Geraerts ziet enorm voordeel voor druk programma Union

door
Geraerts ziet enorm voordeel voor druk programma Union

Union blijft onverslaanbaar, want ook zondagavond boekten de Brusselaars weer een zeer vlotte zege. Het legde in eigen stadion Zulte Waregem met 4-0 over de knie en tankte zo nog wat extra vertrouwen voor de komende weken. Er komen immers nog een aantal topwedstrijden aan voor de vice-kampioen, die als enige enigszins in het spoor van leider Genk blijft.


Komende vrijdag speelt Union alweer een topper tegen Club Brugge, terwijl ook de terugmatch in de halve finale van de Croky Cup en de achtste finales van de Europa League dichterbij komen. Karel Geraerts sleutelde dan ook wat aan zijn elftal en bracht onder meer Sykes, Puertas en Vertessen aan de aftrap. Die laatste twee speelden zich in de kijker met respectievelijk een goal en twee assists.

"Ik ben blij dat verschillende spelers die dit seizoen nog niet zo veel minuten hadden gemaakt zich present hebben getoond", toonde Geraerts zich tevreden bij Sporza. "Het toont opnieuw dat onze kern veel meer is dan de elf spelers die starten. Als je vier keer scoort en je houdt de nul, dan heb je een perfecte avond achter de rug. Volgende week spelen we tegen Club Brugge, dat is altijd een heel moeilijke verplaatsing, met hun twaalfde man. Maar we gaan zoals altijd naar daar met ambitie."

DRUKKE PERIODE
De ruime kern zal nog een wapen blijken in de komende drukke periode. Union heeft intussen al zestien competitiewedstrijden niet meer verloren en heeft nu al meer punten verzameld dan in dezelfde fase vorig seizoen. Ze staan daardoor nog steeds op zeven punten van de ongenaakbare leider Genk.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Is Union nog titelkandidaat?

Meest recent

België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

67
67
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

35
35
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

21
21
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

50
50
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

37
37
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

17
17
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

88
88
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

185
185
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

98
98
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

281
281
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

38
38
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

179
179
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

56
56
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

245
245
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

75
75
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

376
376
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

200
200
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

456
456
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

271
271
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

69
69
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

121
121
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

231
231
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

148
148
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

118
118
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

106
106

Meer sportnieuws