'PSV grijpt in na megabod op Bakayoko'

136 stemmen
'PSV grijpt in na megabod op Bakayoko'

PSV beleefde een opmerkelijke transferperiode, waarin het zijn aanval leeggeroofd zag worden. Cody Gakpo en Noni Madueke maakten lucratieve toptransfers naar Liverpool en Chelsea en op Deadline Day kon PSV nog een miljoenentransfer afronden. Paris Saint-Germain was in zijn zoektocht naar een nieuwe aanvaller verrassend uitgekomen bij Johan Bakayoko.


Er kwam zelfs een bod uit Parijs binnengelopen en PSG bleek bereid om ver te gaan voor de 19-jarige Jonge Duivel, want in totaal kon PSV maar liefst 15 miljoen euro vangen. PSG was bereid om meteen 8 miljoen euro neer te tellen voor de flankaanvaller en middels bonussen kon daar nog eens 7 miljoen bijkomen, al waren die niet altijd even makkelijk haalbaar.

PSV veegde het bod echter van tafel en gaat meteen nog een stap verder. Eindhovens Dagblad weet immers dat de club snel werk wil maken van een nieuw contract voor Bakayoko. De jonge Belg ligt nog vast tot 2025, maar daar wil PSV nog twee of drie jaar bij gaan lappen. Op die manier zou Bakayoko beloond worden voor zijn progressie, nadat hij dit seizoen al goed was voor drie goals en een assist in veertien matchen in de hoofdmacht.

CONCURRENTIE
Het valt echter af te wachten in welke mate Bakayoko die cijfers de komende maanden zal kunnen aandikken. Ondanks het vertrek van Gakpo en Madueke lijkt de concurrentie voor onze landgenoot alleen maar toegenomen zijn de laatste dagen. PSV versterkte zijn voorhoede immers ook nog stevig. Fabio Silva werd na zijn vertrek bij Anderlecht gehuurd van Wolverhampton en met Thorgan Hazard kwam ook nog een ervaren Rode Duivel de rangen versterken.


Moet Bakayoko zijn contract bij PSV verlengen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

33
33
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

25
25
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

29
29
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

79
79
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

75
75
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

82
82
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

66
66
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

158
158
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

510
510
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

63
63
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

177
177
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

474
474
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

865
865
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

124
124
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

374
374
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

709
709
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

606
606
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

184
184
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

378
378

Meer sportnieuws