Bizarre goal levert Atletico slechts een punt op

door
Bizarre goal levert Atletico slechts een punt op

In La Liga heeft Atletico Madrid zaterdagavond een blauwtje gelopen. Het raakte in eigen stadion niet verder dan een teleurstellende 1-1 tegen staartploeg Getafe. Het was na een uur spelen nochtans op ronduit bizarre wijze op voorsprong gekomen, maar slaagde er niet in om die vast te houden. Een late penalty gooide nog roet in het eten.


Diego Simeone deed tegen Getafe aanvankelijk geen beroep op zijn Belgen, want zowel Axel Witsel als Yannick Carrasco moesten vrede nemen met een plaats op de bank. Die laatste kwam na 61 minuten wel op het veld. Op dat moment stond het nog 0-0, maar daar zou snel verandering in komen. Terwijl de wissel plaatsvond, besloot de VAR immers om een doelpunt toe te kennen aan Angel Correa, die net plaats had moeten ruimen voor Carrasco.

De Argentijn had net daarvoor gescoord, maar die treffer was afgekeurd wegens buitenspel. Bij Atletico was er amper protest tegen die beslissing en dus leek het daarbij te blijven, maar de VAR stelde vast dat Correa toch onside stond. De Argentijn zat intussen al op de bank en daar werd zijn goal toch nog passend gevierd door zijn ploegmaats.

DEPAY
Zeven minuten voor tijd gaf Atletico de voorsprong echter knullig weg. Saul Niguez beging handspel in de eigen zestien, waardoor de bal op de stip ging. Enes Ünal zette de penalty vakkundig om. Daarna probeerde de thuisploeg wel alsnog de drie punten binnen te halen, maar het slotoffensief leverde geen goal meer op. De ingevallen Depay kwam er in de slotseconden wel nog dichtbij, maar doelman Soria pakte nog uit met een geweldige save.

LEES OOK: Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Moet Atletico vrezen voor zijn plaats in de top vier?

Meest recent

'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

11
11
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

16
16
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

65
65
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

86
86
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

118
118
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

156
156
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

182
182
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

313
313
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

152
152
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

43
43
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

84
84
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

519
519
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

725
725
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

524
524
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

78
78
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

165
165
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

408
408
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

212
212
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

712
712
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

583
583
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

317
317
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

87
87

Meer sportnieuws