KBVB kan Vercauteren weldra voorstellen als nieuwe TD

door
KBVB kan Vercauteren weldra voorstellen als nieuwe TD

Het WK van Qatar werd een ware nachtmerrie voor de Rode Duivels. Na de vroege uitschakeling in de groepsfase stond het in de sterren geschreven dat de KBVB een nieuwe weg diende in te slaan. Het ontslag van Roberto Martinez kwam dan ook allerminst als een verrassing, en ondertussen is er ook eindelijk licht aan het einde van de tunnel omtrent zijn opvolgers.


Dat Domenico Tedesco de nieuwe bondscoach wordt van de Rode Duivels raakte al enige tijd geleden bekend. De in Italië geboren Duitser wordt met zekerheid de opvolger van Roberto Martinez, maar moet nog even wachten op een officiële voorstelling. Tedesco moet namelijk eerst nog enkele details uitklaren met zijn vorige werkgever RB Leipzig. Nadien kan de aankondiging en eerste persconferentie volgen.

Naast een functie als bondscoach werd er ook gespeurd naar een nieuwe Technisch Directeur bij de KBVB. Net zoals de aanstelling van Tedesco raakte ook al enige tijd bekend dat Franky Vercauteren de rol van TD zal gaan vervullen. Toch was het nog even wachten vooraleer de in Rusland wonende Vercauteren richting ons land trok om de laatste details te gaan afronden. Ondertussen is daar verandering in gekomen.

Vercauteren in België

Volgens Het Nieuwsblad is Franky Vercauteren inmiddels in ons land. De 66-jarige ex-Rode Duivel zal er eerstdaags zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract. Vercauteren woonde sinds zijn ontslag bij Antwerp in 2021 met zijn familie in Rusland. De KBVB lijkt dus zeker te mogen zijn van twee voorstellingen tijdens de komende dagen.

LEES OOK: 'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Goede keuze van de KBVB om voor Vercauteren te kiezen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

49
49
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

15
15
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

60
60
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

26
26
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

27
27
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

104
104
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

61
61
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

219
219
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

59
59
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

61
61
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

65
65
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

101
101
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

445
445
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

242
242
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

38
38
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

290
290
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

260
260
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

160
160

Meer sportnieuws