Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

door
Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

Wat een rollercoaster voor Malinwa deze namiddag! Rood-Geel speelde één helft lang wervelend voetbal maar alles veranderde finaal na de rode kaart voor Rob Schoofs. In de tweede helft moest KV Mechelen vooral overleven en dat lukte maar half.


Het moet van het beste zijn dat KV Mechelen dit seizoen al liet zien, die eerste pakweg veertig minuten. Malinwa creëerde kans op kans en via Storm en Hairemans lukte het ook twee knappe doelpunten. De Zebra's hadden met iets of wat efficiëntie aan de rust al met forfaitcijfers in het krijt kunnen staan maar bleven nog half in leven.

Een echte levenslijn kreeg het team van Mazzu op vijf minuten van de pauze, toen ging het licht even uit bij KV-kaptein Rob Schoofs, die na een zware tackle met rood moest afdruipen. In een iets betere tweede helft kwamen de bezoekers uiteindelijk op gelijke hoogte en dat zorgde voor frustratie bij trainer Defour. “Ik heb er weinig woorden voor dat we vandaag maar een punt pakken. In de eerste helft spelen we Charleroi van het kastje naar de muur én terug. We hadden wel vier of vijf doelpunten kunnen maken. Jammer genoeg pakten we die rode kaart. Dat was niet slim van Rob, al verwijt ik hem niets", zo klonk het via de website van KV Mechelen.

TWEE ZURE MINUTEN
En ook de absolute uitblinker, Nikola Storm, bleef met een zuur gevoel achter. "
We starten heel goed en spelen een goede wedstrijd, ook met 10. Maar op twee minuten verliezen we het even en dat is echt vervelend, een zuur gevoel. Als je de eerste helft ziet, kunnen we makkelijk 3-0 of 4-0 voorstaan. En als die rode kaart valt, dan wordt het natuurlijk moeilijker." Voor KV hadden het drie gouden punten geweest in de degradatiestrijd maar wie dit Malinwa ziet voetballen, kan zich moeilijk voorstellen dat het team van Defour nog echt in de problemen geraakt.

POLL: Verdient KV Mechelen hoger te staan?

Meest recent

Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

17
17
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

46
46
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

26
26
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

35
35
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

104
104
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

188
188
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

54
54
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

150
150
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

60
60
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

73
73
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

91
91
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

64
64
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

478
478
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

95
95
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

95
95
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

271
271
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

126
126
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

99
99
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

255
255

Meer sportnieuws