Fredberg legt uit waarom Anderlecht lang wachtte met aanwinsten

door
Fredberg legt uit waarom Anderlecht lang wachtte met aanwinsten

Bij Anderlecht sloten ze de wintermercato uiteindelijk af met twee aanwinsten. Anders Dreyer was enkele weken geleden al binnengehaald en daar kwam in het absolute slot van Deadline Day ook nog Islam Slimani bij. Daarmee vond Paars-Wit op de valreep nog een nieuwe spits, maar het bleef wel achter zonder linksachter nadat de komst van Harry Toffolo nog afgeketst was.


De indruk ontstond dat Anderlecht uiteindelijk toch te lang gewacht had om in actie te schieten. Nochtans wist het eigenlijk al van bij het openen van de markt dat het een spits en linksachter nodig had, maar het duurde heel erg lang voor daar concrete pistes opdoken. CEO Sports Jesper Fredberg legt bij Mauve TV uit waarom Anderlecht pas zo laat toesloeg.

"Als we het eerder hadden kunnen doen, hadden we het gedaan", verzekert de Deen. "Dat was het geval met Toffolo, die hier al sinds zondag was. We dachten dus dat we daarmee wel goed op tijd waren. Dreyer deden we heel vroeg. Het was dus helemaal niet onze ambitie om op de laatste dag nog actief te zijn. Maar sommige van de spelers die we bekeken waren ook jongens die we al langer volgden."

VERVELEND
In het verleden was het vaak een bewuste strategie bij Anderlecht om te wachten tot Deadline Day omdat er dan nog plotse koopjes kunnen opduiken, maar daar lijkt Fredberg van af te willen stappen. In het spitsendossier werd Anderlecht verplicht om laat te handelen doordat het zijn oorspronkelijke pistes niet wist af te ronden, al verzekert Fredberg dat ook Slimani al langere tijd op de radar stond. "Hij moet onze jonge aanval ervaring brengen, dat was ook belangrijk voor ons", besluit hij.

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Had Anderlecht sneller een spits kunnen vinden?

Meest recent

Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

70
70
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

41
41
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

49
49
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

115
115
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

37
37
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

89
89
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

281
281
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

81
81
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

351
351
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

235
235
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

46
46
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

16
16
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

86
86
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

76
76
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

130
130
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

910
910
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

172
172
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

293
293
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

585
585
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

213
213
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

182
182
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

61
61
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

100
100
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

330
330

Meer sportnieuws