Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

door
Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

Na een onderhoudende en spannende wedstrijd heeft Deinze een belangrijke zege geboekt bij Dender. De wedstrijd leek lange tijd op een gelijkspel af te stevenen maar in het slot pakten de Oost-Vlamingen nog een gouden driepunter. Eentje die hen nog steeds uitzicht geeft op een plek bij de eerste zes.


In de Challenger Pro League ging het stilaan om de knikkers. Onderin moest Dender nog vol aan de bak om de degradatie te vermijden, bovenin hoopte Deinze nog steeds op een plek bij de eerste zes. Daarvoor moesten de Oost-Vlamingen vandaag wel de zege pakken bij het team van Regi Van Acker.

Openingstreffer strandt op de paal

Het team van Regi Van Acker zorgde bijna voor een kanonstart deze avond. Hens haalde na vijf minuten spelen fors uit en zijn afgeweken schot verdween tegen de paal. Deinze nam nadien gezwind over, had veruit het meeste balbezit en kwam ook tot een pak halve kansen maar efficiëntie ontbrak vandaag bij beide ploegen. Op slag van rust werd een te centraal schot van Hens nog gestopt door doelman Miras. Halfweg hingen de bordjes nog gelijk in het Dender Football Complex.

Dender wil absoluut degradatie ontlopen richting de eerste amateurklasse.

Deinze redt zijn vel in slotfase

Ook na de pauze zat er weinig verschil tussen beide ploegen en leek de wedstrijd lange tijd op een bloedeloze 0-0 af te stevenen. In het slot voerde Deinze echter nog één keer de forcing en Hendrickx bezorgde zijn team zowaar nog de zege door de bal voorbij Gies in doel te frommelen: 0-1. Dender had nadien geen reactie meer in huis en droop zo andermaal zonder punten af. De Tigers krijgen volgende week nog een unieke kans om zich alsnog bij de beste zes te plaatsen in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (89') Hendrickx

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Zal Deinze nog een plek bemachtigen bij de eerste zes?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

29
29
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

17
17
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

20
20
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

83
83
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

65
65
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

47
47
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

211
211
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

329
329
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

77
77
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

127
127
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

143
143
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

109
109
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

202
202
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

678
678
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

543
543
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws