Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

door
Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

Club Brugge staat zondag voor de lastige verplaatsing naar Royal Antwerp FC. Blauw-zwart wil er voortborduren op de zege bij Zulte Waregem, ook al kwam die er na een fletse prestatie. Scott Parker krijgt in de aanloop naar het duel een domper te verwerken.


Zo zal de regerende landskampioen het op de Bosuil moeten stellen zonder Andreas Skov Olsen. Dat meldt Het Laatste Nieuws. De Deen zou opnieuw hinder ondervinden van zijn heupblessure en moet de wedstrijd tegen de Great Old aan zich voorbij laten gaan. Het is niet duidelijk hoe lang hij out zal zijn, maar de genoemde krant sluit niet uit dat het een langere periode zal zijn.

Ook Ferran Jutgla zal er niet bij zijn tegen Antwerp. De Spanjaard heeft last van zijn bekken en buikspieren. Parker zal dus moeten puzzelen voor zondag. Vorige week, op het veld van Zulte Waregem, stonden beide spelers nog in de basis. Mogelijk liggen er basisplaatsen in het verschiet voor Yaremchuk en Sowah.

BELADEN DUEL
Antwerp-Club Brugge is altijd een beladen duel. En de wedstrijd leeft onder de Antwerp-fans. Zo is de Bosuil helemaal uitverkocht voor de komst van de Bruggelingen. De supporters van stamnummer één hopen dat hun ploeg Club een nieuwe tik kan uitdelen in de competitie. In de eerste onderlinge confrontatie dit seizoen liet Antwerp Blauw-Zwart met een stevige kater achter. In Jan Breydel stond het 2-0 voor Club, maar Antwerp pakte uiteindelijk nog een punt (2-2). Club wil revanche voor dat punterverlies. De messen lijken dus al geslepen te worden aan beide kanten.

LEES OOK: Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Wat wordt het?

Meest recent

Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

35
35
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

158
158
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

95
95
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

243
243
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

317
317
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

290
290
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

127
127
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

192
192
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

105
105
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

333
333
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

161
161
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

194
194
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

170
170
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

141
141
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

476
476
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

77
77
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

168
168
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

345
345
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

259
259
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

87
87
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

411
411
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

345
345
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

232
232
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

544
544

Meer sportnieuws