Defour zwaar ontgoocheld: "Het werd pompen of verzuipen"

door
Defour zwaar ontgoocheld:

KV Mechelen moest zich gisteren tevreden stellen met een 2-2 gelijkspel in eigen huis tegen Charleroi. De Kakkers kwamen al snel 2-0 op voorsprong, maar een rode kaart voor Rob Schoofs veranderde heel de wedstrijd. Coach Steven Defour was dan ook enorm ontgoocheld in het eindresultaat. 


Het stond 2-0 voor KV Mechelen na amper 27 minuten spelen, maar dat had volgens oefenmeester Defour veel beter gekund. "Met 2-0 hebben we onszelf karig beloond. Het had 3-0 of 4-0 kunnen zijn", aldus de voormalige Rode Duivel bij Gazet van Antwerpen. "De rode kaart voor Rob veranderde echter de hele wedstrijd. Met elf tegen elf geef je die match niet meer weg. Het is jammer voor mijn ploeg, die heel ontgoocheld was na afloop. Maar het voetbal dat ze voor rust lieten zien, dat was fantastisch."

Mechelen begon ook goed aan de tweede helft, ook al waren ze maar met tien. Rob Schoofs mocht na 40 minuten het veld verlaten. Charleroi kwam pas na het uur opzetten, maar wist wel twee keer in amper twee minuten tijd te scoren. "In het eerste kwartier na rust was er nog weinig aan de hand. Op twee minuten tijd en met behulp van die afgeweken goal vatten ze echter moed. Zo werd het pompen of verzuipen, maar ik moet mijn jongens feliciteren met de mentaliteit die ze getoond hebben. En misschien moeten we zelfs nog blij zijn dat ze geen derde treffer meer maakten."

Mechelen reist vrijdag naar het verre Eupen, dat maar één plaats onder de Kakkers postvat in het klassement. Opnieuw een belangrijke wedstrijd dus voor coach Defour zijn manschappen. 

LEES OOK: Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Had Mechelen gewonnen als Schoofs geen rood had gepakt?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

74
74
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

60
60
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

21
21
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

163
163
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

58
58
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

352
352
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

144
144
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

154
154
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

351
351
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

360
360
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

110
110
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

211
211
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

528
528
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

113
113
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

251
251
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

160
160
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

398
398
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws