Cuypers na 'clash' met Vanhaezebrouck: "Kwestie van persoonlijkheid"

door
Cuypers na 'clash' met Vanhaezebrouck:

AA Gent neemt het in de vooravond op tegen competitieleider Racing Genk. Opnieuw een ontzettend belangrijk duel voor de Buffalo's in de strijd om een plek bij de eerste vier. Mogelijk kan het team van Hein Vanhaezebrouck weer over Club Brugge wippen, dat eerder vandaag op bezoek gaat bij Antwerp.


Bij de Buffalo's wordt het puzzelen nu Ibrahim Salah weg is, toch een stevige aderlating voor AA Gent. Alle geluk kan Vanhaezebrouck wel nog rekenen op Hugo Cuypers, de spits neemt het op tegen zijn coach van vorig jaar, Wouter Vrancken. De ex-aanvaller van KV Mechelen vindt het geen verrassing dat Vrancken het zo goed bij de Limburgers maar hem vergelijken met Vanhaezebrouck wil hij niet, hun kijk op voetbal is gewoon anders vindt Cuypers.

Persoonlijk doet de aanvaller het opnieuw uitstekend in Gent. Vorig seizoen kwam Cuypers bij Malinwa al tot dertien doelpunten, dat aantal heeft hij nu al bereikt bij de Buffalo's. Onlangs had Vanhaezebrouck wel kritiek op de spits maar dat werd 'eerlijk' uitgepraat. “We hebben daar heel eerlijk over gesproken. Ik ben inderdaad met veel zaken bezig om mijn eigen spel te ontwikkelen. Hij heeft gelijk dat ik soms te veel tegelijk wil doen. Dat hangt ook samen met zijn persoonlijkheid, dus ik schrik daar niet van. Ik weet niet of ik zo koppig ben, maar ik heb wel mijn eigen visie. Ik heb liever dat we erover praten en naar een oplossing toewerken.” Aldus de speler van AA Gent bij Het Nieuwsblad.

Vorige week stonden de Buffalo's nog bij de eerste vier, die plaats gooide het echter weer te grabbel met verlies op Jan Breydel tegen Cercle Brugge. Daar knokte AA Gent nog terug van een 2-0 achterstand om vervolgens... in de blessuretijd onderuit te gaan. Een zure nederlaag, eentje die het dit weekend absoluut moet rechtzetten met een zege tegen de competitieleider.


LEES OOK: KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

Zal AA Gent de top-4 halen?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

42
42
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

71
71
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

64
64
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

264
264
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

313
313
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

29
29
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

257
257
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

133
133
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

187
187
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

138
138
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

328
328
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

469
469
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

127
127
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

97
97
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

65
65
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

226
226
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1567
1567
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

286
286
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

159
159
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

370
370

Meer sportnieuws