Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

door
Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

Na een onderhoudende en spannende wedstrijd heeft Deinze een belangrijke zege geboekt bij Dender. De wedstrijd leek lange tijd op een gelijkspel af te stevenen maar in het slot pakten de Oost-Vlamingen nog een gouden driepunter. Eentje die hen nog steeds uitzicht geeft op een plek bij de eerste zes.


In de Challenger Pro League ging het stilaan om de knikkers. Onderin moest Dender nog vol aan de bak om de degradatie te vermijden, bovenin hoopte Deinze nog steeds op een plek bij de eerste zes. Daarvoor moesten de Oost-Vlamingen vandaag wel de zege pakken bij het team van Regi Van Acker.

Openingstreffer strandt op de paal

Het team van Regi Van Acker zorgde bijna voor een kanonstart deze avond. Hens haalde na vijf minuten spelen fors uit en zijn afgeweken schot verdween tegen de paal. Deinze nam nadien gezwind over, had veruit het meeste balbezit en kwam ook tot een pak halve kansen maar efficiëntie ontbrak vandaag bij beide ploegen. Op slag van rust werd een te centraal schot van Hens nog gestopt door doelman Miras. Halfweg hingen de bordjes nog gelijk in het Dender Football Complex.

Dender wil absoluut degradatie ontlopen richting de eerste amateurklasse.

Deinze redt zijn vel in slotfase

Ook na de pauze zat er weinig verschil tussen beide ploegen en leek de wedstrijd lange tijd op een bloedeloze 0-0 af te stevenen. In het slot voerde Deinze echter nog één keer de forcing en Hendrickx bezorgde zijn team zowaar nog de zege door de bal voorbij Gies in doel te frommelen: 0-1. Dender had nadien geen reactie meer in huis en droop zo andermaal zonder punten af. De Tigers krijgen volgende week nog een unieke kans om zich alsnog bij de beste zes te plaatsen in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (89') Hendrickx

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Zal Deinze nog een plek bemachtigen bij de eerste zes?

Meest recent

Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

48
48
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

170
170
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

207
207
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

116
116
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

87
87
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

163
163
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

58
58
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

342
342
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

109
109
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

365
365
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

159
159
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

255
255
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

560
560
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

204
204
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

337
337
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

412
412
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

854
854
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

116
116
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

153
153
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

249
249
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

848
848
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

110
110

Meer sportnieuws