Inter dient AC Milan in derby nieuwe mokerslag toe

door
Inter dient AC Milan in derby nieuwe mokerslag toe

AC Milan lijkt stilaan helemaal in vrije val te zijn in Italië. Het boekte zijn laatste zege op 4 januari en zag zijn slechte reeks nu al oplopen tot zeven officiële wedstrijden zonder overwinning. Net als enkele weken geleden in de Supercup bleek Internazionale een maatje te groot in de stadsderby, waardoor Milan ook met een nul op negen achterblijft in de Serie A.


De enige Belgische titularis in de derby was verrassend genoeg Divock Origi, die Milan moest helpen revanche te nemen voor de 3-0-nederlaag in de Supercup enkele weken geleden. Dat leek er echter nooit in te zitten, want Milan moest de wedstrijd ondergaan. Inter zette zijn overwicht tien minuten voor rust ook om in een voorsprong. Lautaro Martinez scoorde met een afgeweken kopbal.

Daar kon Milan amper iets tegenover zetten. Kort na rust kwam Alexis Saelemaekers wel in de ploeg, maar hij kon het tij niet helpen keren. De Ketelaere en Vranckx kwamen niet van de bank. Bij Inter kreeg Romelu Lukaku een kleine 20 minuten, waarin hij bijna beslissend was. Hij dacht van dichtbij de 2-0 binnen te werken, maar zag zijn goal afgekeurd voor een trekfout.

TWEEDE PLAATS
Het bleef zo bij 1-0 en daardoor staat Inter steviger op de tweede plaats. Het volgt wel al op dertien punten van leider Napoli. Milan zakt dan weer verder weg en staat nu pas zesde, op gelijke hoogte met nummers vier en vijf Lazio en Atalanta. Het wordt voor de titelverdediger dus nog knokken om de top vier en bijhorend ticket voor de Champions League te halen.


LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Zal AC Milan zich nog herpakken?

Meest recent

Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

26
26
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

91
91
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

54
54
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

165
165
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

203
203
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

43
43
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

439
439
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

338
338
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

134
134
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

448
448
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

415
415
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

73
73
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

337
337
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

570
570
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

200
200
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

243
243
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

311
311
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

307
307
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

375
375
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

555
555
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

194
194
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

309
309
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

509
509
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

392
392
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

212
212

Meer sportnieuws