Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

door
Rednic weldra terug coach in de Jupiler Pro League?

De Jupiler Pro League was dit seizoen al een waar trainerskerkhof. De teller staat op maar liefst tien trainerswissels bij negen eersteklassers tot dusver. KV Kortrijk wisselde al twee keer van coach, want het zette zowel Karim Belhocine als Adnan Custovic al op straat. Mogelijk gaat ook een andere staartploeg een tweede keer ingrijpen.


La Dernière Heure meldt immers dat Mircea Rednic weldra opnieuw trainer zou kunnen worden in de Jupiler Pro League. Op gezag van Roemeense bronnen weten ze dat hij aan het onderhandelen zou zijn met een Belgische club. Afgelopen weekend werd hij op de tribune gespot tijdens Seraing-Standard, maar hij ontkende toen wel dat hij benaderd was door Seraing.

Het zou niet geheel onlogisch zijn moesten Les Métallos opnieuw van trainer wisselen. Eind oktober zetten ze al José Jeunechamps op straat, waarna assistent Jean-Sébastien Legros overnam. Die bracht echter geen beterschap, want na 23 speeldagen staat Seraing nog steeds op de laatste plaats en lonkt degradatie alsmaar meer.

LUIK
De 60-jarige Rednic is alvast goed bekend met het Luikse voetbal, want hij speelde van 1991 tot 1996 voor Standard en coachte de Rouches ook in het seizoen 2012/13. Daarnaast was hij in België ook nog aan de slag bij STVV (1996-1997 als speler), AA Gent (2013-2014) en Moeskroen (2016-2018). Sinds zijn laatste Belgische passage was Rednic trainer bij Dinamo Boekarest, Poli Iasi en FC Viitorul. Bij die eerste club werd hij eind 2021 na zijn tweede passage ontslagen.

Zou Rednic Seraing kunnen redden?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

86
86
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

123
123
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

101
101
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

187
187
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

155
155
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

199
199
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

63
63
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

168
168
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

415
415
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

365
365
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

117
117
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

122
122
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

351
351
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

257
257
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

113
113
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

278
278
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

29
29
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

123
123
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

553
553
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

138
138
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

255
255
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

105
105
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

362
362
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

202
202

Meer sportnieuws