Mignolet geeft verklaring voor moeilijke start Parker

437 stemmen
Mignolet geeft verklaring voor moeilijke start Parker

Club Brugge heeft vorig weekend eindelijk nog eens een competitiewedstrijd gewonnen, want het wist met veel moeite een 1-2-zege op het veld van Zulte Waregem over de streep te trekken. Daarmee is de kop er eindelijk af voor Scott Parker, die amper drie op twaalf had kunnen pakken in zijn eerste matchen. De Engelsman beleefde geen makkelijke start bij Blauw-Zwart.


Het voetbal van de titelverdediger was de voorbije weken nog steeds ondermaat en Parker was een paar keer zeer kritisch over het spel van zijn ploeg. Dat was bijvoorbeeld ook het geval na de zege aan de Gaverbeek. "We haalden zeker niet het niveau dat ik voor ogen heb voor deze ploeg", liet de trainer toen optekenen. Simon Mignolet ziet ook dat het nog veel beter moet, maar volgens de Gouden Schoen is daar ook een logische verklaring voor.

"Parker heeft duidelijk gemaakt welk voetbal hij wil spelen. Hij baseert zich daarvoor op pressing, position en possession. Dat is heel erg belangrijk voor ons, maar we moeten dat veranderen en leren", stelt Mignolet in Eleven Insider. "Maar dat gaat niet van vandaag op morgen. Op het trainingsveld gaat daar veel aandacht na. Tegen Zulte Waregem vulden we de pressing en position al goed in, waardoor we veel minder kansen weggaven. Nu moet nog het voetballende gedeelte volgen."

DRUK PROGRAMMA
Veel tijd om zijn voetbalfilosofie in de ploeg te slijpen, heeft Parker de komende weken echter niet. Het programma van Club oogt moordend, met de komende twee weken toppers tegen Antwerp en Union in de competitie. Daarna volgt ook nog eens het tweeluik in de Champions League tegen Benfica. Het nieuwe Club zal er dus zeer snel moeten staan.


LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Zal Parker er snel in slagen Club naar zijn hand te zetten?

Meest recent

Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

43
43
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

51
51
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

20
20
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

249
249
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

103
103
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

357
357
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

41
41
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

98
98
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

39
39
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

278
278
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

621
621
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

440
440
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

132
132
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

999
999
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

617
617
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

231
231
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

482
482
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

238
238
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

269
269
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1214
1214
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

618
618
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

293
293

Meer sportnieuws