Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

door
Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

Wat een rollercoaster voor Malinwa deze namiddag! Rood-Geel speelde één helft lang wervelend voetbal maar alles veranderde finaal na de rode kaart voor Rob Schoofs. In de tweede helft moest KV Mechelen vooral overleven en dat lukte maar half.


Het moet van het beste zijn dat KV Mechelen dit seizoen al liet zien, die eerste pakweg veertig minuten. Malinwa creëerde kans op kans en via Storm en Hairemans lukte het ook twee knappe doelpunten. De Zebra's hadden met iets of wat efficiëntie aan de rust al met forfaitcijfers in het krijt kunnen staan maar bleven nog half in leven.

Een echte levenslijn kreeg het team van Mazzu op vijf minuten van de pauze, toen ging het licht even uit bij KV-kaptein Rob Schoofs, die na een zware tackle met rood moest afdruipen. In een iets betere tweede helft kwamen de bezoekers uiteindelijk op gelijke hoogte en dat zorgde voor frustratie bij trainer Defour. “Ik heb er weinig woorden voor dat we vandaag maar een punt pakken. In de eerste helft spelen we Charleroi van het kastje naar de muur én terug. We hadden wel vier of vijf doelpunten kunnen maken. Jammer genoeg pakten we die rode kaart. Dat was niet slim van Rob, al verwijt ik hem niets", zo klonk het via de website van KV Mechelen.

TWEE ZURE MINUTEN
En ook de absolute uitblinker, Nikola Storm, bleef met een zuur gevoel achter. "
We starten heel goed en spelen een goede wedstrijd, ook met 10. Maar op twee minuten verliezen we het even en dat is echt vervelend, een zuur gevoel. Als je de eerste helft ziet, kunnen we makkelijk 3-0 of 4-0 voorstaan. En als die rode kaart valt, dan wordt het natuurlijk moeilijker." Voor KV hadden het drie gouden punten geweest in de degradatiestrijd maar wie dit Malinwa ziet voetballen, kan zich moeilijk voorstellen dat het team van Defour nog echt in de problemen geraakt.

LEES OOK: Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
184

Verdient KV Mechelen hoger te staan?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

0
0
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

49
49
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

80
80
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

286
286
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

57
57
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

47
47
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

132
132
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

322
322
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

136
136
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

68
68
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

291
291
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

412
412
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

44
44
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

177
177
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

635
635
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

179
179
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

131
131
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

196
196
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

33
33
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

376
376
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

84
84
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

244
244
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

381
381
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

325
325

Meer sportnieuws