Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

door
Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

De Jupiler Pro League was dit seizoen al een waar trainerskerkhof. De teller staat op maar liefst tien trainerswissels bij negen eersteklassers tot dusver. KV Kortrijk wisselde al twee keer van coach, want het zette zowel Karim Belhocine als Adnan Custovic al op straat. Mogelijk gaat ook een andere staartploeg een tweede keer ingrijpen.


La Dernière Heure meldt immers dat Mircea Rednic weldra opnieuw trainer zou kunnen worden in de Jupiler Pro League. Op gezag van Roemeense bronnen weten ze dat hij aan het onderhandelen zou zijn met een Belgische club. Afgelopen weekend werd hij op de tribune gespot tijdens Seraing-Standard, maar hij ontkende toen wel dat hij benaderd was door Seraing.

Het zou niet geheel onlogisch zijn moesten Les Métallos opnieuw van trainer wisselen. Eind oktober zetten ze al José Jeunechamps op straat, waarna assistent Jean-Sébastien Legros overnam. Die bracht echter geen beterschap, want na 23 speeldagen staat Seraing nog steeds op de laatste plaats en lonkt degradatie alsmaar meer.

LUIK
De 60-jarige Rednic is alvast goed bekend met het Luikse voetbal, want hij speelde van 1991 tot 1996 voor Standard en coachte de Rouches ook in het seizoen 2012/13. Daarnaast was hij in België ook nog aan de slag bij STVV (1996-1997 als speler), AA Gent (2013-2014) en Moeskroen (2016-2018). Sinds zijn laatste Belgische passage was Rednic trainer bij Dinamo Boekarest, Poli Iasi en FC Viitorul. Bij die eerste club werd hij eind 2021 na zijn tweede passage ontslagen.

LEES OOK: Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

Zou Rednic Seraing kunnen redden?

Meest recent

Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

21
21
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

11
11
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

192
192
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

96
96
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

368
368
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

87
87
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

26
26
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

348
348
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

41
41
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

364
364
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

126
126
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

320
320
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

225
225
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

303
303
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

103
103
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

460
460
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

509
509
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

636
636
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

309
309
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

215
215
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

313
313
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

256
256
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

134
134
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

287
287

Meer sportnieuws