Seraing boekt gouden zege, VAR breekt Westerlo zuur op

door
Seraing boekt gouden zege, VAR breekt Westerlo zuur op

Seraing heeft zaterdagavond drie zeer belangrijke punten gepakt in de strijd om het behoud. Een late goal van Lepoint bezorgde hen een 2-1-overwinning tegen OH Leuven, waardoor ze dankzij een beter doelsaldo de rode lantaarn doorgeven aan KV Oostende. Westerlo kon dan weer niet winnen in Eupen en daar zat de VAR voor iets tussen.


SERAING - OH LEUVEN 2-1
Na drie nederlagen op rij had Seraing dringend punten nodig en het nam tegen OHL ook een droomstart. Na amper vijf minuten stond het al op voorsprong, toen Poaty een hoekschop aan de tweede paal helemaal vrijstaand kon binnenknallen. Die voorsprong gaven ze echter nog voor rust weer weg. Bij Seraing vergaten ze op hun beurt Ricca op een corner en de Uruguayaan kopte van dichtbij de gelijkmaker binnen.

In de tweede helft nam de druk van OHL met de minuut toe, maar de bezoekers morsten met de kansen. Vooral Al-Tamari wrong enkele wenkende mogelijkheden de nek om. Dat brak OHL zuur op, want Seraing kon zo in het slot nog met de drie punten gaan lopen. Zes minuten voor tijd werd Lepoint gelanceerd en de veteraan maakte het ook netjes af.

EUPEN - WESTERLO 1-1
In Eupen leken beide teams er in de eerste helft niet echt veel zin in te hebben, maar een matige eerste helft eindigde toch nog met een doelpunt. Vlak voor rust zette Dorgeles zich goed door na geklungel bij Eupen en hij werkte de 0-1 ook voorbij Moser. Daarmee leek Westerlo met een voordeel de tweede helft in te gaan, maar het kon de lijn niet doortrekken.

Halfweg de tweede helft kon Eupen zo langszij komen. Tagir legde in de zestien de snelle N'Dri neer en Peeters zette de resulterende penalty om. Westerlo ging daarna nog voorzichtig op zoek naar een goal, maar had pech met de arbitrage. De doorgebroken Dorgeles leek neergehaald te worden in de zestien, maar noch Denil noch de VAR grepen tot grote Westelse frustratie in. Het bleef zo bij 1-1, waar geen van beide teams iets mee opschiet.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Zal Seraing zich nog redden?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

86
86
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

15
15
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

17
17
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

41
41
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

70
70
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

60
60
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

144
144
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

71
71
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

14
14
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

49
49
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

87
87
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

201
201
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

91
91
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

73
73
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

157
157
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

136
136
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

77
77
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

30
30
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

94
94
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33

Meer sportnieuws