'PSV grijpt in na megabod op Bakayoko'

door
'PSV grijpt in na megabod op Bakayoko'

PSV beleefde een opmerkelijke transferperiode, waarin het zijn aanval leeggeroofd zag worden. Cody Gakpo en Noni Madueke maakten lucratieve toptransfers naar Liverpool en Chelsea en op Deadline Day kon PSV nog een miljoenentransfer afronden. Paris Saint-Germain was in zijn zoektocht naar een nieuwe aanvaller verrassend uitgekomen bij Johan Bakayoko.


Er kwam zelfs een bod uit Parijs binnengelopen en PSG bleek bereid om ver te gaan voor de 19-jarige Jonge Duivel, want in totaal kon PSV maar liefst 15 miljoen euro vangen. PSG was bereid om meteen 8 miljoen euro neer te tellen voor de flankaanvaller en middels bonussen kon daar nog eens 7 miljoen bijkomen, al waren die niet altijd even makkelijk haalbaar.

PSV veegde het bod echter van tafel en gaat meteen nog een stap verder. Eindhovens Dagblad weet immers dat de club snel werk wil maken van een nieuw contract voor Bakayoko. De jonge Belg ligt nog vast tot 2025, maar daar wil PSV nog twee of drie jaar bij gaan lappen. Op die manier zou Bakayoko beloond worden voor zijn progressie, nadat hij dit seizoen al goed was voor drie goals en een assist in veertien matchen in de hoofdmacht.

CONCURRENTIE
Het valt echter af te wachten in welke mate Bakayoko die cijfers de komende maanden zal kunnen aandikken. Ondanks het vertrek van Gakpo en Madueke lijkt de concurrentie voor onze landgenoot alleen maar toegenomen zijn de laatste dagen. PSV versterkte zijn voorhoede immers ook nog stevig. Fabio Silva werd na zijn vertrek bij Anderlecht gehuurd van Wolverhampton en met Thorgan Hazard kwam ook nog een ervaren Rode Duivel de rangen versterken.


LEES OOK: Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Moet Bakayoko zijn contract bij PSV verlengen?

Meest recent

Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

0
0
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

16
16
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

60
60
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

130
130
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

80
80
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

77
77
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

106
106
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

152
152
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

105
105
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

80
80
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

212
212
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

186
186
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

315
315
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

61
61
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

79
79
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

50
50
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

216
216
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

65
65
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

98
98
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

256
256
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

249
249
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

54
54
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

197
197
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

518
518
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

103
103

Meer sportnieuws