Seraing boekt gouden zege, VAR breekt Westerlo zuur op

door
Seraing boekt gouden zege, VAR breekt Westerlo zuur op

Seraing heeft zaterdagavond drie zeer belangrijke punten gepakt in de strijd om het behoud. Een late goal van Lepoint bezorgde hen een 2-1-overwinning tegen OH Leuven, waardoor ze dankzij een beter doelsaldo de rode lantaarn doorgeven aan KV Oostende. Westerlo kon dan weer niet winnen in Eupen en daar zat de VAR voor iets tussen.


SERAING - OH LEUVEN 2-1
Na drie nederlagen op rij had Seraing dringend punten nodig en het nam tegen OHL ook een droomstart. Na amper vijf minuten stond het al op voorsprong, toen Poaty een hoekschop aan de tweede paal helemaal vrijstaand kon binnenknallen. Die voorsprong gaven ze echter nog voor rust weer weg. Bij Seraing vergaten ze op hun beurt Ricca op een corner en de Uruguayaan kopte van dichtbij de gelijkmaker binnen.

In de tweede helft nam de druk van OHL met de minuut toe, maar de bezoekers morsten met de kansen. Vooral Al-Tamari wrong enkele wenkende mogelijkheden de nek om. Dat brak OHL zuur op, want Seraing kon zo in het slot nog met de drie punten gaan lopen. Zes minuten voor tijd werd Lepoint gelanceerd en de veteraan maakte het ook netjes af.

EUPEN - WESTERLO 1-1
In Eupen leken beide teams er in de eerste helft niet echt veel zin in te hebben, maar een matige eerste helft eindigde toch nog met een doelpunt. Vlak voor rust zette Dorgeles zich goed door na geklungel bij Eupen en hij werkte de 0-1 ook voorbij Moser. Daarmee leek Westerlo met een voordeel de tweede helft in te gaan, maar het kon de lijn niet doortrekken.

Halfweg de tweede helft kon Eupen zo langszij komen. Tagir legde in de zestien de snelle N'Dri neer en Peeters zette de resulterende penalty om. Westerlo ging daarna nog voorzichtig op zoek naar een goal, maar had pech met de arbitrage. De doorgebroken Dorgeles leek neergehaald te worden in de zestien, maar noch Denil noch de VAR grepen tot grote Westelse frustratie in. Het bleef zo bij 1-1, waar geen van beide teams iets mee opschiet.

LEES OOK: KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

Zal Seraing zich nog redden?

Meest recent

Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

24
24
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

26
26
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

219
219
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

110
110
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

168
168
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

627
627
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

352
352
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

295
295
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

254
254
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

524
524
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

155
155
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

54
54
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

82
82
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

369
369
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

52
52
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

503
503
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

426
426
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

84
84
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

272
272
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

219
219
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

310
310

Meer sportnieuws