'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

door
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

AC Milan nam het gisteren in de stadsderby op tegen Internazionale. De Rossoneri slaagde er niet in om indruk te maken tegen de troepen van Simone Inzaghi, en ging onderuit met het kleinste verschil. Een rake kopbal van Lautaro Martinez kort voor de rust bezorgde de Nerazzurri een hemels moment. Ondertussen blijft men bij Milan zijn wonden likken.


Stefano Pioli koos er tegen Inter voor om drie Belgen op de bank te zetten. Alexis Saelemaekers, Asther Vranckx en Charles De Ketelaere werden niet goed genoeg bevonden door de Italiaan om aan de partij te mogen beginnen. Divock Origi kreeg op zijn beurt dan wel weer een basisplaats gegund, al kon die allerminst indruk maken tegen de uitgekookte Nerazzurri.

Alexis Saelemaekers was in de tweede helft ook de enige Belg die nog mocht invallen van Pioli. Charles De Ketelaere bleef dus opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd. Een nieuwe domper voor de jongeling, die zich steeds meer zorgen moet beginnen maken over zijn toekomst bij de Milanese topclub.

Voorkeur voor Diaz

De Ketelaere lijkt dan ook Brahim Diaz definitief aan zich voorbij te moeten laten gaan in de pikorde. De Spanjaard kreeg in tegenstelling tot de Rode Duivel wél een invalbeurt gegund van Pioli, en wist met enkele goede acties zelfs een goede indruk na te laten. Volgens de Italiaanse pers heeft Milan ook beslist om het vanaf nu bijzonder rustig aan te gaan pakken met De Ketelaere. Zo zou hij meer zijn kansen krijgen tegen de ‘kleinere clubs’ waar de druk op zijn schouders een pak lichter is. Op die manier wil Milan hem dan stilaan klaarstomen voor een belangrijke rol volgend seizoen.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

8
8
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

11
11
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

9
9
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

13
13
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

77
77
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

71
71
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

94
94
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

150
150
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

63
63
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

253
253
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

136
136
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

426
426
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1081
1081
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

59
59
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

149
149
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

150
150
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

267
267
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

57
57
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

563
563
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

117
117
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

392
392
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

612
612
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

368
368

Meer sportnieuws