Kat Kerkhofs verklapt ‘Mertens-transfernieuws’

door
Kat Kerkhofs verklapt ‘Mertens-transfernieuws’

Dries Mertens speelt sinds deze zomer voor de Turkse grootmacht Galatasaray. De Rode Duivel is daar de laatste weken zeer goed op dreef. De ervaren aanvaller is stilaan richting het einde van zijn carrière aan het gaan. Wat brengt de toekomst? Kat Kerkhofs geeft er meer uitleg over.


"Volgend jaar in mei loopt z'n contract bij Galatasaray af. Hij wil er in schoonheid afsluiten. 't Is ook mooi geweest. In mei wordt hij 36, in voetbaltermen is dat zo goed als bejaard. Vanaf dan hoop ik nog meer voor tv te kunnen werken. M'n eigen concepten bedenken en verder uitwerken. Wat meer human interest, zoals 'Kat zonder grenzen'", aldus Kerkhofs aan Het Laatste Nieuws.

OHL?

De kans is dus zo goed als onbestaande dat Mertens nog zal terugkeren naar de Jupiler Pro League. Of kan een ploeg als pakweg OHL, hij speelde in de jeugd van Stade Leuven, hem overtuigen om na zijn avontuur in Turkije nog een jaar in België te komen spelen? Kat en Dries gaan immers na hun avontuur in Turkije in hun herenhuis in Leuven wonen. De kans lijkt echter klein te zijn.

Mertens speelde in zijn professionele carrière voor AGOVV, FC Utrecht, PSV, Napoli en nu dus Galatasaray. Bij de Turken was hij voorlopig goed voor 5 goals en 3 assists in 21 wedstrijden. Mertens is ook nog altijd een Rode Duivel, al lijkt de kans klein te zijn dat hij de komende maanden nog zal worden opgeroepen. De laatste jaren was zijn rol daar ook steeds minder belangrijk geworden.

Zal Mertens in 2024 stoppen met voetballen?

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

17
17
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

47
47
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

38
38
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

68
68
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

32
32
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

336
336
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

128
128
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

80
80
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

214
214
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

279
279
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

259
259
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

92
92
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

458
458
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

95
95
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

275
275
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

251
251
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

227
227
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

520
520
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

597
597
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

430
430
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

39
39
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws