'Spezia was Belgische (top)club te snel af voor spits'

door
'Spezia was Belgische (top)club te snel af voor spits'

De Belgische ploegen zochten in januari nog volop naar versterkingen. Er gebeurden uiteraard weer de nodige transfers. Maar heel wat clubs grepen ook naast hun targets. Zo was Spezia een Belgische (top)club alvast te snel af voor een aanvaller. Dat laat de club zelf weten.


Eduardo Macia is de sportief directeur van Spezia en hij wist op 20 januari Raimonds Krollis voor 1,5 miljoen euro weg te halen bij Valmeria uit Letland. Daar had hij furore gemaakt met 38 goals en 13 assists in 65 wedstrijden. De 21-jarige Letse spits, die in 26 interlands 3 keer scoorde, maakte ondertussen al zijn debuut in de Serie A. Spezia was heel wat ploegen te snel af, zo blijkt.

ANDERLECHT?

"Het klopt dat onderhandelingen moeilijk zijn, zelfs een speler overtuigen om te komen is niet eenvoudig. We hebben hard gewerkt om Krollis naar Spezia te halen. We hebben gestreden met Duitse, Nederlandse en Belgische clubs Wij waren dus zeker niet alleen, maar wisten hem toch te overtuigen”, aldus Macia.

Krollis is een fysiek sterke spits met de nodige présence. Een type speler dat Anderlecht had kunnen gebruiken, maar het is niet bekend of de Brusselaars in de markt waren. Er waren in januari immers heel wat Belgische ploegen in de running voor een aanvaller.

   

Had RSCA hem goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: WK-selectie reeds bekend?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

16
16
'De Cat in etalage: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

143
143
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

377
377
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

225
225
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

160
160
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

98
98
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

49
49
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

129
129
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

49
49
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

70
70
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

95
95
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

103
103
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

80
80
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

169
169
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

179
179
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

125
125
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

181
181
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

218
218
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

257
257
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

80
80
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

168
168
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

266
266
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

350
350

Meer sportnieuws