Kaka trekt duidelijk oordeel over De Ketelaere

991 stemmen
Kaka trekt duidelijk oordeel over De Ketelaere

Rien ne va plus voor Charles De Ketelaere bij AC Milan. De jonge Rode Duivel kreeg afgelopen weekend nog eens van bij de aftrap zijn kans tegen Sassuolo, maar dat werd een ware nachtmerrie. De Rossoneri kregen in het eigen San Siro een 2-5 om de oren en De Ketelaere werd bij de rust alweer vervangen. In Italië groeit de onrust over zijn prestaties alsmaar meer.


Milan ging in de zomer immers ver om onze landgenoot bij Club Brugge weg te halen en legde uiteindelijk maar liefst 32 miljoen euro neer. Er werd daardoor veel verwacht van De Ketelaere, maar die slaagt er maar niet in om zijn stempel te drukken. Met amper één assist in 24 wedstrijden ogen zijn statistieken wel zeer mager en zijn basisplaats is de offensieve middenvelder ook al een tijdje kwijt.

Dat valt zwaar tegen voor een speler die bij zijn aankomst door vele fans en waarnemers nog vergeleken werd met Milan-legende Kaka. De Braziliaan spreekt zich daar nu zelf over uit. "De Ketelaere lijkt helemaal niet op mij", maakt hij duidelijk aan La Gazzetta dello Sport. "Ik houd ook niet van die vergelijkingen. Die leggen alleen maar druk op jonge spelers, zeker wanneer ze net bij een grote club aankomen."

AANPASSEN
Kaka steekt CDK ook een hart onder de riem. "Aan De Ketelaere zou ik zeggen dat hij rustig moet blijven. Voor mij waren zelfs in mijn tweede seizoen de eerste zes maanden nog zeer lastig", klinkt het. In Milaan blijven ze zich optrekken aan het feit dat in het verleden heel wat sterspelers een aanpassingsperiode nodig hadden. Zo groeiden Sandro Tonali en Rafael Leão in het huidige elftal uit tot sterkhouders, nadat ze een zeer moeilijk eerste seizoen kenden. Ze blijven dan ook hopen dat De Ketelaere volgend seizoen zijn draai zal vinden.


LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Hebben de vergelijkingen met Kaka De Ketelaere kwaad gedaan?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

3
3
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

16
16
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

62
62
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

13
13
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

27
27
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

37
37
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

79
79
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

64
64
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

152
152
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

190
190
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

301
301
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

168
168
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

199
199
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

491
491
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

127
127

Meer sportnieuws