Kaka trekt duidelijk oordeel over De Ketelaere

991 stemmen
Kaka trekt duidelijk oordeel over De Ketelaere

Rien ne va plus voor Charles De Ketelaere bij AC Milan. De jonge Rode Duivel kreeg afgelopen weekend nog eens van bij de aftrap zijn kans tegen Sassuolo, maar dat werd een ware nachtmerrie. De Rossoneri kregen in het eigen San Siro een 2-5 om de oren en De Ketelaere werd bij de rust alweer vervangen. In Italië groeit de onrust over zijn prestaties alsmaar meer.


Milan ging in de zomer immers ver om onze landgenoot bij Club Brugge weg te halen en legde uiteindelijk maar liefst 32 miljoen euro neer. Er werd daardoor veel verwacht van De Ketelaere, maar die slaagt er maar niet in om zijn stempel te drukken. Met amper één assist in 24 wedstrijden ogen zijn statistieken wel zeer mager en zijn basisplaats is de offensieve middenvelder ook al een tijdje kwijt.

Dat valt zwaar tegen voor een speler die bij zijn aankomst door vele fans en waarnemers nog vergeleken werd met Milan-legende Kaka. De Braziliaan spreekt zich daar nu zelf over uit. "De Ketelaere lijkt helemaal niet op mij", maakt hij duidelijk aan La Gazzetta dello Sport. "Ik houd ook niet van die vergelijkingen. Die leggen alleen maar druk op jonge spelers, zeker wanneer ze net bij een grote club aankomen."

AANPASSEN
Kaka steekt CDK ook een hart onder de riem. "Aan De Ketelaere zou ik zeggen dat hij rustig moet blijven. Voor mij waren zelfs in mijn tweede seizoen de eerste zes maanden nog zeer lastig", klinkt het. In Milaan blijven ze zich optrekken aan het feit dat in het verleden heel wat sterspelers een aanpassingsperiode nodig hadden. Zo groeiden Sandro Tonali en Rafael Leão in het huidige elftal uit tot sterkhouders, nadat ze een zeer moeilijk eerste seizoen kenden. Ze blijven dan ook hopen dat De Ketelaere volgend seizoen zijn draai zal vinden.


LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Hebben de vergelijkingen met Kaka De Ketelaere kwaad gedaan?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

104
104
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

37
37
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

141
141
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

376
376
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

165
165
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

225
225
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

179
179
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

543
543
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

353
353
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws