Storck misnoegd over gang van zaken bij Kortrijk

282 stemmen
Storck misnoegd over gang van zaken bij Kortrijk

KV Kortrijk speelde zich de voorbije weken uit de degradatiezone, maar veilig zijn de Kerels allesbehalve. Bernd Storck en co trekken zaterdag naar STVV op zoek naar drie extra punten in de strijd tegen de degradatie. In aanloop naar het duel uitte de Duitse coach zijn onvrede over de voorbije mercato.


Zo wilde hij er graag een nummer zes bij in zijn kern. Maar die kwam er niet, ondanks enkele contacten. "Zowel het bestuur als ik zijn teleurgesteld dat die er niet kwam", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "We hadden enkele spelers voor die positie op het oog. Er kwam zelf een speler met ervaring van de Bundesliga enkele tests afleggen, maar zijn zwangere vrouw zag een overstap naar België niet zitten", aldus Storck.

"Hetzelfde geval met een andere defensieve middenvelder. Ook zijn vrouw is zwanger en die speler wou deze winter liever niet verkassen naar KV Kortrijk", voegde Storck toe, die aangeeft dat KVK nu misschien wel op zoek zal gaan naar een transfervrije pion. KVK zal het dus even moeten doen met de spelers die voorhanden zijn. Storck wil de volle buit op Stayen, want daarna volgen enkele stevige duels.

VLASICO
Eerst Standard, dat nog meestrijdt om de top vier. Daarna wacht Anderlecht, dat de punten voor de top acht hard nodig heeft. De speeldag daarop is het dan weer tijd voor de altijd beladen Vlasico tegen de buren van Zulte Waregem, dat zelf in gevaar verkeert. Eén ding lijkt vast te staan: het worden nog spannende maanden en weken voor Storck en de zijnen.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Zal KVK degraderen?

Meest recent

'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

40
40
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

34
34
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

28
28
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

45
45
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

622
622
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

39
39
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

34
34
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

576
576
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

287
287
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

151
151
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

508
508
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

579
579
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

524
524
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

168
168
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

56
56
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

150
150
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

761
761
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

85
85
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

256
256
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

346
346
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

247
247
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

560
560
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

149
149
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

119
119
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

81
81

Meer sportnieuws