KV Kortrijk bestolen: "Het is wéér tegen ons"

door
KV Kortrijk bestolen:

KV Kortrijk blijft met degradatiezorgen zitten. De Kerels zagen zaterdag met AS Eupen en Seraing twee concurrenten belangrijke punten pakken, terwijl ze zelf met lege handen terugkeerden vanop Stayen. Een ongelukkige own-goal van doelman Vandenberghe, die een gemiste penalty van Bruno tegen de rug kreeg, zorgde voor een 1-0-nederlaag. Bij Kortrijk vonden ze dat ze aanspraak hadden kunnen maken op meer.


Nog voor de goal in het slot van de eerste helft viel, dachten ze ook bij Kortrijk een strafschop te verdienen. Selemani en Teixeira hakten in een duel met hun voeten in elkaar, maar scheidsrechter Vergote liet begaan. Ook de VAR greep uiteindelijk niet. Bij Kortrijk zijn ze woedend dat de bal niet op de stip ging.

"Selemani komt voor de verdediger en die stapt op zijn voet. Dat is duidelijk op de beelden te zien, zijn schoen is zelfs kapot", briest aanvoerder Kristof D'Haene bij Sporza. Selemani toonde zelf op sociale media ook het bewijs van zijn kapotte schoen, vergezeld van een cynische boodschap. "De scheids gaat zelfs niet kijken bij de VAR. Dat snap ik niet", foetert D'Haene nog.

WEER
De linksachter ziet stilaan een terugkerend patroon. "Dat is toch wel een beetje een ergernis. Het is wéér tegen ons, wéér tegen Selemani. Op den duur snap je het niet meer. Aan de andere kant gaat hij wel kijken. Daar is wel contact, maar Koita loopt er met zijn been tegen."


LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Had KV Kortrijk ook een penalty moeten krijgen?

Meest recent

Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

0
0
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

21
21
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

24
24
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

25
25
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

54
54
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

198
198
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

41
41
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

173
173
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

56
56
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

51
51
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

227
227
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

417
417
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

377
377
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

104
104
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

368
368
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

54
54
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

140
140
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

121
121
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

273
273
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

153
153
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

150
150
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

55
55
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

233
233
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

653
653

Meer sportnieuws