299
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

46
46
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

32
32
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

632
632
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

156
156
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

134
134
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

141
141
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

106
106
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

109
109
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

196
196
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

103
103
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws