Parker verschaft blessure-update over Jutglà

door
Parker verschaft blessure-update over Jutglà

Met een nipte zege op het veld van Zulte Waregem heeft Scott Parker eindelijk zijn eerste driepunter beet. Op bezoek bij Antwerp hoopt de coach van Club Brugge daar meteen een vervolg aan te breien. Al moet hij het op de Bosuil allicht wel zonder Ferran Jutglà stellen.


De 24-jarige Spanjaard kreeg aan de Gaverbeek nog eens de voorkeur op Roman Yaremchuk, maar moest na een kwartier naar de kant met last aan de heup. Achteraf bleek dat zowel zijn bekken als zijn buikspieren geraakt zijn. Hoewel de schade naar verluidt meevalt dreigt Jutglà daardoor toch een aantal wedstrijden te missen.

Op zijn persbabbel werd Parker uiteraard gepolst naar zijn toestand. "De enige die zondag vermoedelijk zal ontbreken is Ferran. Hij zal niet beschikbaar zijn", klonk het duidelijk. Een paar weken geleden geraakte Jutglà wel nog op miraculeuze wijze tijdig fit voor de kraker tegen Anderlecht, waarin hij bijna een halfuur mocht meedoen.

LANGE AFWEZIGHEID?
Dit keer lijkt zulk een scenario uitgesloten, meer nog: mogelijk staat de Brugse topschutter vervolgens ook tegen Union en Benfica aan de kant. "Om eerlijk te zijn kan ik op dit moment daar geen uitspraken over doen of een datum plakken op zijn terugkeer. We bekijken dag per dag hoe hij erop vooruitgaat. Tot dusver verloopt zijn herstel vlot, hopelijk moeten we hem niet te lang missen", aldus Parker.

LEES OOK: Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Gelooft u dat Yaremchuk zijn kans eindelijk zal grijpen?

Meest recent

Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

22
22
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander podium

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

2
2
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

8
8
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

66
66
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

119
119
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

55
55
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

214
214
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

74
74
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

62
62
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

87
87
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

156
156
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

325
325
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

75
75
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

141
141
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

24
24
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

414
414
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

341
341
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

548
548
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

455
455
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

445
445

Meer sportnieuws