'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

door
'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

Op de slotdag van de wintermercato geraakte KV Mechelen niet verlost van overbodige pionnen als Dries Wouters, Iebe Swers of Samuel Oum Gouet. Achter de Kazerne dreigde Steven Defour daarentegen wel nog een van zijn absolute smaakmakers kwijt te spelen. Gelukkig voor de coach stond Malinwa, dat de centen nochtans kan gebruiken, omwille van de sportieve situatie pal.


Hoewel het in de stand al iets meer ademruimte heeft zijn de Mechelaars tenslotte nog niet helemaal weg uit de gevarenzone. Om de degradatie te vermijden hoefde Defour evenwel niet te rekenen op veel versterking in januari, integendeel: huurling Enock Agyei is de enige nieuwkomer bij het huidige nummer 13 in de stand. De reeds aanwezige spelers moeten de klus dus zien te klaren.

Een van hen is uiteraard Nikola Storm, in de vorige campagne goed voor 15 doelpunten en zes assists. Dit seizoen loopt het echter net iets minder vlot voor de 28-jarige linksbuiten. In de deugddoende zege tegen KV Kortrijk tekende hij pas voor zijn tweede treffer en eerste assist in deze jaargang. Tot overmaat van ramp liep hij een blessure op die hem tegen Westerlo al aan de kant hield.

STADE REIMS
Vermoedelijk mist Storm tevens het eerste luik in de halve finale van de Croky Cup tegen Zulte Waregem. Toch weigerde Malinwa op Deadline Day in te gaan op een niet nader genoemd aanbod van Stade Reims, dat volgens Het Laatste Nieuws concrete interesse toonde in de winger. Net als in de voorbije transferperiodes greep Storm, die tot medio 2026 vastligt in Mechelen, zo naast een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
310

KV Mechelen had Storm beter laten gaan

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

1
1
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

30
30
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

58
58
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

74
74
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

64
64
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

106
106
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

209
209
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

359
359
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

673
673
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

132
132
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

85
85
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

88
88
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

110
110
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

465
465
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

276
276
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

133
133
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

115
115
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

432
432
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

612
612
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

327
327
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

142
142
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

110
110
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

86
86

Meer sportnieuws