Kaka trekt duidelijk oordeel over De Ketelaere

door
Kaka trekt duidelijk oordeel over De Ketelaere

Rien ne va plus voor Charles De Ketelaere bij AC Milan. De jonge Rode Duivel kreeg afgelopen weekend nog eens van bij de aftrap zijn kans tegen Sassuolo, maar dat werd een ware nachtmerrie. De Rossoneri kregen in het eigen San Siro een 2-5 om de oren en De Ketelaere werd bij de rust alweer vervangen. In Italië groeit de onrust over zijn prestaties alsmaar meer.


Milan ging in de zomer immers ver om onze landgenoot bij Club Brugge weg te halen en legde uiteindelijk maar liefst 32 miljoen euro neer. Er werd daardoor veel verwacht van De Ketelaere, maar die slaagt er maar niet in om zijn stempel te drukken. Met amper één assist in 24 wedstrijden ogen zijn statistieken wel zeer mager en zijn basisplaats is de offensieve middenvelder ook al een tijdje kwijt.

Dat valt zwaar tegen voor een speler die bij zijn aankomst door vele fans en waarnemers nog vergeleken werd met Milan-legende Kaka. De Braziliaan spreekt zich daar nu zelf over uit. "De Ketelaere lijkt helemaal niet op mij", maakt hij duidelijk aan La Gazzetta dello Sport. "Ik houd ook niet van die vergelijkingen. Die leggen alleen maar druk op jonge spelers, zeker wanneer ze net bij een grote club aankomen."

AANPASSEN
Kaka steekt CDK ook een hart onder de riem. "Aan De Ketelaere zou ik zeggen dat hij rustig moet blijven. Voor mij waren zelfs in mijn tweede seizoen de eerste zes maanden nog zeer lastig", klinkt het. In Milaan blijven ze zich optrekken aan het feit dat in het verleden heel wat sterspelers een aanpassingsperiode nodig hadden. Zo groeiden Sandro Tonali en Rafael Leão in het huidige elftal uit tot sterkhouders, nadat ze een zeer moeilijk eerste seizoen kenden. Ze blijven dan ook hopen dat De Ketelaere volgend seizoen zijn draai zal vinden.


LEES OOK: Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

Hebben de vergelijkingen met Kaka De Ketelaere kwaad gedaan?

Meest recent

Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

14
14
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

60
60
Club wint, Antwerp bloedt: toekomst Wils aan zijden draadje

Club Brugge heeft op de Bosuil een felbevochten overwinning geboekt tegen Antwerp. De West-Vlamingen ...

92
92
Bekersprookje in Lotto Park? Amateurclub stunt op voorhand

Dinsdagavond wordt er geschiedenis geschreven in Ninove. De club uit eerste nationale trekt voor ...

150
150
Dender leeft op hoop en wacht nu wel heel 'pikant' duel

Het seizoen verloopt rampzalig voor Dender. Na 12 speeldagen in de Jupiler Pro League prijken de ...

24
24
Godts is weer God bij Ajax: geplaagde topclub veert recht

Ajax heeft eindelijk weer aangeknoopt met een overwinning buitenshuis — en dat op ...

23
23
Topper Antwerp–Club Brugge ontploft… op sociale media

De topper tussen Antwerp en Club Brugge is nog volop bezig, maar op sociale media is het al aan het ...

387
387
Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Een pakkend moment in het AFAS Stadion. Ondanks het verlies van zijn vader kwam Benito Raman in ...

141
141
Max Dean slaat Gentse fans met complete verstomming

Hij stond bijna een jaar aan de kant, maar gisteravond zorgde Max Dean voor het soort moment waar ...

81
81
Frank Boeckx richt pijlen op Janssen, die gevat reageert

De spanning is te snijden op de Bosuil. Antwerp ontvangt Club Brugge in een topper die niet alleen ...

73
73
Jesper Fredberg zet Italiaanse revolutie door met RSCA-pion

Er broeit iets in Genua. Sinds Jesper Fredberg — vorig seizoen nog bij Anderlecht — de ...

184
184
Schalke 04 herrijst onder Miron Muslic: droom leeft

Schalke 04 lijkt eindelijk uit zijn coma te ontwaken. Waar Karel Geraerts vorig seizoen nog ten ...

148
148
Hayen verrast weer met basiself, Wils onder zware druk

Antwerp staat op de Bosuil voor een cruciaal testmoment. Stef Wils staat na een magere 2 op 18 zwaar ...

147
147
Vanderbiest gefrustreerd bij Malinwa: "Niets mee te maken"

Een tik in de slotminuut. KV Mechelen leek op weg naar een logische overwinning tegen OHL, maar ...

123
123
Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

125
125
Standard Luik compleet afgemaakt: elf spelers gebuisd

Standard Luik kreeg tegen KAA Gent een pak voor de broek. De Rouches verloren met 4-0 en het oordeel ...

158
158
Yamal blijft Real uitdagen voor Clasico: alarm in Spanje

De Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. Thibaut Courtois was ...

105
105
Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Felice Mazzu is de nieuwe hoofdtrainer van Oud-Heverlee Leuven, dat maakte de club op de ...

143
143
“Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Royal Antwerp FC staat plots in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. Zondag staat de topper ...

188
188
Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Kevin De Bruyne zette Napoli op weg naar een overwinning tegen Internazionale, maar de middenvelder ...

275
275
'Druk neemt stevig toe: Anderlecht beslist over Hasi'

RSC Anderlecht lijkt ook dit seizoen absoluut geen aanspraak te kunnen maken op een prijs. Een ...

502
502
‘Drama in Club Brugge: Ordóñez-soap barst weer los’

Club Brugge is op weg naar een nieuwe transfersoap rond Joël Ordóñez. Liverpool ...

413
413
Grote zorgen bij Standard: Fossey luidt alarmbel

Standard speelde een bijzonder slechte wedstrijd op het veld van AA Gent. Ze verloren kansloos met ...

183
183
RSCA slaat toe: gouden zet voorbode voor nieuwe wind?

RSC Anderlecht wil Jean Kindermans terughalen naar Neerpede. Marc Coucke wil daarmee voor ...

574
574
Feyenoord richting top dankzij straffe Belgische bijdrage

In Nederland staat de topper tussen Feyenoord en PSV op het programma. Ajax lijkt dit jaar niet mee ...

54
54

Meer sportnieuws