Geraerts ziet enorm voordeel voor druk programma Union

161 stemmen
Geraerts ziet enorm voordeel voor druk programma Union

Union blijft onverslaanbaar, want ook zondagavond boekten de Brusselaars weer een zeer vlotte zege. Het legde in eigen stadion Zulte Waregem met 4-0 over de knie en tankte zo nog wat extra vertrouwen voor de komende weken. Er komen immers nog een aantal topwedstrijden aan voor de vice-kampioen, die als enige enigszins in het spoor van leider Genk blijft.


Komende vrijdag speelt Union alweer een topper tegen Club Brugge, terwijl ook de terugmatch in de halve finale van de Croky Cup en de achtste finales van de Europa League dichterbij komen. Karel Geraerts sleutelde dan ook wat aan zijn elftal en bracht onder meer Sykes, Puertas en Vertessen aan de aftrap. Die laatste twee speelden zich in de kijker met respectievelijk een goal en twee assists.

"Ik ben blij dat verschillende spelers die dit seizoen nog niet zo veel minuten hadden gemaakt zich present hebben getoond", toonde Geraerts zich tevreden bij Sporza. "Het toont opnieuw dat onze kern veel meer is dan de elf spelers die starten. Als je vier keer scoort en je houdt de nul, dan heb je een perfecte avond achter de rug. Volgende week spelen we tegen Club Brugge, dat is altijd een heel moeilijke verplaatsing, met hun twaalfde man. Maar we gaan zoals altijd naar daar met ambitie."

DRUKKE PERIODE
De ruime kern zal nog een wapen blijken in de komende drukke periode. Union heeft intussen al zestien competitiewedstrijden niet meer verloren en heeft nu al meer punten verzameld dan in dezelfde fase vorig seizoen. Ze staan daardoor nog steeds op zeven punten van de ongenaakbare leider Genk.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Is Union nog titelkandidaat?

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

4
4
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

6
6
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

39
39
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

34
34
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

48
48
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

35
35
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

64
64
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

17
17
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

75
75
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

120
120
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

209
209
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

452
452
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

51
51
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

166
166
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

390
390
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

818
818
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

118
118
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

340
340
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

168
168
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

657
657
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

570
570
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

168
168
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

358
358
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws