Riemer reageert op komst Slimani

door
Riemer reageert op komst Slimani

Anderlecht opent speeldag 24 vrijdagavond op bezoek bij KV Oostende. Aan de kust kan Brian Riemer meteen voor het eerst een beroep doen op Islam Slimani, op Deadline Day de verrassende vervanger van Fabio Silva. Tijdens zijn persbabbel liet de coach zijn licht schijnen op de kersverse spits.


Nadat de Brusselaars naast diverse targets grepen verbaasde Anderlecht vriend en vijand door Slimani in huis te halen. De 34-jarige Algerijn kan doorheen zijn carrière vrij aardige adelbrieven voorleggen, maar lijkt over zijn hoogtepunt heen. Op sociale media bleken de fans van Paars-Wit dan ook niet onverdeeld tevreden met zijn komst. Riemer daarentegen verwelkomt hem met open armen.

"Ik ben tevreden dat hij hier is, al zal hij tegen Oostende wel nog op de bank beginnen", werd de Deen geciteerd door La Dernière Heure. Nochtans is Benito Raman geschorst na zijn rode kaart tegen Antwerp. Wellicht krijgt Mario Stroeykens dus terug het vertrouwen diep in de punt. Nadien is het dus echter aan Slimani om het gewicht van de aanval te dragen in het Lotto Park.

GEEN PANIEKTRANSFER
"Hij kan spelen, is fit en heeft ritme in zijn benen. Alleen trainde hij nog maar één dag mee, dus is het te vroeg om al aan de aftrap te verschijnen", aldus Riemer, die niet wil weten van een paniekaankoop. "We kennen hem goed en wonnen de nodige informatie in. Ik ben ervan overtuigd dat hij onze groep met zijn kwaliteiten iets kan bijbrengen. Hij is groot, sterk, zorgt voor meer présence in de box en kan als aanspeelpunt dienen".

LEES OOK: Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

Denkt u dat Slimani al zal invallen tegen KVO?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

34
34
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

13
13
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

35
35
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

21
21
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

134
134
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

99
99
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

173
173
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

202
202
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

138
138
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

287
287
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

282
282
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

187
187
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

494
494
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

231
231
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

175
175
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

249
249
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

362
362
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

336
336

Meer sportnieuws