De Bruyne incasseert dubbele mokerslag bij falend City

1102 stemmen
De Bruyne incasseert dubbele mokerslag bij falend City

Zit er een haar in de boter tussen Kevin De Bruyne en manager Pep Guardiola? De Rode Duivel zat vandaag een uur op de bank bij de topper tegen Tottenham en zag met lede ogen aan dat zijn team een belangrijke driepunter te grabbel gooide.


Manchester City zag gisteren hoe leider Arsenal verrassend verloor op het veld van Everton. Mits een zege in het Tottenham Hotspur Stadium zou het team van Guardiola terugkomen tot op twee punten (al hadden The Gunners dan nog een wedstrijd te goed). City begon echter matig en op het kwartier werd het team van Guardiola al op achterstand geplaatst toen Kane profiteerde van balverlies achterin en de 1-0 voorbij een kansloze Ederson schoot. Meteen goed voor het 200ste doelpunt in de Premier League van de Engelse international.
De bezoekers kwamen ook nadien matig voor de dag en op het uur maakte De Bruyne dan eindelijk zijn intrede bij The Citizens. Onze landgenoot zorgde meteen voor meer schwung in het spel van de bezoekers en eindelijk kwam de nummer twee uit de Premier League ook tot wat kansen. De Rode Duivel zelf knalde naast en ook Alvarez mikte naast het doelkader.

Tottenham loerde steeds meer op de counter en kreeg via Kane en Höjbjerg een paar prima mogelijkheden om de wedstrijd definitief 'dood' te maken maar dat lukte uiteindelijk niet. In het slot moest de thuisploeg nog even met tien man verder na een tweede gele kaart voor Romero. De Spurs hielden wel stand en doen een goede zaak in de strijd om de CL-plaatsen. City mist dan weer een unieke kans om dichter bij Arsenal te sluipen.

Scoreverloop:

1-0 (15') Kane

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Moet De Bruyne altijd starten?

Meest recent

'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

7
7
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

9
9
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

32
32
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

234
234
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

74
74
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

134
134
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

61
61
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

167
167
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

53
53
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

89
89
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

111
111
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

97
97
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

160
160
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

98
98
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

125
125
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

340
340
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

158
158
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

154
154
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

92
92
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

169
169
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

264
264
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

234
234
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

663
663

Meer sportnieuws