Seraing boekt gouden zege, VAR breekt Westerlo zuur op

door
Seraing boekt gouden zege, VAR breekt Westerlo zuur op

Seraing heeft zaterdagavond drie zeer belangrijke punten gepakt in de strijd om het behoud. Een late goal van Lepoint bezorgde hen een 2-1-overwinning tegen OH Leuven, waardoor ze dankzij een beter doelsaldo de rode lantaarn doorgeven aan KV Oostende. Westerlo kon dan weer niet winnen in Eupen en daar zat de VAR voor iets tussen.


SERAING - OH LEUVEN 2-1
Na drie nederlagen op rij had Seraing dringend punten nodig en het nam tegen OHL ook een droomstart. Na amper vijf minuten stond het al op voorsprong, toen Poaty een hoekschop aan de tweede paal helemaal vrijstaand kon binnenknallen. Die voorsprong gaven ze echter nog voor rust weer weg. Bij Seraing vergaten ze op hun beurt Ricca op een corner en de Uruguayaan kopte van dichtbij de gelijkmaker binnen.

In de tweede helft nam de druk van OHL met de minuut toe, maar de bezoekers morsten met de kansen. Vooral Al-Tamari wrong enkele wenkende mogelijkheden de nek om. Dat brak OHL zuur op, want Seraing kon zo in het slot nog met de drie punten gaan lopen. Zes minuten voor tijd werd Lepoint gelanceerd en de veteraan maakte het ook netjes af.

EUPEN - WESTERLO 1-1
In Eupen leken beide teams er in de eerste helft niet echt veel zin in te hebben, maar een matige eerste helft eindigde toch nog met een doelpunt. Vlak voor rust zette Dorgeles zich goed door na geklungel bij Eupen en hij werkte de 0-1 ook voorbij Moser. Daarmee leek Westerlo met een voordeel de tweede helft in te gaan, maar het kon de lijn niet doortrekken.

Halfweg de tweede helft kon Eupen zo langszij komen. Tagir legde in de zestien de snelle N'Dri neer en Peeters zette de resulterende penalty om. Westerlo ging daarna nog voorzichtig op zoek naar een goal, maar had pech met de arbitrage. De doorgebroken Dorgeles leek neergehaald te worden in de zestien, maar noch Denil noch de VAR grepen tot grote Westelse frustratie in. Het bleef zo bij 1-1, waar geen van beide teams iets mee opschiet.

LEES OOK: Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

Zal Seraing zich nog redden?

Meest recent

Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

0
0
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

20
20
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

93
93
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

49
49
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

167
167
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

76
76
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

103
103
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

79
79
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

92
92
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

278
278
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

36
36
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

492
492
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

295
295
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

111
111
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

147
147
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

254
254
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

107
107
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

75
75
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

161
161
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

44
44
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

364
364
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

140
140
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

483
483

Meer sportnieuws