Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

687 stemmen
Club Brugge zonder sterkhouder naar Antwerp

Club Brugge staat zondag voor de lastige verplaatsing naar Royal Antwerp FC. Blauw-zwart wil er voortborduren op de zege bij Zulte Waregem, ook al kwam die er na een fletse prestatie. Scott Parker krijgt in de aanloop naar het duel een domper te verwerken.


Zo zal de regerende landskampioen het op de Bosuil moeten stellen zonder Andreas Skov Olsen. Dat meldt Het Laatste Nieuws. De Deen zou opnieuw hinder ondervinden van zijn heupblessure en moet de wedstrijd tegen de Great Old aan zich voorbij laten gaan. Het is niet duidelijk hoe lang hij out zal zijn, maar de genoemde krant sluit niet uit dat het een langere periode zal zijn.

Ook Ferran Jutgla zal er niet bij zijn tegen Antwerp. De Spanjaard heeft last van zijn bekken en buikspieren. Parker zal dus moeten puzzelen voor zondag. Vorige week, op het veld van Zulte Waregem, stonden beide spelers nog in de basis. Mogelijk liggen er basisplaatsen in het verschiet voor Yaremchuk en Sowah.

BELADEN DUEL
Antwerp-Club Brugge is altijd een beladen duel. En de wedstrijd leeft onder de Antwerp-fans. Zo is de Bosuil helemaal uitverkocht voor de komst van de Bruggelingen. De supporters van stamnummer één hopen dat hun ploeg Club een nieuwe tik kan uitdelen in de competitie. In de eerste onderlinge confrontatie dit seizoen liet Antwerp Blauw-Zwart met een stevige kater achter. In Jan Breydel stond het 2-0 voor Club, maar Antwerp pakte uiteindelijk nog een punt (2-2). Club wil revanche voor dat punterverlies. De messen lijken dus al geslepen te worden aan beide kanten.

LEES OOK: 'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Wat wordt het?

Meest recent

Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

43
43
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

72
72
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

526
526
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

38
38
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

597
597
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

199
199
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

55
55
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

118
118
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

83
83
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

103
103
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

172
172
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

118
118
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

240
240
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

111
111
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

500
500
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

135
135
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

300
300
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

851
851
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

585
585
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

135
135
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

281
281
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

914
914
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

142
142
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

251
251

Meer sportnieuws