Boskamp vernietigend: "Fredberg is niet goed bij z'n knikker"

1621 stemmen
Boskamp vernietigend:

RSC Anderlecht heeft een vrij teleurstellende transferperiode achter de rug, maar CEO Sports Jesper Fredberg was tevreden over de wintermercato. Johan Boskamp is dan weer niet te spreken over het geleverde werk van de Deen.


De Brusselaars namen, al dan niet noodgedwongen, afscheid van verschillende spelers en ze grepen zelf naast een aantal doelwitten. Zo slaagde RSCA er niet in om de gewenste linksback te strikken en voor de spitspositie moest uiteindelijk een noodplan geactiveerd worden. Daarnaast verloor Anderlecht verschillende spelers waaronder topschutter Fabio Silva en goudhaantje Julien Duranville. Toch is Fredberg niet bepaald teleurgesteld.

"Ik ben tevreden over de transferperiode. De reden waarom in niet sta te springen, is omdat het volgens mij nog beter had kunnen worden", klinkt het bij Mauve TV. "We hebben de selectie 'opgeruimd' en gezorgd dat de huidige spelers hongerig zijn. In de voorbije jaren is er ook te veel gespendeerd, dat moesten we afbouwen. Deze mercato zorgde ervoor dat we in de volgende transferperiode veel agressiever kunnen handelen." Johan Boskamp denkt daar helemaal anders over.

In Het Belang van Limburg is hij messcherp over het werk van Fredberg. “Wat een waardeloze transfers ook. Anders Dreyer is de enige die er wat bovenuit steekt, maar die is mislukt bij Heerenveen, hé. Als ik dan Fredberg hoor zeggen dat hij de transferperiode van Anderlecht best geslaagd vindt, denk ik: die is niet goed bij z'n knikker. Zeker omdat ze zich op de laatste dag nog een kloot lieten aftrekken door KRC Genk”, aldus Bossie.

LEES OOK: Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

5
5
'Kompany genadeloos: 100M-transferbom bij PSG'

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

30
30
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

96
96
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

16
16
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

88
88
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

56
56
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

278
278
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

228
228
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

470
470
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

432
432
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

237
237
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

332
332
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

217
217
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

268
268
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

162
162
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

535
535
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

216
216
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

347
347
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

395
395
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

295
295
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

338
338
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

190
190
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

114
114
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

297
297

Meer sportnieuws