Inter dient AC Milan in derby nieuwe mokerslag toe

132
Inter dient AC Milan in derby nieuwe mokerslag toe

AC Milan lijkt stilaan helemaal in vrije val te zijn in Italië. Het boekte zijn laatste zege op 4 januari en zag zijn slechte reeks nu al oplopen tot zeven officiële wedstrijden zonder overwinning. Net als enkele weken geleden in de Supercup bleek Internazionale een maatje te groot in de stadsderby, waardoor Milan ook met een nul op negen achterblijft in de Serie A.


De enige Belgische titularis in de derby was verrassend genoeg Divock Origi, die Milan moest helpen revanche te nemen voor de 3-0-nederlaag in de Supercup enkele weken geleden. Dat leek er echter nooit in te zitten, want Milan moest de wedstrijd ondergaan. Inter zette zijn overwicht tien minuten voor rust ook om in een voorsprong. Lautaro Martinez scoorde met een afgeweken kopbal.

Daar kon Milan amper iets tegenover zetten. Kort na rust kwam Alexis Saelemaekers wel in de ploeg, maar hij kon het tij niet helpen keren. De Ketelaere en Vranckx kwamen niet van de bank. Bij Inter kreeg Romelu Lukaku een kleine 20 minuten, waarin hij bijna beslissend was. Hij dacht van dichtbij de 2-0 binnen te werken, maar zag zijn goal afgekeurd voor een trekfout.

TWEEDE PLAATS
Het bleef zo bij 1-0 en daardoor staat Inter steviger op de tweede plaats. Het volgt wel al op dertien punten van leider Napoli. Milan zakt dan weer verder weg en staat nu pas zesde, op gelijke hoogte met nummers vier en vijf Lazio en Atalanta. Het wordt voor de titelverdediger dus nog knokken om de top vier en bijhorend ticket voor de Champions League te halen.


LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Zal AC Milan zich nog herpakken?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

29
29
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

31
31
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

381
381
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

127
127
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

124
124
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

148
148
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

50
50
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

139
139
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

157
157
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

74
74
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

254
254
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

182
182
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

408
408
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

336
336
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

135
135
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

150
150
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

247
247
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

221
221
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

244
244
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

235
235

Meer sportnieuws