Einde in zicht? "Wat is het plan hierachter van Vanhaezebrouck?"

door
Einde in zicht?

Is Hein Vanhaezebrouck bezig met een afscheidsronde bij AA Gent? De coach haalde niet voor het eerst uit naar mensen van de club. Journalist Tom Boudeweel stelt zich de nodige vragen over de aanpak van de trainer van AA Gent. Zit er meer achter?


Vanhaezebrouck was de afgelopen weken al zeer scherp voor enkele spelers. Na de verloren topper tegen KRC Genk was hij ook nog eens bijzonder kritisch voor het beleid dat de club de afgelopen jaren voerde. Daar valt wel wat voor te zeggen, maar het lijkt niet echt handig om zo openlijk kritiek te blijven geven. Zeker aangezien er zelden openlijke zelfkritiek is. AA Gent dreigt voor het derde jaar naast een plaats in de top vier te grijpen en dat mag een trainer ook aangerekend worden. 

REACTIE?

Boudeweel stelt zich bij Sporza ook vragen. "Het leek me niet het juiste moment om dat in het openbaar, voor de pers, te zeggen. Als werknemer dan. Zeker omdat hij daarna ook nog eens brandhout maakte van de jeugdopleiding van Gent en de beperkte doorstroming van jeugdspelers. Benieuwd naar de reactie van de club nu, de beleidsmensen, Michel Louwagie. Met wie de relatie toch al niet super is. Ook benieuwd wat het plan van Vanhaezebrouck is achter deze stevige uithaal. Het lijkt erop dat hij gefrustreerd is, omdat Gent geen stappen meer vooruit zet als club", zegt hij.

Het is duidelijk dat er ruis zit op de relatie tussen Vanhaezebrouck en zijn bestuur. Eerder op het seizoen haalde hij ook al uit naar de beleidsbepalers. De kans lijkt toch steeds kleiner te worden dat beide partijen op deze manier nog met elkaar kunnen verder werken.

Zal Vanhaezebrouck volgend jaar nog coach zijn van AA Gent?

Meest recent

Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

158
158
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

123
123
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

150
150
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

123
123
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

131
131
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

219
219
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

148
148
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

122
122
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

328
328
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

566
566
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

373
373
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

217
217
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

333
333
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

486
486
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

77
77
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

300
300
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

129
129
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

691
691
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

157
157
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

895
895
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

817
817
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

259
259
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

278
278
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

610
610
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

719
719

Meer sportnieuws