Riemer reageert op komst Slimani

door
Riemer reageert op komst Slimani

Anderlecht opent speeldag 24 vrijdagavond op bezoek bij KV Oostende. Aan de kust kan Brian Riemer meteen voor het eerst een beroep doen op Islam Slimani, op Deadline Day de verrassende vervanger van Fabio Silva. Tijdens zijn persbabbel liet de coach zijn licht schijnen op de kersverse spits.


Nadat de Brusselaars naast diverse targets grepen verbaasde Anderlecht vriend en vijand door Slimani in huis te halen. De 34-jarige Algerijn kan doorheen zijn carrière vrij aardige adelbrieven voorleggen, maar lijkt over zijn hoogtepunt heen. Op sociale media bleken de fans van Paars-Wit dan ook niet onverdeeld tevreden met zijn komst. Riemer daarentegen verwelkomt hem met open armen.

"Ik ben tevreden dat hij hier is, al zal hij tegen Oostende wel nog op de bank beginnen", werd de Deen geciteerd door La Dernière Heure. Nochtans is Benito Raman geschorst na zijn rode kaart tegen Antwerp. Wellicht krijgt Mario Stroeykens dus terug het vertrouwen diep in de punt. Nadien is het dus echter aan Slimani om het gewicht van de aanval te dragen in het Lotto Park.

GEEN PANIEKTRANSFER
"Hij kan spelen, is fit en heeft ritme in zijn benen. Alleen trainde hij nog maar één dag mee, dus is het te vroeg om al aan de aftrap te verschijnen", aldus Riemer, die niet wil weten van een paniekaankoop. "We kennen hem goed en wonnen de nodige informatie in. Ik ben ervan overtuigd dat hij onze groep met zijn kwaliteiten iets kan bijbrengen. Hij is groot, sterk, zorgt voor meer présence in de box en kan als aanspeelpunt dienen".

LEES OOK: Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Denkt u dat Slimani al zal invallen tegen KVO?

Meest recent

Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

11
11
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

19
19
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

39
39
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

42
42
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

167
167
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

209
209
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

56
56
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

462
462
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

126
126
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

479
479
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

233
233
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

167
167
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

627
627
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

75
75
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

146
146
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

390
390
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

89
89
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

418
418
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

189
189
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

53
53
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

221
221
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

245
245
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

352
352
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

321
321

Meer sportnieuws