'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

door
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

AC Milan nam het gisteren in de stadsderby op tegen Internazionale. De Rossoneri slaagde er niet in om indruk te maken tegen de troepen van Simone Inzaghi, en ging onderuit met het kleinste verschil. Een rake kopbal van Lautaro Martinez kort voor de rust bezorgde de Nerazzurri een hemels moment. Ondertussen blijft men bij Milan zijn wonden likken.


Stefano Pioli koos er tegen Inter voor om drie Belgen op de bank te zetten. Alexis Saelemaekers, Asther Vranckx en Charles De Ketelaere werden niet goed genoeg bevonden door de Italiaan om aan de partij te mogen beginnen. Divock Origi kreeg op zijn beurt dan wel weer een basisplaats gegund, al kon die allerminst indruk maken tegen de uitgekookte Nerazzurri.

Alexis Saelemaekers was in de tweede helft ook de enige Belg die nog mocht invallen van Pioli. Charles De Ketelaere bleef dus opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd. Een nieuwe domper voor de jongeling, die zich steeds meer zorgen moet beginnen maken over zijn toekomst bij de Milanese topclub.

Voorkeur voor Diaz

De Ketelaere lijkt dan ook Brahim Diaz definitief aan zich voorbij te moeten laten gaan in de pikorde. De Spanjaard kreeg in tegenstelling tot de Rode Duivel wél een invalbeurt gegund van Pioli, en wist met enkele goede acties zelfs een goede indruk na te laten. Volgens de Italiaanse pers heeft Milan ook beslist om het vanaf nu bijzonder rustig aan te gaan pakken met De Ketelaere. Zo zou hij meer zijn kansen krijgen tegen de ‘kleinere clubs’ waar de druk op zijn schouders een pak lichter is. Op die manier wil Milan hem dan stilaan klaarstomen voor een belangrijke rol volgend seizoen.

LEES OOK: ‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

51
51
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

10
10
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

17
17
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

23
23
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

124
124
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

711
711
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

188
188
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

106
106
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

31
31
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

226
226
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

120
120
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

320
320
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

218
218
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

398
398
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

223
223
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

377
377
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

223
223
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

389
389
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

128
128
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

214
214
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

200
200
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

168
168
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

765
765

Meer sportnieuws