'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

door
'KV Mechelen weigert sensationele last-minute transfer'

Op de slotdag van de wintermercato geraakte KV Mechelen niet verlost van overbodige pionnen als Dries Wouters, Iebe Swers of Samuel Oum Gouet. Achter de Kazerne dreigde Steven Defour daarentegen wel nog een van zijn absolute smaakmakers kwijt te spelen. Gelukkig voor de coach stond Malinwa, dat de centen nochtans kan gebruiken, omwille van de sportieve situatie pal.


Hoewel het in de stand al iets meer ademruimte heeft zijn de Mechelaars tenslotte nog niet helemaal weg uit de gevarenzone. Om de degradatie te vermijden hoefde Defour evenwel niet te rekenen op veel versterking in januari, integendeel: huurling Enock Agyei is de enige nieuwkomer bij het huidige nummer 13 in de stand. De reeds aanwezige spelers moeten de klus dus zien te klaren.

Een van hen is uiteraard Nikola Storm, in de vorige campagne goed voor 15 doelpunten en zes assists. Dit seizoen loopt het echter net iets minder vlot voor de 28-jarige linksbuiten. In de deugddoende zege tegen KV Kortrijk tekende hij pas voor zijn tweede treffer en eerste assist in deze jaargang. Tot overmaat van ramp liep hij een blessure op die hem tegen Westerlo al aan de kant hield.

STADE REIMS
Vermoedelijk mist Storm tevens het eerste luik in de halve finale van de Croky Cup tegen Zulte Waregem. Toch weigerde Malinwa op Deadline Day in te gaan op een niet nader genoemd aanbod van Stade Reims, dat volgens Het Laatste Nieuws concrete interesse toonde in de winger. Net als in de voorbije transferperiodes greep Storm, die tot medio 2026 vastligt in Mechelen, zo naast een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen had Storm beter laten gaan

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

10
10
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

18
18
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

20
20
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

65
65
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

85
85
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

41
41
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

249
249
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

120
120
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

233
233
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

187
187
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

243
243
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

156
156
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

50
50
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

185
185
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

126
126
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

148
148
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

241
241
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

271
271
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

53
53
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

373
373
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

223
223
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

307
307
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

180
180

Meer sportnieuws