Club Brugge-sterkhouder stuurt signaal naar Parker

1139 stemmen
Club Brugge-sterkhouder stuurt signaal naar Parker

Na maar liefst tien competitiematchen zonder clean sheet hield Club Brugge op de Bosuil eindelijk nog eens de nul op het bord. Achteraf werd defensieleider Brandon Mechele dan ook verkozen tot Man van de Match. Nochtans leek hij enkele weken geleden nog het kind van de rekening te worden.


In zijn zoektocht naar meer voetballend vermogen achterin zette Scott Parker het meubelstuk van Blauw-Zwart tegen STVV en Zulte Waregem op de bank. Iets wat Mechele doorheen zijn rijkgevulde loopbaan in Jan Breydel echter wel vaker overkwam. Bovendien was de nieuwe coach nog op zoek naar de juiste formule centraal in zijn defensie. Toch leek de terugkeer van Jack Hendry een veeg teken.

Zondag tegen Antwerp vormden beiden evenwel met succes samen het hart van de verdediging. De vraag is dan ook of Parker, die daar de voorbije weken tevens Abakar Sylla, Dedryck Boyata en de aanstaande vrijdag geschorste Denis Odoi hun kans gunde, nu eindelijk voor stabiliteit kiest. "Het was een carrousel. Wat duidelijkheid zou voor iedereen goed zijn", wond Mechele er alvast geen doekjes om.

PECH VOOR SYLLA
Een sterk signaal richting Parker, die zelf nog niet in zijn kaarten kijken. Al lijkt het duo Mechele-Hendry momenteel toch zijn voorkeur weg te dragen. Pech dus voor Boyata en vooral Sylla, voor nieuwjaar nog de revelatie bij de landskampioen. Door zijn fratsen lijkt Parker het goudhaantje echter als een risicopatiënt te beschouwen. Benieuwd of de 20-jarige Ivoriaan zich terug in de ploeg weet te knokken.

LEES OOK: Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Het beste centrale duo voor Club is volgens mij ...

Meest recent

Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

15
15
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

174
174
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

38
38
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

186
186
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

273
273
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

336
336
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

204
204
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

265
265
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

153
153
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

144
144
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

297
297
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

285
285
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

118
118
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

93
93
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

608
608
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

209
209
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

452
452
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

549
549
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

189
189
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

103
103
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

162
162
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

96
96
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

344
344

Meer sportnieuws