Bayern-legende: "Neuer verdient het niet langer kapitein te zijn"

Bayern-legende:

Het ziet ernaar uit dat de dagen van Manuel Neuer als kapitein van Bayern München geteld zijn. De Duitse levende legende ligt al enkele weken op ramkoers met het bestuur van de Rekordmeister. Ook Lothar Matthäus, clubicoon van Bayern, vindt het welletjes geweest.


Neuer heeft het verpest bij het bestuur van Bayern. De Duitse doelman besloot om na het WK te gaan skiën, maar kreeg daar geen toestemming voor van de club. Tot overmaat van ramp brak hij er zijn scheenbeen en is voor de rest van het seizoen buiten strijd. De Duitse topclub besloot dan ook keeperstrainer Toni Tapalovic, waarmee Neuer goed bevriend is, op straat te gooien.

"Ik had het gevoel dat mijn hart eruit werd gerukt", aldus Neuer enkele dagen geleden in een interview met Süddeutsche Zeitung over het ontslag van TapalovicVoor het gesprek met de krant werd, net als voor zijn skivakantie, geen toestemming gegeven door Bayern München. De woordkeuze van de doelman in het interview waren de druppel die de spreekwoordelijke emmer deed overlopen voor clublegende Lothar Matthäus. 

"Zo overdreven. ‘Zijn hart eruit gescheurd.’ Er is niemand dood, er is geen kind ernstig ziek. Er is gewoon een persoon met wie hij erg close was ontslagen. Hij verdient het niet langer om kapitein te zijn", klonk het hard bij Sky. 

Kijk en wed live op Europees topvoetbal

POLL: Moet Neuer zijn kapiteinsband doorgeven?

Meer sportnieuws

Laatste voetbalnieuws

Grote dissonant bij Antwerp: "Bijna niets lukte"
Grote dissonant bij Antwerp: "Bijna niets lukte"

Antwerp FC mist Vincent Janssen, want de Great Old liet enkele grote kansen onbenut tegen Zulte ...

2
2
<strong>Anderlecht gaat voor ‘Slimani-upgrade’</strong>
Anderlecht gaat voor ‘Slimani-upgrade’

Puur sportief gezien, en zeker qua rendement, moet RSC Anderlecht het aflopende contract van Islam ...

51
51
Grote Skov Olsen-domper voor Club Brugge
Grote Skov Olsen-domper voor Club Brugge

Sinds de jaarwisseling kwam Andreas Skov Olsen amper drie keer in actie voor Club Brugge, want een ...

164
164
Verrassende Man van de Match bij Antwerp
Verrassende Man van de Match bij Antwerp

Antwerp FC won vrijdagavond met 0-2 van Zulte Waregem en Toby Alderweireld scoorde twee doelpunten. ...

111
111
<strong>3 topcoaches in de running bij Club Brugge</strong>
3 topcoaches in de running bij Club Brugge

Rik De Mil doet als hoofdcoach ad-interim de huidige jaargang uit bij Club Brugge, maar volgend ...

472
472
De Bruyne vliegt weer: "Hij is een uitzonderlijke speler"
De Bruyne vliegt weer: "Hij is een uitzonderlijke speler"

De Engelse Premier League wordt zaterdagnamiddag weer op gang getrokken met een kraker van formaat. ...

83
83
Alderweireld schiet op VAR na heldenrol
Alderweireld schiet op VAR na heldenrol

Antwerp FC is goed begonnen aan de slotfase van de reguliere competitie. De huidige nummer drie uit ...

250
250
'Transfervuurwerk Union: prijskaartje van 20 miljoen'
'Transfervuurwerk Union: prijskaartje van 20 miljoen'

Union SG is wederom bezig aan een ijzersterk seizoen in eigen land en strijdt nog volop mee voor de ...

220
220
'Comeback Messi: Barça lanceert ongezien voorstel'
'Comeback Messi: Barça lanceert ongezien voorstel'

Paris Saint-Germain zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen en dat blijft mogelijk niet ...

181
181
De Mil schuift met basispionnen in cruciaal duel
De Mil schuift met basispionnen in cruciaal duel

Club Brugge maakt zich op voor een spannend slot van de reguliere competitie. Blauw-Zwart wil er in ...

410
410
'Anderlecht gaat voor terugkeer twee publiekslievelingen'
'Anderlecht gaat voor terugkeer twee publiekslievelingen'

RSC Anderlecht wil zondagnamiddag zijn achtste plaats in het klassement met succes verdedigen op het ...

515
515
Anderlecht krijgt er extra rechtsachter bij
Anderlecht krijgt er extra rechtsachter bij

RSC Anderlecht krijgt er voor komend seizoen alvast een rechtsachter bij. De Brusselaars verhuren ...

276
276
Vrancken verklaart waarom Genk "niet nerveus" moet zijn
Vrancken verklaart waarom Genk "niet nerveus" moet zijn

KRC Genk ontvangt zondag Oud-Heverlee Leuven. Dat is toch een match die ze maar beter kunnen winnen, ...

152
152
Rondje buitenland: Kompany loopt schade op met Burnley
Rondje buitenland: Kompany loopt schade op met Burnley

In het buitenland stonden vanavond ook een aantal duels op het programma. Onder meer Olympique ...

177
177
Alderweireld kent droomavond bij zege van Antwerp
Alderweireld kent droomavond bij zege van Antwerp

Royal Antwerp FC trok vanavond naar de Gaverbeek. Daar gaf het Zulte Waregem partij en de Great Old ...

308
308