Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

door
Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

De Jupiler Pro League was dit seizoen al een waar trainerskerkhof. De teller staat op maar liefst tien trainerswissels bij negen eersteklassers tot dusver. KV Kortrijk wisselde al twee keer van coach, want het zette zowel Karim Belhocine als Adnan Custovic al op straat. Mogelijk gaat ook een andere staartploeg een tweede keer ingrijpen.


La Dernière Heure meldt immers dat Mircea Rednic weldra opnieuw trainer zou kunnen worden in de Jupiler Pro League. Op gezag van Roemeense bronnen weten ze dat hij aan het onderhandelen zou zijn met een Belgische club. Afgelopen weekend werd hij op de tribune gespot tijdens Seraing-Standard, maar hij ontkende toen wel dat hij benaderd was door Seraing.

Het zou niet geheel onlogisch zijn moesten Les Métallos opnieuw van trainer wisselen. Eind oktober zetten ze al José Jeunechamps op straat, waarna assistent Jean-Sébastien Legros overnam. Die bracht echter geen beterschap, want na 23 speeldagen staat Seraing nog steeds op de laatste plaats en lonkt degradatie alsmaar meer.

LUIK
De 60-jarige Rednic is alvast goed bekend met het Luikse voetbal, want hij speelde van 1991 tot 1996 voor Standard en coachte de Rouches ook in het seizoen 2012/13. Daarnaast was hij in België ook nog aan de slag bij STVV (1996-1997 als speler), AA Gent (2013-2014) en Moeskroen (2016-2018). Sinds zijn laatste Belgische passage was Rednic trainer bij Dinamo Boekarest, Poli Iasi en FC Viitorul. Bij die eerste club werd hij eind 2021 na zijn tweede passage ontslagen.

Zou Rednic Seraing kunnen redden?

Meest recent

Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

0
0
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

55
55
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

43
43
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

119
119
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

136
136
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

280
280
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

67
67
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

174
174
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

118
118
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

76
76
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

31
31
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

127
127
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

174
174
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

397
397
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

315
315
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

237
237
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

388
388
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

54
54
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

498
498
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

367
367
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

726
726
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

487
487
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

359
359
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

138
138

Meer sportnieuws