Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

door
Defour velt streng oordeel na ferme domper voor Malinwa

Wat een rollercoaster voor Malinwa deze namiddag! Rood-Geel speelde één helft lang wervelend voetbal maar alles veranderde finaal na de rode kaart voor Rob Schoofs. In de tweede helft moest KV Mechelen vooral overleven en dat lukte maar half.


Het moet van het beste zijn dat KV Mechelen dit seizoen al liet zien, die eerste pakweg veertig minuten. Malinwa creëerde kans op kans en via Storm en Hairemans lukte het ook twee knappe doelpunten. De Zebra's hadden met iets of wat efficiëntie aan de rust al met forfaitcijfers in het krijt kunnen staan maar bleven nog half in leven.

Een echte levenslijn kreeg het team van Mazzu op vijf minuten van de pauze, toen ging het licht even uit bij KV-kaptein Rob Schoofs, die na een zware tackle met rood moest afdruipen. In een iets betere tweede helft kwamen de bezoekers uiteindelijk op gelijke hoogte en dat zorgde voor frustratie bij trainer Defour. “Ik heb er weinig woorden voor dat we vandaag maar een punt pakken. In de eerste helft spelen we Charleroi van het kastje naar de muur én terug. We hadden wel vier of vijf doelpunten kunnen maken. Jammer genoeg pakten we die rode kaart. Dat was niet slim van Rob, al verwijt ik hem niets", zo klonk het via de website van KV Mechelen.

TWEE ZURE MINUTEN
En ook de absolute uitblinker, Nikola Storm, bleef met een zuur gevoel achter. "
We starten heel goed en spelen een goede wedstrijd, ook met 10. Maar op twee minuten verliezen we het even en dat is echt vervelend, een zuur gevoel. Als je de eerste helft ziet, kunnen we makkelijk 3-0 of 4-0 voorstaan. En als die rode kaart valt, dan wordt het natuurlijk moeilijker." Voor KV hadden het drie gouden punten geweest in de degradatiestrijd maar wie dit Malinwa ziet voetballen, kan zich moeilijk voorstellen dat het team van Defour nog echt in de problemen geraakt.

LEES OOK: Defour laat bom vallen over ex-club

Verdient KV Mechelen hoger te staan?

Meest recent

Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

2
2
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

39
39
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

17
17
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

67
67
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

125
125
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

249
249
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

97
97
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

146
146
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

101
101
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

459
459
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

485
485
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

350
350
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

162
162
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

205
205
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

209
209
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

420
420
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

554
554
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

134
134
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

121
121
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

238
238
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1944
1944
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

315
315

Meer sportnieuws