Cuypers na 'clash' met Vanhaezebrouck: "Kwestie van persoonlijkheid"

door
Cuypers na 'clash' met Vanhaezebrouck:

AA Gent neemt het in de vooravond op tegen competitieleider Racing Genk. Opnieuw een ontzettend belangrijk duel voor de Buffalo's in de strijd om een plek bij de eerste vier. Mogelijk kan het team van Hein Vanhaezebrouck weer over Club Brugge wippen, dat eerder vandaag op bezoek gaat bij Antwerp.


Bij de Buffalo's wordt het puzzelen nu Ibrahim Salah weg is, toch een stevige aderlating voor AA Gent. Alle geluk kan Vanhaezebrouck wel nog rekenen op Hugo Cuypers, de spits neemt het op tegen zijn coach van vorig jaar, Wouter Vrancken. De ex-aanvaller van KV Mechelen vindt het geen verrassing dat Vrancken het zo goed bij de Limburgers maar hem vergelijken met Vanhaezebrouck wil hij niet, hun kijk op voetbal is gewoon anders vindt Cuypers.

Persoonlijk doet de aanvaller het opnieuw uitstekend in Gent. Vorig seizoen kwam Cuypers bij Malinwa al tot dertien doelpunten, dat aantal heeft hij nu al bereikt bij de Buffalo's. Onlangs had Vanhaezebrouck wel kritiek op de spits maar dat werd 'eerlijk' uitgepraat. “We hebben daar heel eerlijk over gesproken. Ik ben inderdaad met veel zaken bezig om mijn eigen spel te ontwikkelen. Hij heeft gelijk dat ik soms te veel tegelijk wil doen. Dat hangt ook samen met zijn persoonlijkheid, dus ik schrik daar niet van. Ik weet niet of ik zo koppig ben, maar ik heb wel mijn eigen visie. Ik heb liever dat we erover praten en naar een oplossing toewerken.” Aldus de speler van AA Gent bij Het Nieuwsblad.

Vorige week stonden de Buffalo's nog bij de eerste vier, die plaats gooide het echter weer te grabbel met verlies op Jan Breydel tegen Cercle Brugge. Daar knokte AA Gent nog terug van een 2-0 achterstand om vervolgens... in de blessuretijd onderuit te gaan. Een zure nederlaag, eentje die het dit weekend absoluut moet rechtzetten met een zege tegen de competitieleider.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

Zal AA Gent de top-4 halen?

Meest recent

Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

5
5
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

66
66
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

24
24
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

125
125
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

65
65
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

19
19
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

101
101
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

68
68
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

278
278
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

201
201
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

287
287
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

279
279
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

399
399
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

202
202
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

63
63
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

340
340
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

65
65
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

250
250
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

186
186
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

100
100
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

270
270
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

201
201
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

132
132
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

155
155

Meer sportnieuws