'Raman moet stadionverbod vrezen'

949 stemmen
'Raman moet stadionverbod vrezen'

Benito Raman pakte een domme rode kaart tegen Royal Antwerp FC en kreeg een stevig fluitconcert van de fans na die actie. De aanvaller besloot om zich te verzoenen met de RSCA-aanhang en ging bij hen staan tegen KV Oostende. Alleen pakte Raman nadien weer uit met een niet al te slimme actie.


De aanvaller, die duidelijk genoot van de avond tussen de fans, was uiteraard zeer tevreden met de 0-2-zege van zijn ploegmaats. Na de match ging Raman meevieren met de spelers op het veld. Raman mag als 'gewone supporter' het veld echter niet betreden. Dat deed hij dus wel en de politie van Oostende heeft een proces verbaal opgesteld, dat meldt Het Laatste Nieuws. Er wordt een onderzoek gestart en Raman moet dus een sanctie vrezen. In het ergste geval krijgt hij een stadionverbod.

TOEKOMST?

Zo een vaart zal het echter niet lopen. Raman werd door zijn ploegmaats mee betrokken bij de viering en kan als excuus inroepen dat ze hem het veld opriepen, maar de kans lijkt wel groot dat er er een bepaalde sanctie zal komen. Voor Raman is het een seizoen om snel te vergeten.

De speelde 21 wedstrijden, maar kwam nog maar 714 minuten in actie. Daarin wist hij amper 4 keer de weg naar de netten te vinden. De toekomst van de voormalige aanvaller van onder meer Standard en AA Gent is hoogst onzeker. Raman heeft een stevig loon en de kans is niet ondenkbeeldig dat Jesper Fredberg in de zomer bereid is om mee te werken aan een vertrek van de ondertussen 28-jarige aanvaller.

LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Verdient Raman een straf?

Meest recent

"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

17
17
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

33
33
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

272
272
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

240
240
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

267
267
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

52
52
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

289
289
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

145
145
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

87
87
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

499
499
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

72
72
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

580
580
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

838
838
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

320
320
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

961
961
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

595
595
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

153
153
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1008
1008
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

244
244
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

153
153
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

382
382
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

216
216
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

76
76
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

54
54

Meer sportnieuws