Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

door
Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

Na een onderhoudende en spannende wedstrijd heeft Deinze een belangrijke zege geboekt bij Dender. De wedstrijd leek lange tijd op een gelijkspel af te stevenen maar in het slot pakten de Oost-Vlamingen nog een gouden driepunter. Eentje die hen nog steeds uitzicht geeft op een plek bij de eerste zes.


In de Challenger Pro League ging het stilaan om de knikkers. Onderin moest Dender nog vol aan de bak om de degradatie te vermijden, bovenin hoopte Deinze nog steeds op een plek bij de eerste zes. Daarvoor moesten de Oost-Vlamingen vandaag wel de zege pakken bij het team van Regi Van Acker.

Openingstreffer strandt op de paal

Het team van Regi Van Acker zorgde bijna voor een kanonstart deze avond. Hens haalde na vijf minuten spelen fors uit en zijn afgeweken schot verdween tegen de paal. Deinze nam nadien gezwind over, had veruit het meeste balbezit en kwam ook tot een pak halve kansen maar efficiëntie ontbrak vandaag bij beide ploegen. Op slag van rust werd een te centraal schot van Hens nog gestopt door doelman Miras. Halfweg hingen de bordjes nog gelijk in het Dender Football Complex.

Dender wil absoluut degradatie ontlopen richting de eerste amateurklasse.

Deinze redt zijn vel in slotfase

Ook na de pauze zat er weinig verschil tussen beide ploegen en leek de wedstrijd lange tijd op een bloedeloze 0-0 af te stevenen. In het slot voerde Deinze echter nog één keer de forcing en Hendrickx bezorgde zijn team zowaar nog de zege door de bal voorbij Gies in doel te frommelen: 0-1. Dender had nadien geen reactie meer in huis en droop zo andermaal zonder punten af. De Tigers krijgen volgende week nog een unieke kans om zich alsnog bij de beste zes te plaatsen in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (89') Hendrickx

Zal Deinze nog een plek bemachtigen bij de eerste zes?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

70
70
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

22
22
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

212
212
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

85
85
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

192
192
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

141
141
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

342
342
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

229
229
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

268
268
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

135
135
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

263
263
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

419
419
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

63
63
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

206
206
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

332
332
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

551
551

Meer sportnieuws