KBVB kan Vercauteren weldra voorstellen als nieuwe TD

121 stemmen
KBVB kan Vercauteren weldra voorstellen als nieuwe TD

Het WK van Qatar werd een ware nachtmerrie voor de Rode Duivels. Na de vroege uitschakeling in de groepsfase stond het in de sterren geschreven dat de KBVB een nieuwe weg diende in te slaan. Het ontslag van Roberto Martinez kwam dan ook allerminst als een verrassing, en ondertussen is er ook eindelijk licht aan het einde van de tunnel omtrent zijn opvolgers.


Dat Domenico Tedesco de nieuwe bondscoach wordt van de Rode Duivels raakte al enige tijd geleden bekend. De in Italië geboren Duitser wordt met zekerheid de opvolger van Roberto Martinez, maar moet nog even wachten op een officiële voorstelling. Tedesco moet namelijk eerst nog enkele details uitklaren met zijn vorige werkgever RB Leipzig. Nadien kan de aankondiging en eerste persconferentie volgen.

Naast een functie als bondscoach werd er ook gespeurd naar een nieuwe Technisch Directeur bij de KBVB. Net zoals de aanstelling van Tedesco raakte ook al enige tijd bekend dat Franky Vercauteren de rol van TD zal gaan vervullen. Toch was het nog even wachten vooraleer de in Rusland wonende Vercauteren richting ons land trok om de laatste details te gaan afronden. Ondertussen is daar verandering in gekomen.

Vercauteren in België

Volgens Het Nieuwsblad is Franky Vercauteren inmiddels in ons land. De 66-jarige ex-Rode Duivel zal er eerstdaags zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract. Vercauteren woonde sinds zijn ontslag bij Antwerp in 2021 met zijn familie in Rusland. De KBVB lijkt dus zeker te mogen zijn van twee voorstellingen tijdens de komende dagen.

LEES OOK: KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Goede keuze van de KBVB om voor Vercauteren te kiezen?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

192
192
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

753
753
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

27
27
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

298
298
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

96
96
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

255
255
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

465
465
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

132
132
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

103
103
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

245
245
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

188
188
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

188
188
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

630
630
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

491
491
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

545
545
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

235
235
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

834
834
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

703
703
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

159
159
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

264
264
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

483
483

Meer sportnieuws