Fredberg verklaart vertrek El Hadj: "Zo werkt het niet"

1575
Fredberg verklaart vertrek El Hadj:

Anouar Ait El Hadj trok voor 2 miljoen euro, plus doorverkooppercentage, naar KRC Genk. Dat vertrek kwam bij een deel van de fans van RSC Anderlecht hard aan. Sports Director Jesper Fredberg sprak over het vertrek van de aanvallende middenvelder.


"We hebben hem de afgelopen 18 maanden geen speeltijd kunnen geven, dus we moeten accepteren dat hij wenste te vertrekken. Hij wilde heel graag weg bij Anderlecht. En uit mijn ervaring weet ik dat het nooit goed is om een speler tegen zijn zin te houden. Anouar is een geweldige speler. Zodra de overstap rond was, heb ik hem een berichtje gestuurd om hem succes te wensen”, aldus Fredberg bij La Dernière Heure.

DURANVILLE EN AGYEI

El Hadj kwam dit seizoen onder Felice Mazzu en Brian Riemer amper aan de bak. Vorig jaar was hij bij Vincent Kompany vooral invaller. Fredberg moest ook Julien Duranville en Enock Agyei van de hand doen. Zij zagen voor zichzelf ook geen toekomst meer in het Lotto Park, waar het afgelopen jaren heel veel problemen waren. 

"Het is onmogelijk om al onze Neerpede-talenten naar de A-ploeg te halen. Als we elk jaar acht jonge spelers opnemen in de A-kern, zouden we na drie jaar 24 talenten hebben. Zo werkt het niet. Voor mij is het ook een succes om een speler op te leiden die schittert op het hoogste niveau in Europa. Het is een bron van trots om zulke clubambassadeurs te hebben", aldus de Deense sportieve baas.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Gaat El Hadj wel helemaal tot ontbolstering komen bij Genk?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

0
0
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

11
11
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

182
182
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

78
78
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

92
92
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

104
104
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

42
42
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

124
124
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

140
140
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

67
67
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

20
20
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

92
92
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

235
235
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

169
169
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

388
388
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

329
329
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

133
133
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

144
144
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

241
241
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

213
213
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

279
279
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

331
331
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

235
235
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws