Defour legt uit waarom KV Mechelen geen spits haalde

door
Defour legt uit waarom KV Mechelen geen spits haalde

De fans van KV Mechelen bleven op Deadline Day op hun honger zitten. Er streek wel nog een veelbelovend Belgisch talent neer in de vorm van de 18-jarige Enock Agyei, die via Burnley overkomt van RSCA Futures en voor de rest van het seizoen gehuurd wordt. Ze verwachtten echter ook nog de komst van een nieuwe spits, maar die bleef uit.


Er gingen nochtans enkele stevige namen rond bij Malinwa. Dat probeerde om de Turkse international Serdar Dursun of Sory Kaba (ex-OHL) binnen te halen, maar bleef uiteindelijk met lege handen achter. Dursun bleef gewoon bij Fenerbahçe, terwijl Kaba uiteindelijk naar de Engelse Championship verkaste, waar hij tekende bij Cardiff City.

Defour legt bij Gazet van Antwerpen uit wat er fout liep. "Eerst hadden we een akkoord met de speler en de club, maar plots wilde die club meer geld. Dan is die deal afgesprongen", verwijst hij naar Dursun. "Daarna hadden we een akkoord met een club, maar had de speler in kwestie zijn zinnen gezet op een andere club. Dan maar een spits kopen om te kopen, gingen we niet doen. Het moet ook een versterking zijn."

TERUGKEER
Defour zal de komende maanden dus moeten roeien met de riemen die hij heeft in de voorhoede. Daar kan hij nog steeds kiezen uit Mrabti, Ngoy en Malede, die in de eerste seizoenshelft geen van allen echt konden overtuigen. Daarnaast heeft hij ook weer de beschikking over Gustav Engvall, die terugkeerde na een half seizoen op huurbasis in Noorwegen gespeeld te hebben.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Had KV Mechelen nog een andere spits moeten zoeken?

Meest recent

'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

5
5
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

10
10
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

403
403
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

154
154
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

85
85
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

92
92
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

130
130
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

43
43
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

553
553
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

173
173
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

153
153
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

45
45
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

699
699
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

177
177
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

292
292
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

63
63
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

220
220
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

403
403
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

145
145
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

388
388
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

286
286
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

665
665
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1461
1461

Meer sportnieuws