Depoitre haalt zwaar uit naar Vanhaezebrouck en Louwagie

door
Depoitre haalt zwaar uit naar Vanhaezebrouck en Louwagie

AA Gent heeft zondagavond opnieuw wat terrein verloren op de top vier, want het moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in leider KRC Genk. Het kwam nochtans vroeg op voorsprong, maar Genk kwam nog voor rust langszij en keerde de situatie in de tweede helft helemaal om dankzij invallers Sor en Arokodare. In de slotfase kon Laurent Depoitre het nog spannend maken, maar niet meer dan dat.


Voor de Gentse spits was zijn late aansluitingstreffer wel een opsteker. Het was voor de 34-jarige immers zijn vijfde competitiegoal en pas zijn eerste goal sinds 13 november. De voorbije weken moest hij vrede nemen met een plaats op de bank en hij werd in de media een paar keer hard aangepakt door Hein Vanhaezebrouck en Michel Louwagie.

Depoitre liet na de wedstrijd duidelijk blijken wat hij vindt van hun kritiek. "Het is uiteraard niet leuk om dat te lezen, maar je moet ook eerlijk zijn. Het is niet makkelijk om het niveau te halen wanneer je telkens maar vijf á tien minuten mag invallen", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik zou die kritiek meer kunnen aanvaarden, moest ik alle wedstrijden in de basis staan en dán niet goed presteren. Je kan een speler die af en toe mag invallen niet vergelijken met iemand die tijd krijgt om ritme en vertrouwen op te doen."

De laatste basisplaats van Depoitre in de Jupiler Pro League dateert inmiddels al van 19 oktober tegen Union, sindsdien was hij maar liefst elf(!) wedstrijden op rij invaller. Vanhaezebrouck koos voorin steevast voor het duo Cuypers-Salah. Die laatste is inmiddels vertrokken naar Stade Rennes, maar tegen Genk kreeg de 17-jarige Malick Fofana nog de voorkeur op Depoitre.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Was hun kritiek op Depoitre overdreven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

6
6
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

9
9
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

187
187
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

119
119
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

83
83
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

72
72
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

301
301
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

391
391
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

301
301
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

111
111
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

72
72
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

129
129
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

27
27
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1208
1208
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

73
73
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

176
176
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

300
300
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

75
75
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

402
402
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

86
86
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

100
100

Meer sportnieuws