Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

115 stemmen
Deinze pakt last minute levenslijn in strijd om Play-Offs

Na een onderhoudende en spannende wedstrijd heeft Deinze een belangrijke zege geboekt bij Dender. De wedstrijd leek lange tijd op een gelijkspel af te stevenen maar in het slot pakten de Oost-Vlamingen nog een gouden driepunter. Eentje die hen nog steeds uitzicht geeft op een plek bij de eerste zes.


In de Challenger Pro League ging het stilaan om de knikkers. Onderin moest Dender nog vol aan de bak om de degradatie te vermijden, bovenin hoopte Deinze nog steeds op een plek bij de eerste zes. Daarvoor moesten de Oost-Vlamingen vandaag wel de zege pakken bij het team van Regi Van Acker.

Openingstreffer strandt op de paal

Het team van Regi Van Acker zorgde bijna voor een kanonstart deze avond. Hens haalde na vijf minuten spelen fors uit en zijn afgeweken schot verdween tegen de paal. Deinze nam nadien gezwind over, had veruit het meeste balbezit en kwam ook tot een pak halve kansen maar efficiëntie ontbrak vandaag bij beide ploegen. Op slag van rust werd een te centraal schot van Hens nog gestopt door doelman Miras. Halfweg hingen de bordjes nog gelijk in het Dender Football Complex.

Dender wil absoluut degradatie ontlopen richting de eerste amateurklasse.

Deinze redt zijn vel in slotfase

Ook na de pauze zat er weinig verschil tussen beide ploegen en leek de wedstrijd lange tijd op een bloedeloze 0-0 af te stevenen. In het slot voerde Deinze echter nog één keer de forcing en Hendrickx bezorgde zijn team zowaar nog de zege door de bal voorbij Gies in doel te frommelen: 0-1. Dender had nadien geen reactie meer in huis en droop zo andermaal zonder punten af. De Tigers krijgen volgende week nog een unieke kans om zich alsnog bij de beste zes te plaatsen in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (89') Hendrickx

Zal Deinze nog een plek bemachtigen bij de eerste zes?

Meest recent

Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

0
0
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

13
13
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

236
236
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

41
41
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

52
52
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

45
45
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

105
105
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

97
97
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

97
97
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

84
84
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

118
118
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

99
99
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

185
185
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

243
243
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

566
566
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

67
67
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

187
187
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

519
519
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

896
896
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

392
392
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

183
183
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

736
736

Meer sportnieuws