'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

door
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

AC Milan nam het gisteren in de stadsderby op tegen Internazionale. De Rossoneri slaagde er niet in om indruk te maken tegen de troepen van Simone Inzaghi, en ging onderuit met het kleinste verschil. Een rake kopbal van Lautaro Martinez kort voor de rust bezorgde de Nerazzurri een hemels moment. Ondertussen blijft men bij Milan zijn wonden likken.


Stefano Pioli koos er tegen Inter voor om drie Belgen op de bank te zetten. Alexis Saelemaekers, Asther Vranckx en Charles De Ketelaere werden niet goed genoeg bevonden door de Italiaan om aan de partij te mogen beginnen. Divock Origi kreeg op zijn beurt dan wel weer een basisplaats gegund, al kon die allerminst indruk maken tegen de uitgekookte Nerazzurri.

Alexis Saelemaekers was in de tweede helft ook de enige Belg die nog mocht invallen van Pioli. Charles De Ketelaere bleef dus opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd. Een nieuwe domper voor de jongeling, die zich steeds meer zorgen moet beginnen maken over zijn toekomst bij de Milanese topclub.

Voorkeur voor Diaz

De Ketelaere lijkt dan ook Brahim Diaz definitief aan zich voorbij te moeten laten gaan in de pikorde. De Spanjaard kreeg in tegenstelling tot de Rode Duivel wél een invalbeurt gegund van Pioli, en wist met enkele goede acties zelfs een goede indruk na te laten. Volgens de Italiaanse pers heeft Milan ook beslist om het vanaf nu bijzonder rustig aan te gaan pakken met De Ketelaere. Zo zou hij meer zijn kansen krijgen tegen de ‘kleinere clubs’ waar de druk op zijn schouders een pak lichter is. Op die manier wil Milan hem dan stilaan klaarstomen voor een belangrijke rol volgend seizoen.

LEES OOK: Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

3
3
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

76
76
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

106
106
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

194
194
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

423
423
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

266
266
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

154
154
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

259
259
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

153
153
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

445
445
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

205
205
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

151
151
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

39
39
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

160
160
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

374
374
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

98
98
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

362
362
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

74
74
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

976
976
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

520
520
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

79
79
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

626
626
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

288
288
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

509
509

Meer sportnieuws