Smaakmaker KV Kortrijk aast op toptransfer

door
Smaakmaker KV Kortrijk aast op toptransfer

Voor KV Kortrijk wacht de komende maanden nog een bittere strijd om het behoud in de Jupiler Pro League. Sinds de aanstelling van Bernd Storck hebben de Kerels zich wel herpakt en zijn ze opgeklommen naar de veertiende plaats, maar met dit seizoen drie zakkers en amper twee punten voorsprong op de gevarenzone blijft hun situatie acuut. Zaterdag kunnen ze dan ook maar beter punten pakken op Stayen.


Daarvoor rekenen ze onder meer op doelpunten van Pape Gueye. De 23-jarige Senegalees begon vorig seizoen nog sterk met vijf goals in de eerste seizoenshelft, maar in december maakte een zware knieblessure roet in het eten. Daardoor zag de spits ook een mooie wintertransfer in het water vallen, maar dat wil hij goed maken.

"Ik wist dat er interesse in mij was uit de Premier League. Watford speelde toen nog op het hoogste niveau in Engeland. Ik was gevleid, maar spijtig genoeg raakte ik geblesseerd", beseft hij in Het Nieuwsblad. "Mijn droom om er ooit te spelen blijft nog steeds levendig. Ik ben nog maar 23, alles kan nog. Nu is alles goed met mijn knie. Ik werk hard, geef nooit op en geloof in mezelf. Onder Storck voel ik me ook beter. Zijn tactiek focust zich meer op onze aanvallende kwaliteiten, wat goed is voor mij."

VORM
Dit seizoen kwam de doelpuntenmachine van Gueye maar moeizaam op gang, want in achttien wedstrijden zit hij nog maar aan drie doelpunten en een assist. De laatste weken lijkt zijn vormcurve wel in stijgende lijn te zitten. In de laatste twee matchen was hij telkens beslissend met een assist tegen KV Mechelen en een goal tegen KV Oostende.

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Zie je hem ooit in de Premier League spelen?

Meest recent

KRC Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

32
32
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

137
137
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

119
119
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

663
663
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

242
242
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

999
999
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

347
347
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

54
54
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

84
84
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

396
396
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

133
133
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1653
1653
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

370
370
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

140
140
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

206
206
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

477
477
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

365
365
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

99
99
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

458
458
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

263
263
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

184
184
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

428
428
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

398
398

Meer sportnieuws