Riemer reageert op komst Slimani

door
Riemer reageert op komst Slimani

Anderlecht opent speeldag 24 vrijdagavond op bezoek bij KV Oostende. Aan de kust kan Brian Riemer meteen voor het eerst een beroep doen op Islam Slimani, op Deadline Day de verrassende vervanger van Fabio Silva. Tijdens zijn persbabbel liet de coach zijn licht schijnen op de kersverse spits.


Nadat de Brusselaars naast diverse targets grepen verbaasde Anderlecht vriend en vijand door Slimani in huis te halen. De 34-jarige Algerijn kan doorheen zijn carrière vrij aardige adelbrieven voorleggen, maar lijkt over zijn hoogtepunt heen. Op sociale media bleken de fans van Paars-Wit dan ook niet onverdeeld tevreden met zijn komst. Riemer daarentegen verwelkomt hem met open armen.

"Ik ben tevreden dat hij hier is, al zal hij tegen Oostende wel nog op de bank beginnen", werd de Deen geciteerd door La Dernière Heure. Nochtans is Benito Raman geschorst na zijn rode kaart tegen Antwerp. Wellicht krijgt Mario Stroeykens dus terug het vertrouwen diep in de punt. Nadien is het dus echter aan Slimani om het gewicht van de aanval te dragen in het Lotto Park.

GEEN PANIEKTRANSFER
"Hij kan spelen, is fit en heeft ritme in zijn benen. Alleen trainde hij nog maar één dag mee, dus is het te vroeg om al aan de aftrap te verschijnen", aldus Riemer, die niet wil weten van een paniekaankoop. "We kennen hem goed en wonnen de nodige informatie in. Ik ben ervan overtuigd dat hij onze groep met zijn kwaliteiten iets kan bijbrengen. Hij is groot, sterk, zorgt voor meer présence in de box en kan als aanspeelpunt dienen".

LEES OOK: Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Denkt u dat Slimani al zal invallen tegen KVO?

Meest recent

Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

2
2
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

7
7
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

25
25
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

30
30
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

124
124
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

62
62
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

33
33
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

169
169
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

20
20
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

19
19
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

63
63
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

25
25
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

57
57
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

39
39
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

119
119
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

58
58
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

187
187
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

199
199
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

77
77
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

112
112
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

123
123
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

92
92
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

207
207
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

180
180
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

276
276

Meer sportnieuws