De Cuyper heeft plan klaar bij Club Brugge

door
De Cuyper heeft plan klaar bij Club Brugge

Club Brugge liet tijdens de wintermercato verschillende spelers vertrekken, waaronder Eduard Sobol. Hierdoor werd de spoeling op de linksachter wel redelijk dun. Zo zit er momenteel geen directe vervanger voor Bjorn Meijer in de A-kern. Daarom overwoog de regerende landskampioen om Maxim De Cuyper vroegtijdig te laten terugkeren van zijn uitleenbeurt aan KVC Westerlo.


Dat bevestigt het 22-jarige jeugdproduct van Club Brugge zelf in een uitgebreid interview met Het Nieuwsblad. "Club Brugge wilde me graag terughalen, maar in overleg met alle partijen, hebben we beslist dat het beter is om nog een halfjaar in Westerlo te blijven", klinkt het in de krant. De Cuyper is dan ook een vaste waarde bij Westerlo en liet er dit seizoen al heel wat mooie dingen zien.

Maar komende zomer loopt zijn huurovereenkomst sowieso af, terwijl hij in Brugge nog een lopend contract heeft tot medio 2025. De belofte-international houdt zijn opties voorlopig dan ook open. Wel is het volgens hem de bedoeling dat hij de voorbereiding zal aanvatten bij Club, vervolgens zal er een beslissing genomen worden over zijn toekomst. Dat laatste liet onze redactie al eerder weten.

De kans bestaat dus dat De Cuyper volgend seizoen strijdt voor een basisplaats bij Club Brugge, waar hij een concurrentieslag met Bjorn Meijer moet aangaan. De Cuyper is aanvallend sterker en de Nederlander defensief sterker. Op die manier liggen beide spelers in evenwicht maar De Cuyper stelt in Het Nieuwsblad ook voor dat hij samen kan spelen met Meijer. “In een 3-5-2 kan hij als centrale verdediger op links spelen en ik kan mijn ding doen op de flank.”

LEES OOK: Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Is De Cuyper klaar voor Club Brugge?

Meest recent

Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

5
5
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

176
176
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

74
74
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

165
165
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

176
176
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

268
268
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

994
994
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

367
367
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

621
621
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

280
280
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

381
381
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

893
893
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

432
432
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

469
469
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

86
86
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

55
55
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

341
341
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

131
131
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

116
116
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

95
95
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

472
472
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

68
68
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

944
944
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

130
130

Meer sportnieuws