Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

door
Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

Club Brugge staat zondag voor de lastige verplaatsing naar Royal Antwerp FC. Blauw-zwart wil er voortborduren op de zege bij Zulte Waregem, ook al kwam die er na een fletse prestatie. Scott Parker krijgt in de aanloop naar het duel een domper te verwerken.


Zo zal de regerende landskampioen het op de Bosuil moeten stellen zonder Andreas Skov Olsen. Dat meldt Het Laatste Nieuws. De Deen zou opnieuw hinder ondervinden van zijn heupblessure en moet de wedstrijd tegen de Great Old aan zich voorbij laten gaan. Het is niet duidelijk hoe lang hij out zal zijn, maar de genoemde krant sluit niet uit dat het een langere periode zal zijn.

Ook Ferran Jutgla zal er niet bij zijn tegen Antwerp. De Spanjaard heeft last van zijn bekken en buikspieren. Parker zal dus moeten puzzelen voor zondag. Vorige week, op het veld van Zulte Waregem, stonden beide spelers nog in de basis. Mogelijk liggen er basisplaatsen in het verschiet voor Yaremchuk en Sowah.

BELADEN DUEL
Antwerp-Club Brugge is altijd een beladen duel. En de wedstrijd leeft onder de Antwerp-fans. Zo is de Bosuil helemaal uitverkocht voor de komst van de Bruggelingen. De supporters van stamnummer één hopen dat hun ploeg Club een nieuwe tik kan uitdelen in de competitie. In de eerste onderlinge confrontatie dit seizoen liet Antwerp Blauw-Zwart met een stevige kater achter. In Jan Breydel stond het 2-0 voor Club, maar Antwerp pakte uiteindelijk nog een punt (2-2). Club wil revanche voor dat punterverlies. De messen lijken dus al geslepen te worden aan beide kanten.

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

Wat wordt het?

Meest recent

Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

7
7
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

128
128
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

17
17
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

39
39
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

15
15
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

28
28
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

37
37
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

38
38
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

28
28
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

15
15
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

70
70
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

27
27
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

61
61
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

526
526
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

199
199
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

252
252
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

63
63
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

444
444
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

88
88
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

101
101
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

132
132
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1119
1119
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

187
187
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

55
55

Meer sportnieuws