De Bruyne incasseert dubbele mokerslag bij falend City

1102
De Bruyne incasseert dubbele mokerslag bij falend City

Zit er een haar in de boter tussen Kevin De Bruyne en manager Pep Guardiola? De Rode Duivel zat vandaag een uur op de bank bij de topper tegen Tottenham en zag met lede ogen aan dat zijn team een belangrijke driepunter te grabbel gooide.


Manchester City zag gisteren hoe leider Arsenal verrassend verloor op het veld van Everton. Mits een zege in het Tottenham Hotspur Stadium zou het team van Guardiola terugkomen tot op twee punten (al hadden The Gunners dan nog een wedstrijd te goed). City begon echter matig en op het kwartier werd het team van Guardiola al op achterstand geplaatst toen Kane profiteerde van balverlies achterin en de 1-0 voorbij een kansloze Ederson schoot. Meteen goed voor het 200ste doelpunt in de Premier League van de Engelse international.
De bezoekers kwamen ook nadien matig voor de dag en op het uur maakte De Bruyne dan eindelijk zijn intrede bij The Citizens. Onze landgenoot zorgde meteen voor meer schwung in het spel van de bezoekers en eindelijk kwam de nummer twee uit de Premier League ook tot wat kansen. De Rode Duivel zelf knalde naast en ook Alvarez mikte naast het doelkader.

Tottenham loerde steeds meer op de counter en kreeg via Kane en Höjbjerg een paar prima mogelijkheden om de wedstrijd definitief 'dood' te maken maar dat lukte uiteindelijk niet. In het slot moest de thuisploeg nog even met tien man verder na een tweede gele kaart voor Romero. De Spurs hielden wel stand en doen een goede zaak in de strijd om de CL-plaatsen. City mist dan weer een unieke kans om dichter bij Arsenal te sluipen.

Scoreverloop:

1-0 (15') Kane

LEES OOK: Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Moet De Bruyne altijd starten?

Meest recent

Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

26
26
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

23
23
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

18
18
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

29
29
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

8
8
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

11
11
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

22
22
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

97
97
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

25
25
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

204
204
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

92
92
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

196
196
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

66
66
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

64
64
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

226
226
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

52
52
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

106
106
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

261
261
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

55
55
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

146
146
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

87
87
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

233
233

Meer sportnieuws