Bizarre goal levert Atletico slechts een punt op

door
Bizarre goal levert Atletico slechts een punt op

In La Liga heeft Atletico Madrid zaterdagavond een blauwtje gelopen. Het raakte in eigen stadion niet verder dan een teleurstellende 1-1 tegen staartploeg Getafe. Het was na een uur spelen nochtans op ronduit bizarre wijze op voorsprong gekomen, maar slaagde er niet in om die vast te houden. Een late penalty gooide nog roet in het eten.


Diego Simeone deed tegen Getafe aanvankelijk geen beroep op zijn Belgen, want zowel Axel Witsel als Yannick Carrasco moesten vrede nemen met een plaats op de bank. Die laatste kwam na 61 minuten wel op het veld. Op dat moment stond het nog 0-0, maar daar zou snel verandering in komen. Terwijl de wissel plaatsvond, besloot de VAR immers om een doelpunt toe te kennen aan Angel Correa, die net plaats had moeten ruimen voor Carrasco.

De Argentijn had net daarvoor gescoord, maar die treffer was afgekeurd wegens buitenspel. Bij Atletico was er amper protest tegen die beslissing en dus leek het daarbij te blijven, maar de VAR stelde vast dat Correa toch onside stond. De Argentijn zat intussen al op de bank en daar werd zijn goal toch nog passend gevierd door zijn ploegmaats.

DEPAY
Zeven minuten voor tijd gaf Atletico de voorsprong echter knullig weg. Saul Niguez beging handspel in de eigen zestien, waardoor de bal op de stip ging. Enes Ünal zette de penalty vakkundig om. Daarna probeerde de thuisploeg wel alsnog de drie punten binnen te halen, maar het slotoffensief leverde geen goal meer op. De ingevallen Depay kwam er in de slotseconden wel nog dichtbij, maar doelman Soria pakte nog uit met een geweldige save.

LEES OOK: Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Moet Atletico vrezen voor zijn plaats in de top vier?

Meest recent

'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

27
27
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

107
107
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

52
52
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

154
154
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

154
154
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

166
166
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

190
190
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

374
374
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

125
125
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

95
95
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

51
51
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

49
49
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

29
29
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

151
151
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

105
105
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

54
54
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

86
86
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

382
382
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

132
132
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

558
558
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

611
611
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

394
394
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

256
256
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

323
323

Meer sportnieuws