Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

door
Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

Wat een rollercoaster voor Malinwa deze namiddag! Rood-Geel speelde één helft lang wervelend voetbal maar alles veranderde finaal na de rode kaart voor Rob Schoofs. In de tweede helft moest KV Mechelen vooral overleven en dat lukte maar half.


Het moet van het beste zijn dat KV Mechelen dit seizoen al liet zien, die eerste pakweg veertig minuten. Malinwa creëerde kans op kans en via Storm en Hairemans lukte het ook twee knappe doelpunten. De Zebra's hadden met iets of wat efficiëntie aan de rust al met forfaitcijfers in het krijt kunnen staan maar bleven nog half in leven.

Een echte levenslijn kreeg het team van Mazzu op vijf minuten van de pauze, toen ging het licht even uit bij KV-kaptein Rob Schoofs, die na een zware tackle met rood moest afdruipen. In een iets betere tweede helft kwamen de bezoekers uiteindelijk op gelijke hoogte en dat zorgde voor frustratie bij trainer Defour. “Ik heb er weinig woorden voor dat we vandaag maar een punt pakken. In de eerste helft spelen we Charleroi van het kastje naar de muur én terug. We hadden wel vier of vijf doelpunten kunnen maken. Jammer genoeg pakten we die rode kaart. Dat was niet slim van Rob, al verwijt ik hem niets", zo klonk het via de website van KV Mechelen.

TWEE ZURE MINUTEN
En ook de absolute uitblinker, Nikola Storm, bleef met een zuur gevoel achter. "
We starten heel goed en spelen een goede wedstrijd, ook met 10. Maar op twee minuten verliezen we het even en dat is echt vervelend, een zuur gevoel. Als je de eerste helft ziet, kunnen we makkelijk 3-0 of 4-0 voorstaan. En als die rode kaart valt, dan wordt het natuurlijk moeilijker." Voor KV hadden het drie gouden punten geweest in de degradatiestrijd maar wie dit Malinwa ziet voetballen, kan zich moeilijk voorstellen dat het team van Defour nog echt in de problemen geraakt.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Verdient KV Mechelen hoger te staan?

Meest recent

Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

15
15
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

52
52
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

66
66
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

159
159
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

64
64
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

48
48
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

415
415
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

93
93
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

302
302
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

502
502
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

303
303
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

350
350
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

365
365
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

65
65
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

425
425
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

73
73
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

73
73
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

87
87
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

251
251
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

251
251
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

448
448
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

92
92
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

191
191
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

317
317
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

205
205

Meer sportnieuws