Defour zwaar ontgoocheld: "Het werd pompen of verzuipen"

113
Defour zwaar ontgoocheld:

KV Mechelen moest zich gisteren tevreden stellen met een 2-2 gelijkspel in eigen huis tegen Charleroi. De Kakkers kwamen al snel 2-0 op voorsprong, maar een rode kaart voor Rob Schoofs veranderde heel de wedstrijd. Coach Steven Defour was dan ook enorm ontgoocheld in het eindresultaat. 


Het stond 2-0 voor KV Mechelen na amper 27 minuten spelen, maar dat had volgens oefenmeester Defour veel beter gekund. "Met 2-0 hebben we onszelf karig beloond. Het had 3-0 of 4-0 kunnen zijn", aldus de voormalige Rode Duivel bij Gazet van Antwerpen. "De rode kaart voor Rob veranderde echter de hele wedstrijd. Met elf tegen elf geef je die match niet meer weg. Het is jammer voor mijn ploeg, die heel ontgoocheld was na afloop. Maar het voetbal dat ze voor rust lieten zien, dat was fantastisch."

Mechelen begon ook goed aan de tweede helft, ook al waren ze maar met tien. Rob Schoofs mocht na 40 minuten het veld verlaten. Charleroi kwam pas na het uur opzetten, maar wist wel twee keer in amper twee minuten tijd te scoren. "In het eerste kwartier na rust was er nog weinig aan de hand. Op twee minuten tijd en met behulp van die afgeweken goal vatten ze echter moed. Zo werd het pompen of verzuipen, maar ik moet mijn jongens feliciteren met de mentaliteit die ze getoond hebben. En misschien moeten we zelfs nog blij zijn dat ze geen derde treffer meer maakten."

Mechelen reist vrijdag naar het verre Eupen, dat maar één plaats onder de Kakkers postvat in het klassement. Opnieuw een belangrijke wedstrijd dus voor coach Defour zijn manschappen. 

LEES OOK: Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Had Mechelen gewonnen als Schoofs geen rood had gepakt?

Meest recent

Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

56
56
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

9
9
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

7
7
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

11
11
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

50
50
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

319
319
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

92
92
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

100
100
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

77
77
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

100
100
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

240
240
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

58
58
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

154
154
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

54
54
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

327
327
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

62
62
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

251
251
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

187
187
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

454
454
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

25
25
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

358
358
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

395
395
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

361
361
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

468
468
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

228
228

Meer sportnieuws