Arsenal verloor eerder op de dag al van Everton en om 16u kwamen andere topclubs als Liverpool en Manchester United aan de bak. Voor Liverpool is het stilaan een horrorseizoen aan het worden, want het verloor met 3-0. Sambi Lokonga maakte zijn debuut bij Crystal Palace, terwijl Dennis Praet scoorde voor Leicester City.
Man Utd kwam al na enkele minuten op voorsprong dankzij een strafschopdoelpunt van Fernandes. Dat was ook de enige treffer voor de rust, maar in de tweede helft verdubbelde Rashford de score. Na 70 minuten kreeg Casimero rood en Schlupp scoorden even later de 2-1. Lokonga was ondertussen na 73 minuten ingevallen bij Palace, maar het bleef 2-1.
Liverpool kent een horrorseizoen en kwam ook 1-0 achter tegen Wolves na een own-goal van Matip. Na amper twaalf minuten stond het al 2-0 via Dawson. De bezoekers konden geen vuist maken en in de tweede helft ging het van kwaad naar erger. Neves scoorde zelfs de 3-0 en de crisis blijft zo aanhouden bij Liverpool.
Andere wedstrijden:
- Aston Villa - Leicester City 2-4 (Watkins, own-goal, Maddison, Iheanacho, Tete, Praet - Tielemans, Castagne en Faes begonnen aan de match, Praet viel in)
- Brentford - Southampton 3-0 (Mee, Mbeumo, Jensen - Lavia startte, Onuachu viel na minuten in)
- Brighton - Bournemouth 1-0 (Mitoma)
Het hupje is terug! ๐ฅฐ๐ต๐น pic.twitter.com/qTSrvTHSn9
โ Play Sports (@playsports) February 4, 2023
Liverpool schiet zichzelf in de voet. ๐ซข๐ด pic.twitter.com/Z0vVmYc4tI
โ Play Sports (@playsports) February 4, 2023
Derde keer, goeie k- ๐๐ซ pic.twitter.com/j8Rc5NYvdD
โ Play Sports (@playsports) February 4, 2023
Dawson duwt @LFC nog wat dieper in de put! ๐ณ๐จ pic.twitter.com/ouRodb1uqf
โ Play Sports (@playsports) February 4, 2023
๐๐๐๐ | ๐ถ๐๐ ๐๐พ๐ 3-0 ๐ซ๐๐๐พ๐๐๐๐๐ (๐ญ๐พ๐๐พ๐) pic.twitter.com/D4VbKyU24X
โ EuroFoot (@eurofootcom) February 4, 2023
Claudio Reulens