'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

door
'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

Op de slotdag van de wintermercato geraakte KV Mechelen niet verlost van overbodige pionnen als Dries Wouters, Iebe Swers of Samuel Oum Gouet. Achter de Kazerne dreigde Steven Defour daarentegen wel nog een van zijn absolute smaakmakers kwijt te spelen. Gelukkig voor de coach stond Malinwa, dat de centen nochtans kan gebruiken, omwille van de sportieve situatie pal.


Hoewel het in de stand al iets meer ademruimte heeft zijn de Mechelaars tenslotte nog niet helemaal weg uit de gevarenzone. Om de degradatie te vermijden hoefde Defour evenwel niet te rekenen op veel versterking in januari, integendeel: huurling Enock Agyei is de enige nieuwkomer bij het huidige nummer 13 in de stand. De reeds aanwezige spelers moeten de klus dus zien te klaren.

Een van hen is uiteraard Nikola Storm, in de vorige campagne goed voor 15 doelpunten en zes assists. Dit seizoen loopt het echter net iets minder vlot voor de 28-jarige linksbuiten. In de deugddoende zege tegen KV Kortrijk tekende hij pas voor zijn tweede treffer en eerste assist in deze jaargang. Tot overmaat van ramp liep hij een blessure op die hem tegen Westerlo al aan de kant hield.

STADE REIMS
Vermoedelijk mist Storm tevens het eerste luik in de halve finale van de Croky Cup tegen Zulte Waregem. Toch weigerde Malinwa op Deadline Day in te gaan op een niet nader genoemd aanbod van Stade Reims, dat volgens Het Laatste Nieuws concrete interesse toonde in de winger. Net als in de voorbije transferperiodes greep Storm, die tot medio 2026 vastligt in Mechelen, zo naast een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen
484

KV Mechelen had Storm beter laten gaan

Meest recent

Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

2
2
Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

101
101
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

22
22
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

43
43
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

79
79
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

22
22
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

87
87
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

86
86
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

45
45
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

104
104
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

156
156
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

217
217
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

80
80
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

493
493
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

144
144
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

167
167
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

351
351
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

145
145
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

149
149
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

75
75
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

113
113
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

342
342
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

254
254
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

172
172
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

131
131

Meer sportnieuws