Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

door
Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

Club Brugge staat zondag voor de lastige verplaatsing naar Royal Antwerp FC. Blauw-zwart wil er voortborduren op de zege bij Zulte Waregem, ook al kwam die er na een fletse prestatie. Scott Parker krijgt in de aanloop naar het duel een domper te verwerken.


Zo zal de regerende landskampioen het op de Bosuil moeten stellen zonder Andreas Skov Olsen. Dat meldt Het Laatste Nieuws. De Deen zou opnieuw hinder ondervinden van zijn heupblessure en moet de wedstrijd tegen de Great Old aan zich voorbij laten gaan. Het is niet duidelijk hoe lang hij out zal zijn, maar de genoemde krant sluit niet uit dat het een langere periode zal zijn.

Ook Ferran Jutgla zal er niet bij zijn tegen Antwerp. De Spanjaard heeft last van zijn bekken en buikspieren. Parker zal dus moeten puzzelen voor zondag. Vorige week, op het veld van Zulte Waregem, stonden beide spelers nog in de basis. Mogelijk liggen er basisplaatsen in het verschiet voor Yaremchuk en Sowah.

BELADEN DUEL
Antwerp-Club Brugge is altijd een beladen duel. En de wedstrijd leeft onder de Antwerp-fans. Zo is de Bosuil helemaal uitverkocht voor de komst van de Bruggelingen. De supporters van stamnummer één hopen dat hun ploeg Club een nieuwe tik kan uitdelen in de competitie. In de eerste onderlinge confrontatie dit seizoen liet Antwerp Blauw-Zwart met een stevige kater achter. In Jan Breydel stond het 2-0 voor Club, maar Antwerp pakte uiteindelijk nog een punt (2-2). Club wil revanche voor dat punterverlies. De messen lijken dus al geslepen te worden aan beide kanten.

LEES OOK: 'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Wat wordt het?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

62
62
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

22
22
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

165
165
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

31
31
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

162
162
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

57
57
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

160
160
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

34
34
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

70
70
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

124
124
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

330
330
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

215
215
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

85
85
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

66
66
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

86
86
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

46
46
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

475
475
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

442
442
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

509
509
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

220
220
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

198
198
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

355
355

Meer sportnieuws