Bizarre goal levert Atletico slechts een punt op

door
Bizarre goal levert Atletico slechts een punt op

In La Liga heeft Atletico Madrid zaterdagavond een blauwtje gelopen. Het raakte in eigen stadion niet verder dan een teleurstellende 1-1 tegen staartploeg Getafe. Het was na een uur spelen nochtans op ronduit bizarre wijze op voorsprong gekomen, maar slaagde er niet in om die vast te houden. Een late penalty gooide nog roet in het eten.


Diego Simeone deed tegen Getafe aanvankelijk geen beroep op zijn Belgen, want zowel Axel Witsel als Yannick Carrasco moesten vrede nemen met een plaats op de bank. Die laatste kwam na 61 minuten wel op het veld. Op dat moment stond het nog 0-0, maar daar zou snel verandering in komen. Terwijl de wissel plaatsvond, besloot de VAR immers om een doelpunt toe te kennen aan Angel Correa, die net plaats had moeten ruimen voor Carrasco.

De Argentijn had net daarvoor gescoord, maar die treffer was afgekeurd wegens buitenspel. Bij Atletico was er amper protest tegen die beslissing en dus leek het daarbij te blijven, maar de VAR stelde vast dat Correa toch onside stond. De Argentijn zat intussen al op de bank en daar werd zijn goal toch nog passend gevierd door zijn ploegmaats.

DEPAY
Zeven minuten voor tijd gaf Atletico de voorsprong echter knullig weg. Saul Niguez beging handspel in de eigen zestien, waardoor de bal op de stip ging. Enes Ünal zette de penalty vakkundig om. Daarna probeerde de thuisploeg wel alsnog de drie punten binnen te halen, maar het slotoffensief leverde geen goal meer op. De ingevallen Depay kwam er in de slotseconden wel nog dichtbij, maar doelman Soria pakte nog uit met een geweldige save.

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Moet Atletico vrezen voor zijn plaats in de top vier?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

71
71
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

81
81
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

42
42
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

244
244
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

380
380
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

295
295
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

180
180
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

143
143
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

547
547
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

329
329
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

331
331
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

385
385
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

214
214
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

348
348
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

808
808
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

276
276
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

218
218
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws