TRANSFERUURTJE: 'Transfer Januzaj, domper voor Anderlecht'

321 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Transfer Januzaj, domper voor Anderlecht'

De wintermercato is intussen in de meeste landen gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht hadden ze graag nog een paar spelers verkocht in januari, zoals Hendrik Van Crombrugge. De doelman kreeg enkele weken geleden al te horen dat hij mag beschikken, maar raakte niet meer weg. Paars-Wit had nog gehoopt hem te slijten aan Nottingham Forest, maar die deal ketste nog af. Het zou opmerkelijk genoeg Van Crombrugge zelf geweest zijn die het voorstel naast zich neerlegde.



Daarnaast heeft CEO Jesper Fredberg ook definitief de knoop doorgehakt over de toekomst van Adrien Trebel. De Deen bevestigde dat de middenvelder niet meer in de plannen past en geen nieuw contract meer zal krijgen. Lior Refaelov mag daarentegen wel nog hopen op een verlengd verblijf en er werd al contact met hem opgenomen.

Bij AA Gent zijn ze dezer dagen vooral bezig met de toekomst door hun jeugdspelers vast te leggen. Nadat eerder al Tibe De Vlieger (17) een nieuw contract mocht tekenen, werd nu ook Wout Asselman langer vastgelegd. De 18-jarige defensieve middenvelder kreeg meteen een overeenkomst tot 2026 voorgeschoteld.



KRC Genk heeft gelijkaardige plannen. Daar beginnen ze met het openbreken van het contract van Bilal El Khannouss. De 18-jarige middenvelder zou voor één jaar kunnen verlengen tot 2027, waarbij Genk een opmerkelijke clausule in het contract wil opnemen. Die zou stipuleren dat de jonge Marokkaan volgend seizoen géén transfer kan maken.

Nikola Storm wervelde donderdagavond tegen Zulte Waregem nog eens als vanouds na enkele moeilijke maanden. Desondanks kon de flankaanvaller op Deadline Day nog een zeer fraaie transfer maken, want Stade Reims zou zich dan nog gemeld hebben. KV Mechelen was echter niet bereid om op het laatste moment nog mee te werken aan een vertrek van zijn sleutelspeler.



Charleroi heeft wel nog een smaakmaker van de hand gedaan. De Carolo's laten immers weten dat Ali Gholizadeh alsnog de club verlaat. De Iraanse winger wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan het Turkse Kasimpasa, dat ook over een aankoopoptie beschikt.

BUITENLAND

In Turkije is de transfermarkt nog open en daar heeft Adnan Januzaj van geprofiteerd om nog onderdak te vinden. De Rode Duivel zat helemaal op een zijspoor bij Sevilla en doet het seizoen nu uit bij Basaksehir. De 27-jarige zette zijn handtekening onder een huurcontract tot het einde van het seizoen, waarbij de Turken niet over een aankoopoptie beschikken.



Bij Ajax waren ze de voorbije dagen op zoek naar een nieuwe trainer na het ontslag van Alfred Schreuder, maar die zal er uiteindelijk niet komen. De club maakte namelijk bekend dat de eerder doorgeschoven John Heitinga voor de rest van het seizoen mag aanblijven. De oud-verdediger moet de Amsterdammers nog naar de titel zien te loodsen.

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Moet Van Crombrugge weer eerste doelman worden bij Anderlecht?

Meest recent

KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

2
2
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

63
63
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

33
33
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

27
27
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

77
77
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

568
568
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

56
56
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

359
359
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

35
35
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

22
22
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

298
298
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

274
274
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

195
195
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

740
740
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

535
535
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

397
397
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

264
264
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

102
102
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

65
65
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

252
252
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

107
107
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

81
81
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

459
459

Meer sportnieuws