Lepoint schat reddingskansen Seraing in na belangrijke zege

door
Lepoint schat reddingskansen Seraing in na belangrijke zege

Seraing staat plots weer een beetje tussen de mensen, want het is er zaterdagavond in geslaagd zich te ontdoen van de rode lantaarn. Het klopte OHL met 2-1 en passeert daardoor KV Oostende, want het heeft een beter doelsaldo dan de kustploeg. Het was pas de eerste thuiszege voor Seraing dit seizoen, waarvoor het Christophe Lepoint mocht danken.


De inmiddels 38-jarige routinier bezorgde zijn ploeg in de slotfase nog drie levensbelangrijke punten. Maar of Seraing daarmee vertrokken zal zijn om zich nog te verzekeren van het behoud, dat lijkt Lepoint wel te betwijfelen. Hij probeert wel strijdvaardig te blijven.

"Deze zege doet natuurlijk deugd, maar we weten allemaal in welke situatie we zitten", beseft hij immers bij Sporza. "De situatie blijft moeilijk natuurlijk. Er zouden versterkingen komen, maar die zijn niet gekomen. We gaan alles geven, want februari wordt een heel belangrijke maand. In de media zegt iedereen dat we niet thuishoren in de eerste klasse. Dat doet pijn, maar we gaan tot het einde strijden."

KLOOF
Seraing heeft nu achttien punten verzameld in 24 wedstrijden. Dat zijn ze evenveel als KVO, maar ze hebben wel een net iets beter doelsaldo. De achterstand op de eerste veilige plaats bedraagt wel nog steeds vier punten. Dat betekent dus dat Seraing nog minstens twee keer meer zal moeten winnen dan zijn grootste concurrenten om zich te redden.

LEES OOK: RWDM fleurt fandag op en draait Seraing door gehaktmolen

Zal Seraing nu vertrokken zijn?

Meest recent

Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

91
91
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

57
57
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

101
101
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

160
160
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

61
61
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

213
213
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

74
74
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

126
126
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

343
343
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

48
48
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

412
412
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

52
52
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1223
1223
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

531
531
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

250
250
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

244
244
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

125
125
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

251
251
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

75
75
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

536
536
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

657
657
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

169
169
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

202
202
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

169
169
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

331
331

Meer sportnieuws