Geraerts ziet enorm voordeel voor druk programma Union

door
Geraerts ziet enorm voordeel voor druk programma Union

Union blijft onverslaanbaar, want ook zondagavond boekten de Brusselaars weer een zeer vlotte zege. Het legde in eigen stadion Zulte Waregem met 4-0 over de knie en tankte zo nog wat extra vertrouwen voor de komende weken. Er komen immers nog een aantal topwedstrijden aan voor de vice-kampioen, die als enige enigszins in het spoor van leider Genk blijft.


Komende vrijdag speelt Union alweer een topper tegen Club Brugge, terwijl ook de terugmatch in de halve finale van de Croky Cup en de achtste finales van de Europa League dichterbij komen. Karel Geraerts sleutelde dan ook wat aan zijn elftal en bracht onder meer Sykes, Puertas en Vertessen aan de aftrap. Die laatste twee speelden zich in de kijker met respectievelijk een goal en twee assists.

"Ik ben blij dat verschillende spelers die dit seizoen nog niet zo veel minuten hadden gemaakt zich present hebben getoond", toonde Geraerts zich tevreden bij Sporza. "Het toont opnieuw dat onze kern veel meer is dan de elf spelers die starten. Als je vier keer scoort en je houdt de nul, dan heb je een perfecte avond achter de rug. Volgende week spelen we tegen Club Brugge, dat is altijd een heel moeilijke verplaatsing, met hun twaalfde man. Maar we gaan zoals altijd naar daar met ambitie."

DRUKKE PERIODE
De ruime kern zal nog een wapen blijken in de komende drukke periode. Union heeft intussen al zestien competitiewedstrijden niet meer verloren en heeft nu al meer punten verzameld dan in dezelfde fase vorig seizoen. Ze staan daardoor nog steeds op zeven punten van de ongenaakbare leider Genk.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Is Union nog titelkandidaat?

Meest recent

'De Bruyne bezorgt Napoli eigenhandig nieuwe sterspeler'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

8
8
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

147
147
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

23
23
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

44
44
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

363
363
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

45
45
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

306
306
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

167
167
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

264
264
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

217
217
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

358
358
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

370
370
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

305
305
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

232
232
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

110
110
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

184
184
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

249
249
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

141
141
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1119
1119
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

85
85
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

102
102
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

541
541
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

137
137
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

44
44

Meer sportnieuws