KBVB kan Vercauteren weldra voorstellen als nieuwe TD

door
KBVB kan Vercauteren weldra voorstellen als nieuwe TD

Het WK van Qatar werd een ware nachtmerrie voor de Rode Duivels. Na de vroege uitschakeling in de groepsfase stond het in de sterren geschreven dat de KBVB een nieuwe weg diende in te slaan. Het ontslag van Roberto Martinez kwam dan ook allerminst als een verrassing, en ondertussen is er ook eindelijk licht aan het einde van de tunnel omtrent zijn opvolgers.


Dat Domenico Tedesco de nieuwe bondscoach wordt van de Rode Duivels raakte al enige tijd geleden bekend. De in Italië geboren Duitser wordt met zekerheid de opvolger van Roberto Martinez, maar moet nog even wachten op een officiële voorstelling. Tedesco moet namelijk eerst nog enkele details uitklaren met zijn vorige werkgever RB Leipzig. Nadien kan de aankondiging en eerste persconferentie volgen.

Naast een functie als bondscoach werd er ook gespeurd naar een nieuwe Technisch Directeur bij de KBVB. Net zoals de aanstelling van Tedesco raakte ook al enige tijd bekend dat Franky Vercauteren de rol van TD zal gaan vervullen. Toch was het nog even wachten vooraleer de in Rusland wonende Vercauteren richting ons land trok om de laatste details te gaan afronden. Ondertussen is daar verandering in gekomen.

Vercauteren in België

Volgens Het Nieuwsblad is Franky Vercauteren inmiddels in ons land. De 66-jarige ex-Rode Duivel zal er eerstdaags zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract. Vercauteren woonde sinds zijn ontslag bij Antwerp in 2021 met zijn familie in Rusland. De KBVB lijkt dus zeker te mogen zijn van twee voorstellingen tijdens de komende dagen.

LEES OOK: Code rood bij Club Brugge: “De schaamte al voorbij”

Goede keuze van de KBVB om voor Vercauteren te kiezen?

Meest recent

De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

158
158
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

110
110
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

280
280
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

52
52
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

106
106
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

208
208
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

96
96
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

204
204
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

441
441
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

127
127
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

150
150
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

516
516
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

341
341
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

202
202
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

468
468
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

145
145
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

204
204
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

519
519
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

223
223
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

178
178
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

835
835
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

74
74
Rampscenario Rode Duivels: "Al van 2012 geleden"

De Rode Duivels moeten vanavond flink aan de bak. Winnen bezorgt hen quasi zekerheid over ...

94
94
'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

649
649

Meer sportnieuws