Fredberg verklaart vertrek El Hadj: "Zo werkt het niet"

door
Fredberg verklaart vertrek El Hadj:

Anouar Ait El Hadj trok voor 2 miljoen euro, plus doorverkooppercentage, naar KRC Genk. Dat vertrek kwam bij een deel van de fans van RSC Anderlecht hard aan. Sports Director Jesper Fredberg sprak over het vertrek van de aanvallende middenvelder.


"We hebben hem de afgelopen 18 maanden geen speeltijd kunnen geven, dus we moeten accepteren dat hij wenste te vertrekken. Hij wilde heel graag weg bij Anderlecht. En uit mijn ervaring weet ik dat het nooit goed is om een speler tegen zijn zin te houden. Anouar is een geweldige speler. Zodra de overstap rond was, heb ik hem een berichtje gestuurd om hem succes te wensen”, aldus Fredberg bij La Dernière Heure.

DURANVILLE EN AGYEI

El Hadj kwam dit seizoen onder Felice Mazzu en Brian Riemer amper aan de bak. Vorig jaar was hij bij Vincent Kompany vooral invaller. Fredberg moest ook Julien Duranville en Enock Agyei van de hand doen. Zij zagen voor zichzelf ook geen toekomst meer in het Lotto Park, waar het afgelopen jaren heel veel problemen waren. 

"Het is onmogelijk om al onze Neerpede-talenten naar de A-ploeg te halen. Als we elk jaar acht jonge spelers opnemen in de A-kern, zouden we na drie jaar 24 talenten hebben. Zo werkt het niet. Voor mij is het ook een succes om een speler op te leiden die schittert op het hoogste niveau in Europa. Het is een bron van trots om zulke clubambassadeurs te hebben", aldus de Deense sportieve baas.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Gaat El Hadj wel helemaal tot ontbolstering komen bij Genk?

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

40
40
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

57
57
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

366
366
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

39
39
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

59
59
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

165
165
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

91
91
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

289
289
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

137
137
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

171
171
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

131
131
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

199
199
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

232
232
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

162
162
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

174
174
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

308
308
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

554
554
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

340
340
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

181
181
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

66
66
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

168
168
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

134
134
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws