Mignolet geeft verklaring voor moeilijke start Parker

door
Mignolet geeft verklaring voor moeilijke start Parker

Club Brugge heeft vorig weekend eindelijk nog eens een competitiewedstrijd gewonnen, want het wist met veel moeite een 1-2-zege op het veld van Zulte Waregem over de streep te trekken. Daarmee is de kop er eindelijk af voor Scott Parker, die amper drie op twaalf had kunnen pakken in zijn eerste matchen. De Engelsman beleefde geen makkelijke start bij Blauw-Zwart.


Het voetbal van de titelverdediger was de voorbije weken nog steeds ondermaat en Parker was een paar keer zeer kritisch over het spel van zijn ploeg. Dat was bijvoorbeeld ook het geval na de zege aan de Gaverbeek. "We haalden zeker niet het niveau dat ik voor ogen heb voor deze ploeg", liet de trainer toen optekenen. Simon Mignolet ziet ook dat het nog veel beter moet, maar volgens de Gouden Schoen is daar ook een logische verklaring voor.

"Parker heeft duidelijk gemaakt welk voetbal hij wil spelen. Hij baseert zich daarvoor op pressing, position en possession. Dat is heel erg belangrijk voor ons, maar we moeten dat veranderen en leren", stelt Mignolet in Eleven Insider. "Maar dat gaat niet van vandaag op morgen. Op het trainingsveld gaat daar veel aandacht na. Tegen Zulte Waregem vulden we de pressing en position al goed in, waardoor we veel minder kansen weggaven. Nu moet nog het voetballende gedeelte volgen."

DRUK PROGRAMMA
Veel tijd om zijn voetbalfilosofie in de ploeg te slijpen, heeft Parker de komende weken echter niet. Het programma van Club oogt moordend, met de komende twee weken toppers tegen Antwerp en Union in de competitie. Daarna volgt ook nog eens het tweeluik in de Champions League tegen Benfica. Het nieuwe Club zal er dus zeer snel moeten staan.


LEES OOK: Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Zal Parker er snel in slagen Club naar zijn hand te zetten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

43
43
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

58
58
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

95
95
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

23
23
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

88
88
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

82
82
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

26
26
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

108
108
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

65
65
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

273
273
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

65
65
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

78
78
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

127
127
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

196
196
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

695
695
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

65
65
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

430
430
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

137
137
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

265
265
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

165
165
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

97
97
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

655
655
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

69
69

Meer sportnieuws