Fredberg afgemaakt na mislukte mercato: "Te mager en beperkt"

1335 stemmen
Fredberg afgemaakt na mislukte mercato:

Het was bij Anderlecht bijzonder lang wachten op transfernieuws. Pas na middernacht kwam het nieuws dat er alsnog een spits gevonden werd in de persoon van Islam Slimani, maar dat kon de fans niet meteen sussen. Zij stellen zich logischerwijze vragen bij de komst van een 34-jarige die duidelijk op zijn retour lijkt. Het lijkt erop dat de Algerijn vooral een noodoplossing was.


Doorheen de dag probeerde CEO Jesper Fredberg immers eerst enkele andere aanvallers aan boord te halen. Tolu Arokodare werd op het allerlaatste moment echter nog gekaapt door KRC Genk, terwijl Angers niet bereid bleek om Amine Salama te laten vertrekken. Tegen dan kwam de deadline van middernacht al in zicht en dus werd nog snel snel Slimani binnengehaald.

Daarmee kwam er tenminste nog een spits, want de eveneens broodnodige linksachter streek zelfs helemaal niet neer. De komst van Harry Toffolo leek in kannen en kruiken, maar werd dinsdag nog afgeblazen door Nottingham Forest. Daarna polste RSCA naar verluidt nog bij Daley Sinkgraven (Bayer Leverkusen), maar de Nederlander bleek niet geïnteresseerd.

TE BEPERKT
De balans van de eerste mercato van Fredberg oogt op het eerste gezicht desastreus, nadat Anderlecht met Julien Duranville, Anouar Ait El Hadj en Enock Agyei ook nog enkele veelbelovende talenten uit Neerpede moest laten vertrekken. "Ze zijn belabberd uit de mercato gekomen", stelt ook Tom Boudeweel vast bij Sporza. "Ook al was hun nieuwe TD nog maar recent in dienst, zijn netwerk om spelers te halen bleek voorlopig te mager en beperkt. Een paniekoplossing met een 34-jarige ex-topspits getuigt van én geen visie én geen kracht."

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Heeft Fredberg gefaald in de wintermercato?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

0
0
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

28
28
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

29
29
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

10
10
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

99
99
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

194
194
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

138
138
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

39
39
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

506
506
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

379
379
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

374
374
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

297
297
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

546
546
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

300
300
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

433
433
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

122
122
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1910
1910
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

168
168
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

252
252
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

226
226
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

322
322
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

166
166
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

159
159

Meer sportnieuws