Club NXT vecht zich na intense strijd richting Play-Offs

door
Club NXT vecht zich na intense strijd richting Play-Offs

Na een intense strijd met hekkensluiter Virton heeft Club NXT op de valreep nog een gouden driepunter gepakt. Het team van Nicky Hayen had ferm wat moeite met een stug bezoekend elftal maar sloeg in de slotfase genadeloos toe.


Club NXT kon bij zijn 'terugkeer' in de Challenger Pro League meteen een plek in de Promotie Play-Offs bemachtigen. Een zege vandaag op Schiervelde tegen hekkensluiter Virton volstond om nu al wiskundige zekerheid te verkrijgen. Ook onderin was het nog uiterst spannend, na de zege van Virton bij Dender had de ploeg uit de provincie Luxemburg weer volop uitzicht op het behoud.

Club opent sterk maar valt snel stil

De jonge Bruggelingen openden scherp in eigen huis, na tien minuten spelen pakte Talbi uit met een prima actie en Pérez werkte zijn voorzet tegen de lat, meteen een stevige waarschuwing voor Virton. De bezoekers herstelden nadien het evenwicht, al was het meeste balbezit wel voor Club NXT. Grote kansen kwamen daar echter niet meer uit voort en ook aan de overzijde was Virton compleet tandeloos in de zone van de waarheid. een vrije trap van Koziello die veel te centraal gemikt werd was zowat het enige wapenfeit van de Waalse ploeg. Na een matige eerste periode stond het dan ook logischerwijs nog 0-0 op Schiervelde.

Club NXT kon vandaag zekerheid krijgen over een plek bij de eerste zes.

Intense strijd levert Blauw-Zwarte glorie op

Ook na de pauze hielden beide ploegen mekaar prima in evenwicht. De verdedigers waren meestal baas over de aanvallers en dat zorgde voor weinig gekadreerde doelpogingen. Op een dik kwartier van het einde pakte Talbi nog eens uit met een prima voorzet maar Pérez knikte over. Op tien minuten van het einde trok Blauw-Zwart toch nog de zege over de streep, een prima vrije trap van op links kwam bij Ordonez en die liet Vincensini kansloos met een rake kopbal: 1-0. Virton slaagde er niet meer in om nog terug te vechten en druipt zo zonder punten af uit Schiervelde, Hayen en co mogen zich opmaken voor enkele intense wedstrijden tegen de topploegen in de Champion Play-Offs.

Scoreverloop:

1-0 (82') Ordonez

LEES OOK: 'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Is Club NXT één van de zes beste ploegen uit de reeks?

Meest recent

Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

40
40
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

22
22
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

54
54
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

438
438
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

101
101
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

167
167
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

391
391
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

124
124
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

127
127
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

39
39
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

84
84
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

246
246
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

297
297
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

212
212
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

274
274
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

63
63
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

123
123
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

57
57
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

243
243
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

177
177
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

260
260
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

92
92
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

116
116
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

643
643
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

582
582

Meer sportnieuws