Depoitre haalt zwaar uit naar Vanhaezebrouck en Louwagie

door
Depoitre haalt zwaar uit naar Vanhaezebrouck en Louwagie

AA Gent heeft zondagavond opnieuw wat terrein verloren op de top vier, want het moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in leider KRC Genk. Het kwam nochtans vroeg op voorsprong, maar Genk kwam nog voor rust langszij en keerde de situatie in de tweede helft helemaal om dankzij invallers Sor en Arokodare. In de slotfase kon Laurent Depoitre het nog spannend maken, maar niet meer dan dat.


Voor de Gentse spits was zijn late aansluitingstreffer wel een opsteker. Het was voor de 34-jarige immers zijn vijfde competitiegoal en pas zijn eerste goal sinds 13 november. De voorbije weken moest hij vrede nemen met een plaats op de bank en hij werd in de media een paar keer hard aangepakt door Hein Vanhaezebrouck en Michel Louwagie.

Depoitre liet na de wedstrijd duidelijk blijken wat hij vindt van hun kritiek. "Het is uiteraard niet leuk om dat te lezen, maar je moet ook eerlijk zijn. Het is niet makkelijk om het niveau te halen wanneer je telkens maar vijf á tien minuten mag invallen", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik zou die kritiek meer kunnen aanvaarden, moest ik alle wedstrijden in de basis staan en dán niet goed presteren. Je kan een speler die af en toe mag invallen niet vergelijken met iemand die tijd krijgt om ritme en vertrouwen op te doen."

De laatste basisplaats van Depoitre in de Jupiler Pro League dateert inmiddels al van 19 oktober tegen Union, sindsdien was hij maar liefst elf(!) wedstrijden op rij invaller. Vanhaezebrouck koos voorin steevast voor het duo Cuypers-Salah. Die laatste is inmiddels vertrokken naar Stade Rennes, maar tegen Genk kreeg de 17-jarige Malick Fofana nog de voorkeur op Depoitre.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

🚀

Was hun kritiek op Depoitre overdreven?

Meest recent

Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

3
3
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

14
14
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

90
90
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

109
109
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

257
257
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

37
37
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

119
119
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

67
67
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

62
62
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

191
191
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

105
105
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

402
402
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

163
163
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

79
79
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

389
389
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

173
173
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

656
656
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

85
85
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

307
307
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

170
170

Meer sportnieuws