Albert ziet drie lichtpunten bij Anderlecht

738 stemmen
Albert ziet drie lichtpunten bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een belangrijke zege bij KV Oostende. De degradatiezorgen zijn helemaal weg en Anderlecht kan weer naar boven kijken. Voormalig verdediger Philippe Albert stelt vast dat zijn voormalige werkgever achteraan het zeker niet onaardig doet.


"Anderlecht boekte een 7 op 9 en wist in die drie wedstrijden de nul te houden. Paars-wit had met Van Crombrugge al een goede doelman, zijn vervanger Verbruggen blijft echter ook zeer sterk spelen. Tegen KVO was hij ook een aantal keren bepalend. Daarnaast is er de stijgende vorm van Vertonghen, waardoor Debast ook nog meer vertrouwen krijgt”, aldus Albert bij La Capitale.

STVV

Anderlecht moet proberen de top acht te halen als het nog een kleine kans wil hebben op een Europees ticket. De achterstand op STVV bedraagt vier punten en komend weekend ontvangt RSCA de Limburgers in het Lotto Park. Een match die Anderlecht moét winnen. “We moeten het nu niet meer hebben over het behoud, wat ik altijd wel wat overdreven vond. Maar het is wel duidelijk dat de kwaliteit van het spel beter moet."

Als Anderlecht weet te winnen van STVV komt het op één punt van de Kanaries. Bij een nederlaag lijkt Anderlecht negen speeldagen voor het einde van het seizoen een streep te kunnen trekken doorheen de Europese ambities. Het belooft zondag dus een warme namiddag te worden in Brussel. Aan Brian Riemer om het perfecte plan uit te dokteren en Anderlecht weer naar boven te loodsen.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Is Verbruggen nu al een van de beste doelmannen in de JPL?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

56
56
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

84
84
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

0
0
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

58
58
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

233
233
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

86
86
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

391
391
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

323
323
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

172
172
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

50
50
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

29
29
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

38
38
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

536
536
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

200
200
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

87
87
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

156
156
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

41
41
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

726
726
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

124
124
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

139
139
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

102
102
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

526
526
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

429
429
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

456
456

Meer sportnieuws