Vanhaezebrouck: "We hadden moeten winnen"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent blijft achter met een nul op zes, want na de nederlaag op Cercle Brugge moest het nu ook zijn meerdere erkennen in KRC Genk. Op zich is een nederlaag tegen de autoritaire leider geen schande, maar de manier waarop ze met 2-3 onderuit gingen kwam toch hard aan bij de Buffalo's.


Ze hadden immers een droomstart genomen met een vroege goal van Hong, maar waren die bonus nog voor rust kwijt. In de tweede helft beslisten de Genkse invallers Sor en Arokodare de wedstrijd, waarna de aansluitingstreffer van Depoitre uiteindelijk te laat kwam om nog een punt uit de brand te slepen. Hein Vanhaezebrouck vond dat zijn ploeg meer verdiende.

"We hebben het Genk heel moeilijk gemaakt, zij vonden geen oplossingen", stelde hij vast bij Sporza. "Als je een wedstrijd gespeeld hebt met dubbel zoveel doelpogingen als de tegenstander, dan verdien je het niet om die wedstrijd te verliezen. Dan moet je eigenlijk winnen. We slikten twee vermijdbare doelpunten. We waren minstens de evenknie van Genk en eigenlijk zelfs een beetje beter."

EFFICIËNTIE
Een gebrek aan efficiëntie is al het hele seizoen een pijnpunt bij Gent. Op Hugo Cuypers na hebben ze niet echt een doelpuntenmaker rondlopen en na de verrassende transfer van Ibrahim Salah naar Stade Rennes op Deadline Day zijn de opties voor Vanhaezebrouck alleen maar geslonken. Zo greep hij tegen Genk terug naar de 17-jarige Malick Fofana.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Had AA Gent een zege verdiend?

Meest recent

Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

11
11
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

17
17
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

123
123
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

194
194
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

34
34
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

64
64
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

28
28
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

230
230
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

375
375
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

258
258
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

222
222
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

401
401
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

66
66
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

222
222
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

197
197
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

158
158
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

391
391
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

842
842
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

108
108
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

34
34
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

89
89
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

58
58
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

53
53
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

64
64

Meer sportnieuws