Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

door
Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

De Jupiler Pro League was dit seizoen al een waar trainerskerkhof. De teller staat op maar liefst tien trainerswissels bij negen eersteklassers tot dusver. KV Kortrijk wisselde al twee keer van coach, want het zette zowel Karim Belhocine als Adnan Custovic al op straat. Mogelijk gaat ook een andere staartploeg een tweede keer ingrijpen.


La Dernière Heure meldt immers dat Mircea Rednic weldra opnieuw trainer zou kunnen worden in de Jupiler Pro League. Op gezag van Roemeense bronnen weten ze dat hij aan het onderhandelen zou zijn met een Belgische club. Afgelopen weekend werd hij op de tribune gespot tijdens Seraing-Standard, maar hij ontkende toen wel dat hij benaderd was door Seraing.

Het zou niet geheel onlogisch zijn moesten Les Métallos opnieuw van trainer wisselen. Eind oktober zetten ze al José Jeunechamps op straat, waarna assistent Jean-Sébastien Legros overnam. Die bracht echter geen beterschap, want na 23 speeldagen staat Seraing nog steeds op de laatste plaats en lonkt degradatie alsmaar meer.

LUIK
De 60-jarige Rednic is alvast goed bekend met het Luikse voetbal, want hij speelde van 1991 tot 1996 voor Standard en coachte de Rouches ook in het seizoen 2012/13. Daarnaast was hij in België ook nog aan de slag bij STVV (1996-1997 als speler), AA Gent (2013-2014) en Moeskroen (2016-2018). Sinds zijn laatste Belgische passage was Rednic trainer bij Dinamo Boekarest, Poli Iasi en FC Viitorul. Bij die eerste club werd hij eind 2021 na zijn tweede passage ontslagen.

Zou Rednic Seraing kunnen redden?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

8
8
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

95
95
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

25
25
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

89
89
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

80
80
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

248
248
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

177
177
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

106
106
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

286
286
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

129
129
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

928
928
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

168
168
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

117
117
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

26
26
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

548
548
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

667
667
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

400
400
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

434
434
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

144
144
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

237
237
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

375
375
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

334
334
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

280
280
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

153
153

Meer sportnieuws