Depoitre haalt zwaar uit naar Vanhaezebrouck en Louwagie

door
Depoitre haalt zwaar uit naar Vanhaezebrouck en Louwagie

AA Gent heeft zondagavond opnieuw wat terrein verloren op de top vier, want het moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in leider KRC Genk. Het kwam nochtans vroeg op voorsprong, maar Genk kwam nog voor rust langszij en keerde de situatie in de tweede helft helemaal om dankzij invallers Sor en Arokodare. In de slotfase kon Laurent Depoitre het nog spannend maken, maar niet meer dan dat.


Voor de Gentse spits was zijn late aansluitingstreffer wel een opsteker. Het was voor de 34-jarige immers zijn vijfde competitiegoal en pas zijn eerste goal sinds 13 november. De voorbije weken moest hij vrede nemen met een plaats op de bank en hij werd in de media een paar keer hard aangepakt door Hein Vanhaezebrouck en Michel Louwagie.

Depoitre liet na de wedstrijd duidelijk blijken wat hij vindt van hun kritiek. "Het is uiteraard niet leuk om dat te lezen, maar je moet ook eerlijk zijn. Het is niet makkelijk om het niveau te halen wanneer je telkens maar vijf á tien minuten mag invallen", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik zou die kritiek meer kunnen aanvaarden, moest ik alle wedstrijden in de basis staan en dán niet goed presteren. Je kan een speler die af en toe mag invallen niet vergelijken met iemand die tijd krijgt om ritme en vertrouwen op te doen."

De laatste basisplaats van Depoitre in de Jupiler Pro League dateert inmiddels al van 19 oktober tegen Union, sindsdien was hij maar liefst elf(!) wedstrijden op rij invaller. Vanhaezebrouck koos voorin steevast voor het duo Cuypers-Salah. Die laatste is inmiddels vertrokken naar Stade Rennes, maar tegen Genk kreeg de 17-jarige Malick Fofana nog de voorkeur op Depoitre.

LEES OOK: AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

Was hun kritiek op Depoitre overdreven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

9
9
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

62
62
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

28
28
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

146
146
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

49
49
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

48
48
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

337
337
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

91
91
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

156
156
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

133
133
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

621
621
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

403
403
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

528
528
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

248
248
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

226
226
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

234
234
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

236
236
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

65
65
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

81
81
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

439
439
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

694
694
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

533
533
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

303
303
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

518
518
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

758
758

Meer sportnieuws