'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

door
'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

Op de slotdag van de wintermercato geraakte KV Mechelen niet verlost van overbodige pionnen als Dries Wouters, Iebe Swers of Samuel Oum Gouet. Achter de Kazerne dreigde Steven Defour daarentegen wel nog een van zijn absolute smaakmakers kwijt te spelen. Gelukkig voor de coach stond Malinwa, dat de centen nochtans kan gebruiken, omwille van de sportieve situatie pal.


Hoewel het in de stand al iets meer ademruimte heeft zijn de Mechelaars tenslotte nog niet helemaal weg uit de gevarenzone. Om de degradatie te vermijden hoefde Defour evenwel niet te rekenen op veel versterking in januari, integendeel: huurling Enock Agyei is de enige nieuwkomer bij het huidige nummer 13 in de stand. De reeds aanwezige spelers moeten de klus dus zien te klaren.

Een van hen is uiteraard Nikola Storm, in de vorige campagne goed voor 15 doelpunten en zes assists. Dit seizoen loopt het echter net iets minder vlot voor de 28-jarige linksbuiten. In de deugddoende zege tegen KV Kortrijk tekende hij pas voor zijn tweede treffer en eerste assist in deze jaargang. Tot overmaat van ramp liep hij een blessure op die hem tegen Westerlo al aan de kant hield.

STADE REIMS
Vermoedelijk mist Storm tevens het eerste luik in de halve finale van de Croky Cup tegen Zulte Waregem. Toch weigerde Malinwa op Deadline Day in te gaan op een niet nader genoemd aanbod van Stade Reims, dat volgens Het Laatste Nieuws concrete interesse toonde in de winger. Net als in de voorbije transferperiodes greep Storm, die tot medio 2026 vastligt in Mechelen, zo naast een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen had Storm beter laten gaan

Meest recent

Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

22
22
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

5
5
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

185
185
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

45
45
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

63
63
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

168
168
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

20
20
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

30
30
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

220
220
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

46
46
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

50
50
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

380
380
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

130
130
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

160
160
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

310
310
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

66
66
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

27
27
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

53
53
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

98
98
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

174
174
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

103
103
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

136
136
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

244
244
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

250
250

Meer sportnieuws