Alderweireld doet opvallende bekentenis

door
Alderweireld doet opvallende bekentenis

Het is voorlopig nog steeds wachten op de officiële aankondiging, maar niemand twijfelt er nog aan dat Domenico Tedesco de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels zal worden. Alle partijen zouden helemaal akkoord zijn over de aanstelling en intussen zou de Duitse trainer ook een akkoord bereikt hebben met RB Leipzig over de ontbinding van zijn contract, waardoor de weg helemaal vrij ligt.


Daarmee krijgt de spelersgroep niet de bondscoach op wie ze gehoopt hadden, want verschillende spelers voerden de voorbije maanden campagne voor Thierry Henry als opvolger van Roberto Martinez. De Franse ex-topspits ligt als assistent goed in de groep en vele spelers kijken naar hem op omwille van zijn palmares als speler. Met name Romelu Lukaku, Loïs Openda en Toby Alderweireld pleitten publiekelijk voor een promotie van Henry.

Die laatste had een opmerkelijke reactie in huis toen hem na de wedstrijd tussen Antwerp en Union gevraagd werd naar zijn mening over de nieuwe bondscoach. "Ik had persoonlijk nog nooit van hem gehoord", gaf Alderweireld immers toe aan Sporza. "Het wordt dus ook voor mij nieuw. Het is een jonge coach. Ik weet er weinig van, dus we zullen wel zien."

BEKER
Het is toch opmerkelijk dat Alderweireld zelfs nog nooit maar gehoord zou hebben van Tedesco, want ondanks zijn 37-jarige leeftijd heeft de Duitse Italiaan al enkele fraaie prestaties neergezet. Vorig seizoen loodste hij RB Leipzig nog naar de Duitse beker, goed voor de eerste prijs in de clubgeschiedenis. Daarvoor had hij ook bij Schalke 04 en Spartak Moskou al mooie dingen laten zien.

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Zal Alderweireld de komende jaren nog een belangrijke rol spelen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

72
72
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

274
274
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

49
49
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

132
132
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

122
122
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

79
79
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

141
141
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

60
60
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

28
28
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

208
208
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

754
754
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

363
363
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

115
115
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

184
184
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

253
253
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws