Storck misnoegd over gang van zaken bij Kortrijk

door
Storck misnoegd over gang van zaken bij Kortrijk

KV Kortrijk speelde zich de voorbije weken uit de degradatiezone, maar veilig zijn de Kerels allesbehalve. Bernd Storck en co trekken zaterdag naar STVV op zoek naar drie extra punten in de strijd tegen de degradatie. In aanloop naar het duel uitte de Duitse coach zijn onvrede over de voorbije mercato.


Zo wilde hij er graag een nummer zes bij in zijn kern. Maar die kwam er niet, ondanks enkele contacten. "Zowel het bestuur als ik zijn teleurgesteld dat die er niet kwam", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "We hadden enkele spelers voor die positie op het oog. Er kwam zelf een speler met ervaring van de Bundesliga enkele tests afleggen, maar zijn zwangere vrouw zag een overstap naar België niet zitten", aldus Storck.

"Hetzelfde geval met een andere defensieve middenvelder. Ook zijn vrouw is zwanger en die speler wou deze winter liever niet verkassen naar KV Kortrijk", voegde Storck toe, die aangeeft dat KVK nu misschien wel op zoek zal gaan naar een transfervrije pion. KVK zal het dus even moeten doen met de spelers die voorhanden zijn. Storck wil de volle buit op Stayen, want daarna volgen enkele stevige duels.

VLASICO
Eerst Standard, dat nog meestrijdt om de top vier. Daarna wacht Anderlecht, dat de punten voor de top acht hard nodig heeft. De speeldag daarop is het dan weer tijd voor de altijd beladen Vlasico tegen de buren van Zulte Waregem, dat zelf in gevaar verkeert. Eén ding lijkt vast te staan: het worden nog spannende maanden en weken voor Storck en de zijnen.

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Zal KVK degraderen?

Meest recent

Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

2
2
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

16
16
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

22
22
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

131
131
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

75
75
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

750
750
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

350
350
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

268
268
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

106
106
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

160
160
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

384
384
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

330
330
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

83
83
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

330
330
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

238
238
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

163
163
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

375
375
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

341
341
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

268
268
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

778
778
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

320
320
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

651
651
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

635
635
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

635
635

Meer sportnieuws