'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

437 stemmen
'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

Op de slotdag van de wintermercato geraakte KV Mechelen niet verlost van overbodige pionnen als Dries Wouters, Iebe Swers of Samuel Oum Gouet. Achter de Kazerne dreigde Steven Defour daarentegen wel nog een van zijn absolute smaakmakers kwijt te spelen. Gelukkig voor de coach stond Malinwa, dat de centen nochtans kan gebruiken, omwille van de sportieve situatie pal.


Hoewel het in de stand al iets meer ademruimte heeft zijn de Mechelaars tenslotte nog niet helemaal weg uit de gevarenzone. Om de degradatie te vermijden hoefde Defour evenwel niet te rekenen op veel versterking in januari, integendeel: huurling Enock Agyei is de enige nieuwkomer bij het huidige nummer 13 in de stand. De reeds aanwezige spelers moeten de klus dus zien te klaren.

Een van hen is uiteraard Nikola Storm, in de vorige campagne goed voor 15 doelpunten en zes assists. Dit seizoen loopt het echter net iets minder vlot voor de 28-jarige linksbuiten. In de deugddoende zege tegen KV Kortrijk tekende hij pas voor zijn tweede treffer en eerste assist in deze jaargang. Tot overmaat van ramp liep hij een blessure op die hem tegen Westerlo al aan de kant hield.

STADE REIMS
Vermoedelijk mist Storm tevens het eerste luik in de halve finale van de Croky Cup tegen Zulte Waregem. Toch weigerde Malinwa op Deadline Day in te gaan op een niet nader genoemd aanbod van Stade Reims, dat volgens Het Laatste Nieuws concrete interesse toonde in de winger. Net als in de voorbije transferperiodes greep Storm, die tot medio 2026 vastligt in Mechelen, zo naast een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

KV Mechelen had Storm beter laten gaan

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

29
29
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

9
9
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

79
79
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

61
61
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

75
75
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

158
158
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

116
116
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

202
202
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

97
97
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

452
452
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

122
122
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

266
266
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

780
780
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

563
563
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

123
123
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

270
270
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

881
881
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

134
134
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

238
238
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

590
590
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

619
619
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1032
1032
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

374
374

Meer sportnieuws