'Anderlecht heeft beslissing genomen over Refaelov'

door
'Anderlecht heeft beslissing genomen over Refaelov'

De kern van RSC Anderlecht is dit seizoen van een bedenkelijk niveau. Paars-Wit heeft te weinig bepalende spelers en sommige ervaren jongens lopen richting het einde van hun carrière. Eén van hen is Lior Refaelov. Wat brengt de toekomst?


Refaelov is momenteel bankzitter bij Anderlecht. De aanvallende middenvelder wordt dit jaar 37 jaar en volgens La Dernière Heure zal hij RSCA na het seizoen verlaten. Zij denken dat hij niet meer past in de plannen van Jesper Fredberg en Brian Riemer. Refaelov is aan zijn tweede seizoen bezig bij de Brusselaars.

STAP TERUG?

De ex-speler van Club Brugge werd transfervrij door Anderlecht weggehaald bij Royal Antwerp FC. Met 25 goals en 13 assists in 74 wedstrijden mogen zijn cijfers zeker gezien worden, maar er valt ook wat te zeggen voor een mogelijk afscheid. Refaelov wordt weer een jaartje ouder en misschien is dit wel het goede moment om afscheid te nemen? Kan Refaelov een ploeg als RSCA nog bij de hand nemen in de weg terug naar de top?

Fredberg liet weten dat er veel respect is voor Refaelov en dat er gesprekken gaande zijn. Als Refaelov alsnog zou kunnen bijtekenen, zal hij zwaar moeten inleveren. Bovendien lijkt hij dan meer als back-up te gaan dienen. Kan hij daar mee leven of gaat hij net als Ruud Vormer een stapje terugzetten en op een iets lager niveau nog een mooi extra hoofdstuk toevoegen aan zijn mooie carrière? De komende weken zal er wellicht duidelijkheid gaan komen over dit dossier.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Moet RSCA Refaelov een nieuw contract geven?

Meest recent

Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

1
1
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

35
35
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

137
137
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

151
151
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

156
156
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

199
199
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

298
298
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

220
220
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

81
81
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

583
583
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

65
65
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

152
152
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

494
494
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

151
151
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

264
264
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

384
384
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

566
566
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

719
719
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

336
336
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

225
225
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

353
353
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

297
297

Meer sportnieuws