Cuypers na 'clash' met Vanhaezebrouck: "Kwestie van persoonlijkheid"

stemmen
Cuypers na 'clash' met Vanhaezebrouck:

AA Gent neemt het in de vooravond op tegen competitieleider Racing Genk. Opnieuw een ontzettend belangrijk duel voor de Buffalo's in de strijd om een plek bij de eerste vier. Mogelijk kan het team van Hein Vanhaezebrouck weer over Club Brugge wippen, dat eerder vandaag op bezoek gaat bij Antwerp.


Bij de Buffalo's wordt het puzzelen nu Ibrahim Salah weg is, toch een stevige aderlating voor AA Gent. Alle geluk kan Vanhaezebrouck wel nog rekenen op Hugo Cuypers, de spits neemt het op tegen zijn coach van vorig jaar, Wouter Vrancken. De ex-aanvaller van KV Mechelen vindt het geen verrassing dat Vrancken het zo goed bij de Limburgers maar hem vergelijken met Vanhaezebrouck wil hij niet, hun kijk op voetbal is gewoon anders vindt Cuypers.

Persoonlijk doet de aanvaller het opnieuw uitstekend in Gent. Vorig seizoen kwam Cuypers bij Malinwa al tot dertien doelpunten, dat aantal heeft hij nu al bereikt bij de Buffalo's. Onlangs had Vanhaezebrouck wel kritiek op de spits maar dat werd 'eerlijk' uitgepraat. “We hebben daar heel eerlijk over gesproken. Ik ben inderdaad met veel zaken bezig om mijn eigen spel te ontwikkelen. Hij heeft gelijk dat ik soms te veel tegelijk wil doen. Dat hangt ook samen met zijn persoonlijkheid, dus ik schrik daar niet van. Ik weet niet of ik zo koppig ben, maar ik heb wel mijn eigen visie. Ik heb liever dat we erover praten en naar een oplossing toewerken.” Aldus de speler van AA Gent bij Het Nieuwsblad.

Vorige week stonden de Buffalo's nog bij de eerste vier, die plaats gooide het echter weer te grabbel met verlies op Jan Breydel tegen Cercle Brugge. Daar knokte AA Gent nog terug van een 2-0 achterstand om vervolgens... in de blessuretijd onderuit te gaan. Een zure nederlaag, eentje die het dit weekend absoluut moet rechtzetten met een zege tegen de competitieleider.


LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Zal AA Gent de top-4 halen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

128
128
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

132
132
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

531
531
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

138
138
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

388
388
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

41
41
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

471
471
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

249
249
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

239
239
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

137
137
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1257
1257
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

106
106
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

325
325
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

251
251
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

200
200
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

216
216
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

513
513
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

916
916
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

711
711
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

277
277
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

153
153
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

243
243

Meer sportnieuws