Penalty STVV doet stof opwaaien: "What the f*ck?"

door
Penalty STVV doet stof opwaaien:

STVV maakt dit seizoen echt wel aanspraak op een plaats in de play-offs, want op speeldag 24 zijn de Kanaries de top acht binnengevlogen. Een zege tegen KV Kortrijk was voldoende om over Cercle Brugge naar de top acht te wippen, al kwam die zeker niet zonder slag of stoot tot stand. Uiteindelijk viel de beslissing vanop de stip na een ronduit bizarre fase.


Er was de manier waarop de strafschop van Bruno tegen de netten ging - via de lat en de rug van de doelman - maar ook waarop die tot stand kwam. Koita ging neer na een duel in de zestien, waarop scheidsrechter Vergote zich klaarmaakte om de aanvaller van STVV een tweede gele kaart te geven. De VAR floot hem echter terug en na het bekijken van de beelden werd de rode kaart voor Koita uiteindelijk een penalty.

"Ik zag een mannetje komen en ik ging er voorbij en hij gaf mij een tikje. Hij raakte de bal niet", doet de speler zijn verhaal bij Sporza. "Dat is gewoon penalty, maar ik zag dat de scheids een gele kaart vasthad. Ik dacht; "What the fuck?" Toen zei hij dat hij ging kijken en ik zei: "Doe maar!""

Koita ontsnapte zo aan een tweede bizarre rode kaart in drie wedstrijden. Op 22 januari kreeg hij tegen AA Gent al na een kwartier rood, toen hij tijdens een dribbel per ongeluk met zijn voet vol op de enkel van Hong geland was. Een strenge beslissing en het kwam de flankaanvaller uiteindelijk niet op een extra schorsing te staan.

LEES OOK: 'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Was het een penalty?

Meest recent

Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

2
2
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

44
44
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

114
114
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

155
155
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

33
33
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

47
47
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

84
84
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

148
148
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

53
53
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

177
177
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

344
344
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

285
285
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

152
152
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

86
86
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

668
668
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

113
113
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

120
120
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

183
183
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

289
289
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

159
159
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

146
146
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

483
483
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

142
142
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

304
304
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

514
514

Meer sportnieuws