'PSV grijpt in na megabod op Bakayoko'

136 stemmen
'PSV grijpt in na megabod op Bakayoko'

PSV beleefde een opmerkelijke transferperiode, waarin het zijn aanval leeggeroofd zag worden. Cody Gakpo en Noni Madueke maakten lucratieve toptransfers naar Liverpool en Chelsea en op Deadline Day kon PSV nog een miljoenentransfer afronden. Paris Saint-Germain was in zijn zoektocht naar een nieuwe aanvaller verrassend uitgekomen bij Johan Bakayoko.


Er kwam zelfs een bod uit Parijs binnengelopen en PSG bleek bereid om ver te gaan voor de 19-jarige Jonge Duivel, want in totaal kon PSV maar liefst 15 miljoen euro vangen. PSG was bereid om meteen 8 miljoen euro neer te tellen voor de flankaanvaller en middels bonussen kon daar nog eens 7 miljoen bijkomen, al waren die niet altijd even makkelijk haalbaar.

PSV veegde het bod echter van tafel en gaat meteen nog een stap verder. Eindhovens Dagblad weet immers dat de club snel werk wil maken van een nieuw contract voor Bakayoko. De jonge Belg ligt nog vast tot 2025, maar daar wil PSV nog twee of drie jaar bij gaan lappen. Op die manier zou Bakayoko beloond worden voor zijn progressie, nadat hij dit seizoen al goed was voor drie goals en een assist in veertien matchen in de hoofdmacht.

CONCURRENTIE
Het valt echter af te wachten in welke mate Bakayoko die cijfers de komende maanden zal kunnen aandikken. Ondanks het vertrek van Gakpo en Madueke lijkt de concurrentie voor onze landgenoot alleen maar toegenomen zijn de laatste dagen. PSV versterkte zijn voorhoede immers ook nog stevig. Fabio Silva werd na zijn vertrek bij Anderlecht gehuurd van Wolverhampton en met Thorgan Hazard kwam ook nog een ervaren Rode Duivel de rangen versterken.


LEES OOK: 'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Moet Bakayoko zijn contract bij PSV verlengen?

Meest recent

Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

14
14
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

40
40
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

93
93
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

44
44
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

80
80
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

59
59
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

317
317
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

163
163
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

48
48
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

136
136
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

56
56
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

72
72
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

168
168
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

87
87
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

185
185
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

392
392
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

331
331
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

257
257
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

113
113
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

353
353
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

91
91
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

329
329
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

613
613
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

654
654

Meer sportnieuws