Fredberg legt uit waarom Anderlecht lang wachtte met aanwinsten

425 stemmen
Fredberg legt uit waarom Anderlecht lang wachtte met aanwinsten

Bij Anderlecht sloten ze de wintermercato uiteindelijk af met twee aanwinsten. Anders Dreyer was enkele weken geleden al binnengehaald en daar kwam in het absolute slot van Deadline Day ook nog Islam Slimani bij. Daarmee vond Paars-Wit op de valreep nog een nieuwe spits, maar het bleef wel achter zonder linksachter nadat de komst van Harry Toffolo nog afgeketst was.


De indruk ontstond dat Anderlecht uiteindelijk toch te lang gewacht had om in actie te schieten. Nochtans wist het eigenlijk al van bij het openen van de markt dat het een spits en linksachter nodig had, maar het duurde heel erg lang voor daar concrete pistes opdoken. CEO Sports Jesper Fredberg legt bij Mauve TV uit waarom Anderlecht pas zo laat toesloeg.

"Als we het eerder hadden kunnen doen, hadden we het gedaan", verzekert de Deen. "Dat was het geval met Toffolo, die hier al sinds zondag was. We dachten dus dat we daarmee wel goed op tijd waren. Dreyer deden we heel vroeg. Het was dus helemaal niet onze ambitie om op de laatste dag nog actief te zijn. Maar sommige van de spelers die we bekeken waren ook jongens die we al langer volgden."

VERVELEND
In het verleden was het vaak een bewuste strategie bij Anderlecht om te wachten tot Deadline Day omdat er dan nog plotse koopjes kunnen opduiken, maar daar lijkt Fredberg van af te willen stappen. In het spitsendossier werd Anderlecht verplicht om laat te handelen doordat het zijn oorspronkelijke pistes niet wist af te ronden, al verzekert Fredberg dat ook Slimani al langere tijd op de radar stond. "Hij moet onze jonge aanval ervaring brengen, dat was ook belangrijk voor ons", besluit hij.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Had Anderlecht sneller een spits kunnen vinden?

Meest recent

Garcia speelt troefkaart uit: Rode Duivels in 3-5-2?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

3
3
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

18
18
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

21
21
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

68
68
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

176
176
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

468
468
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

112
112
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

64
64
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

79
79
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

233
233
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

348
348
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

181
181
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

279
279
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

109
109
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

208
208
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

345
345
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

607
607
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

78
78
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

232
232
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

107
107
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

124
124
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

56
56
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47

Meer sportnieuws