Einde in zicht? "Wat is het plan hierachter van Vanhaezebrouck?"

door
Einde in zicht?

Is Hein Vanhaezebrouck bezig met een afscheidsronde bij AA Gent? De coach haalde niet voor het eerst uit naar mensen van de club. Journalist Tom Boudeweel stelt zich de nodige vragen over de aanpak van de trainer van AA Gent. Zit er meer achter?


Vanhaezebrouck was de afgelopen weken al zeer scherp voor enkele spelers. Na de verloren topper tegen KRC Genk was hij ook nog eens bijzonder kritisch voor het beleid dat de club de afgelopen jaren voerde. Daar valt wel wat voor te zeggen, maar het lijkt niet echt handig om zo openlijk kritiek te blijven geven. Zeker aangezien er zelden openlijke zelfkritiek is. AA Gent dreigt voor het derde jaar naast een plaats in de top vier te grijpen en dat mag een trainer ook aangerekend worden. 

REACTIE?

Boudeweel stelt zich bij Sporza ook vragen. "Het leek me niet het juiste moment om dat in het openbaar, voor de pers, te zeggen. Als werknemer dan. Zeker omdat hij daarna ook nog eens brandhout maakte van de jeugdopleiding van Gent en de beperkte doorstroming van jeugdspelers. Benieuwd naar de reactie van de club nu, de beleidsmensen, Michel Louwagie. Met wie de relatie toch al niet super is. Ook benieuwd wat het plan van Vanhaezebrouck is achter deze stevige uithaal. Het lijkt erop dat hij gefrustreerd is, omdat Gent geen stappen meer vooruit zet als club", zegt hij.

Het is duidelijk dat er ruis zit op de relatie tussen Vanhaezebrouck en zijn bestuur. Eerder op het seizoen haalde hij ook al uit naar de beleidsbepalers. De kans lijkt toch steeds kleiner te worden dat beide partijen op deze manier nog met elkaar kunnen verder werken.

LEES OOK: Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Zal Vanhaezebrouck volgend jaar nog coach zijn van AA Gent?

Meest recent

KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

82
82
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

50
50
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

26
26
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

45
45
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

50
50
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

133
133
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

30
30
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

91
91
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

339
339
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

427
427
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

302
302
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

467
467
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

178
178
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

326
326
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

544
544
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

48
48
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

361
361
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

40
40
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

540
540
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

48
48
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

438
438
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

406
406
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

138
138
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

244
244
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

703
703

Meer sportnieuws